Şimdi Ara

Nokia' nın yeni Nserisi; çıta yükseliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia resmi sitesinde yeni nesil N serisi telefonlarını duyurdu. Yeni serinin 3 modeli kısa süre içinde Amerika' da satışa sunulmuş olacak. Kullanıcıların sürekli artan dijital ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olan yeni telefonlarda bluetooth, megapiksel kamera, eş zamanlı video transferi (3G) ve geniş hafıza kapasitesi gibi özellikler artık standart hale getirilmiş.

Satışa sunulan 3 model, Nokia N93, N73 ve N72. İçlerinde en dikkat çekeni 3.2 Megapiksellik "Carl Zeiss" optiğe sahip olan N93. Dünyadaki sayılı optik üreticilen biri sayılan Carl Zeiss lense sahip olan N93, DVD kalitesinde kayıt yapabiliyor, 3x optik yakınlaştırma kabiliyetine sahip ve bütün bunları 2.4" yüksek çözünürlüklü ekranında size sunuyor. Aynı şekilde N73 te Carl Zeiss lensli 3.2 Megapikselik bir kameraya sahip, 2.4" ekranı var fakat optik yakınlaştırma özelliği yok. Stereo hoparlörleri sayesinde 3D ses çıkışı sunuyor. Yeni serinin en zayıf üyesi olan N72, abilerine göre zayıf olmasına rağmen günümüz cep telefonları ile karşılaştırıldığında bir gömlek üstün kalıyor, 2 Megapiksel kamera ve dahili dijital müzik oynatıcı gibi özelliklere sahip.

Nokia, henüz sadece Amerika' da satılan bu serinin başka modellerinin de yolda olduğunu ve kısa süre içinde Avrupa' da satışa sunulacağını açıkladı. Nokia' nın internet sitesinden telefonlar hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sayfanın Linki : http://www.nokia.com/nseries/index.html?lang=en&country=US

• teşekkurler ama bu forumda çoktandır yayıldmış durumda çok fazla çalıştıgınız ıçın bu bolume ugrayamadınız sanırım başarılar kolay gelsın
  • Bu anasayfa haberi, vede bu telefonlar duyurulalı 1 hafta dan fazla bir süre olmadı.
    forumlarda konun geçmesinin anasayfada haberin yayınlanması için bir teşkil etmediğini düşünüyorum.
    Bu arada sanırım donanimhaber' in forumdan bağımsız bir anasayfası olduğundan haberin vardır?
  • dostum bu haber bızı bılgılendırmek ıçın yanı şuan kı bu haberın konusu bıze n93 ve n73 vede n72 nın çıktıgını bıze soylemek ama bız bunların çıktıgını neler yapabıldıklerını 3-4 gun onceden beri ogrendik
  • quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

dostum bu haber bızı bılgılendırmek ıçın yanı şuan kı bu haberın konusu bıze n93 ve n73 vede n72 nın çıktıgını bıze soylemek ama bız bunların çıktıgını neler yapabıldıklerını 3-4 gun onceden beri ogrendik

ben görmemiştim ve anasayfada bu haber çıkmasaydı göremeyecektimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINEBACKER -- 30 Nisan 2006; 2:48:08 >

• N73 özellikleri ve görüntüsü itibarıyla gayet güzel gözüküyo düşünmek istemediğim şey ise piyasaya çıkış fiyatı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LINEBACKER

quote:

Orjinalden alıntı: nazgUL_vB

dostum bu haber bızı bılgılendırmek ıçın yanı şuan kı bu haberın konusu bıze n93 ve n73 vede n72 nın çıktıgını bıze soylemek ama bız bunların çıktıgını neler yapabıldıklerını 3-4 gun onceden beri ogrendik

ben görmemiştim ve anasayfada bu haber çıkmasaydı göremeyecektimde

sız benı anlamak ıstemıonuz anasayfaya konuldugundan degıl ceptelefonu bolumune koyulması gereksızdı anlayabıldın mi? neyse konuyu kapatalım

• arkadaşım, sitenin özelliklerinden tam olarak haberin yok sanırım. Anasayfada yayınlanan her konu otomatik olarak forumdailgili bölüme de konu olarak açılıyor....
  • ok bılmemek suc degıl bıldıgını yapmamak suc
  • http://www.cepbul.com/nokia/nokian92.php

n92 de kullanılan 16milyon renkli tft ler neden n93 de kullanılmamış acaba,sanırım yeni seride daha cok camera kalitesine önem vermişler.
  • galiba. optik zuum yeter ya
    quote:

Orjinalden alıntı: tylor

http://www.cepbul.com/nokia/nokian92.php

n92 de kullanılan 16milyon renkli tft ler neden n93 de kullanılmamış acaba,sanırım yeni seride daha cok camera kalitesine önem vermişler.
  • ewet oyle çunku o ekran ve muzık ozellıklerı n93 te olsa n92 yi kimse almaz n92 muzı kyonunden yuksek ve de tv ve ekran kalıtesınden n93 se kamera
  • walla arkadaşlar ben de bu seriyi yeni gördüm. fakat bana o kadar cazip gelmedi. Türkiye'ye gelene kadar zaten dünyada çağ dışı oluyor bu makinalar. sonra telefon özelliğinden artık bir fotoğraf makinası ve video kamera özelliğine doğru kayıyor bu sektör. tamam teknolojinin ilerlemesine kimse karşı değil. madem teknoloji diyorlar, o zaman farklı yeni özellikler kazandırsınlar bence..
  • dvd kalitesinde film kulaga hos geliyor
  • thanks
  • ne var anlamıyorum sadece bilgilendirmek istemiş ona bakarsan forumda aynı konu hakkında açılmış bir sürü topic var bence onların asıl tepkisi geç yayınladığın habere değil nokia ya hazmedemiyorlar teknolojiyi rakip firmanın üretmesini okadar.
  • valla o2 atomu gördükten sonra bunlar gereksiz geliyo......
  • iyi telefonlar , nokia sony e cevapta gecikmedi , özelliklerde gayet iyi ama benim bütçe kısıtlı , ucuzlayınca kesinlikle peşindeyim birde 3g yada umts türkiyede artık desteklense
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.