Piranha Piranha Business Tab 10.1 ALINIR MI
52 Cevap26094 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

528 Mesaj
28 Kasım 2012; 23:00:03 

Piranha Piranha Business Tab 10.1 Alınır Mı Sadece Facebook Twitter Oyun Okadar Filim Felan İzlemem 3 Tablet Olacak Bu

http://www.teknoecs.net/
Kardeşimle Kulanıyorum.

97 Mesaj
4 Aralık 2012; 2:47:52 

yapacağın işlemler için yeterli olacaktır bu ürün ama film performansı hiçte fena değil oyun performansıda fiyat/performans için yeterli

32 Mesaj
4 Aralık 2012; 18:00:56 

Ben aldım mesajımıda onunla yazıyorum performans olarak gayet iyi full hd filimlerim vari 2tb hardisk taktim sorun yok catir catir oynatiyor dokunmatik gayet basarılı kasasi şık ve kaliteli gorùnùyor iki gundur kullanıyorum sorun yok bukadarmı mükemmel derseniz tabiki değil kendi sarcihaziyla dokunmatik sapıtıyor japon pazarindan alipda kutunun içine koymuşlar gibi dandik biradaptörü var gidip adam gibi bir adaptor aldim sorun duzeldi sesi tatmin edici fiyatina gore iyi bir cihaz 6 saat felan gidiyor sarjı ben memnunum simdilik zaman ne gosterir bilemem ekranı 9 olan bir modeli vardı onun cozunurlugu berbatti 10.1 olaninki daha iyi dedigim gibi fiyat performans olarak gayet basarili bozulmadan ne kadar sure kullanacaz kismet artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

32 Mesaj
4 Aralık 2012; 20:18:38 

Bir eksisi daha var unuttum wifi si pek iyi cekmiyor cok guçlu degil galaxy s2 kullaniyorum onunki kadar basarılı değil

48 Mesaj
4 Aralık 2012; 22:23:01 

bende fiyat araştırması yapıyorum. bu ürün dikkatimi çekti. üç sorum olacak :
1- hdmı çıkışı var ama ekran kalitesi hakkında bilgi bulamadım. yani kendi ekranı full hd mi?
2- galaxy note lar daki kalem ile yazı yazma olayı yazılımsal bişey mi. piranha larda benzer bi yazma olayı var mı? yoksa galaxy note alternatif bi tablet önerebilir misiz?
3- hareket sensörü verimli çalışıyor mu? web de donmalar yaşanıyor mu?

fiyat performans olarak iyi durumda gibi ancak şu kalemle not alma durumu çok güzel olmuş. piranha da olsaymış süper olurmuş.

32 Mesaj
5 Aralık 2012; 1:38:05 

ekran 1024#600 fena sayilmaz usta cihaz 300 tl civarinda ekranı ful hd olsun bu olsun su olsun fiyatida ucuz olsun ole bisey yok bir samsungla bir tutamazsin fena degil ozeti bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

367 Mesaj
5 Aralık 2012; 14:14:27 

aldım memnunum ama tabi bir ipad degil
320 tl ye 10 inc tablet alıyorsun daha ne ?

Çözülemeyen problem yoktur, çözemeyen insanlar vardır.
http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm/

528 Mesaj
6 Aralık 2012; 18:44:16 

quote:

Orijinalden alıntı: starmaster

Kasma Donma Biraz Anlat Net Takılma Nasıl Oyunda Kasma Var Mı

Kardeşimle Kulanıyorum.

367 Mesaj
7 Aralık 2012; 17:38:28 

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

quote:

kasma görmedim oyunda ama internette kasıyor biraz

528 Mesaj
7 Aralık 2012; 17:51:18 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeknoEmir

quote:

kasma görmedim oyunda ama internette kasıyor biraz

İnternet Önemli Değil Oyun Önemli Tşkler

Kardeşimle Kulanıyorum.

4842 Mesaj
7 Aralık 2012; 18:50:18 

alınabilir

311 Mesaj
7 Aralık 2012; 20:08:27 

Arkadaslar super hizli bir tablet deil ama bu paraya alinacak en iyi tablet diyebiliriz. Bende birkac gun once aldim sarj konusunda basarili, tek cekirdek islemci bazen yawas kalsada giris sewiyesi icin ideal.

671 Mesaj
10 Aralık 2012; 18:16:34 

quote:

Orijinalden alıntı: halilbg

Bir eksisi daha var unuttum wifi si pek iyi cekmiyor cok guçlu degil galaxy s2 kullaniyorum onunki kadar basarılı değil

hocam bende anneme almak istiyorum bu tabletten sadece internet için kullanacak yemek tarifi falan vs. :) wifi zayıf demişsin bunu biraz açarmısın çokmu kötü ? yani anneme alırsam interneti benim evden alacak wireless ile , kardeşimde netbook vardı kapının önünde normal çekiyordu yani tam sınırda aradaki mesafe , bunun çekim gücü yetermi acaba ?

saygılar...

AMD PHENOM II X3 720 BLACK - GIGABYTE MA-770UD3-SAPPHIRE HD3870 GDDR4 - KINGSTON 3*1GB 800 MHZ - SEAGATE 500GB - LG DVD RW - FSP SAGA II 500WATT PSU - SAMSUNG 740N 17'' LCD - LG 47 LS5600 LED

48 Mesaj
11 Aralık 2012; 11:52:50 

pazar günü vatandan aldım. ölü pikseller var malesef. ve cihazın yandan bakınca yer yer lcd ışık şüzmesi var. wi-fi çekim gücü dizüstü bilgisayarıma göre düşük gerçekten. fiyat performans olarak iyi durumda.
ayrıca 300tl daha ne olsun diyen arkadaşlar; adamlar buraya bi forum açmışlar, bilgi paylaşımı olsun diye.
o var mı şu varmı diye sormak normal bence. biliyorsan var yada yok de. bilmiyorsan "ipad le kıyaslama samsungla kıyaslama, daha ne istiyorsun" şeklinde konuşma. bizde biliyoruz neyi neyle kıyaslayacağımızı.
özellik soruyoruz arkadaşım. var mı yok mu? o kadar.

48 Mesaj
11 Aralık 2012; 11:56:17 

uygun kılıf bulamadım, boyutları standart değil sanırım.

367 Mesaj
11 Aralık 2012; 14:09:06 

quote:

Orijinalden alıntı: cartl_ak

uygun kılıf bulamadım, boyutları standart değil sanırım.

ben muğladayim. golddan aldım kılıf. genel 10 inclik kılıflara uydu
kılıf biraz dandik ama napalım :) 28 tl

bu arada wifi i zayıf ve yandan bakınca ışık huzmesi gorunuyor .
wifi söyle bir oda disaridan film izleyebilirsiniz
iki oda varsa modemle internete girebilir
haaa bide şu var artı bu tablet kendinden rootlu yani onun için ugrasmiyorsunuz
bu ne ise yarar en basitinden dns changer ile film sitelerine girebilirsiniz ve bicok sey yapılabilir
ikinci artısı android 4.0.3 olması bu flashı destekleyen son android surumu 4.1 desteklemiyor sanırım.

32 Mesaj
11 Aralık 2012; 23:39:50 

quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

quote:

Orijinalden alıntı: halilbg

hocam bende anneme almak istiyorum bu tabletten sadece internet için kullanacak yemek tarifi falan vs. :) wifi zayıf demişsin bunu biraz açarmısın çokmu kötü ? yani anneme alırsam interneti benim evden alacak wireless ile , kardeşimde netbook vardı kapının önünde normal çekiyordu yani tam sınırda aradaki mesafe , bunun çekim gücü yetermi acaba ?

saygılar...

Sanmam daha zayıf olacak notebook kadar iyi olacağını zannetmiyorum

32 Mesaj
12 Aralık 2012; 0:02:05 

quote:

Orijinalden alıntı: cartl_ak

pazar günü vatandan aldım. ölü pikseller var malesef. ve cihazın yandan bakınca yer yer lcd ışık şüzmesi var. wi-fi çekim gücü dizüstü bilgisayarıma göre düşük gerçekten. fiyat performans olarak iyi durumda.
ayrıca 300tl daha ne olsun diyen arkadaşlar; adamlar buraya bi forum açmışlar, bilgi paylaşımı olsun diye.
o var mı şu varmı diye sormak normal bence. biliyorsan var yada yok de. bilmiyorsan "ipad le kıyaslama samsungla kıyaslama, daha ne istiyorsun" şeklinde konuşma. bizde biliyoruz neyi neyle kıyaslayacağımızı.
özellik soruyoruz arkadaşım. var mı yok mu? o kadar.

bende ordan aldım alırken orda adamlara açtırdım kutuyu baktım ekranı kontrol ettim sıkıntı vardı daha cikmadan oradan değistirtim ikincisinide kontrol ettim sıkıntı olmadığına kanaat getirdikden sonra aldım çıktım alırken dikkat etseydin keşke kardeşim neyse sağlık olsun birde internetde dolaşırken dokunmatik cok kastiriyor takılmalar oluyor maus takıldığı zaman bir sıkıntı yok oyun uygulama performansı iyi malzeme kalitesi de fena değil film izletme performansı çok başarılı ses olarak gördüğüm diğer çin malı tabletlerden daha yüksek çıkıyor ve yeterli

367 Mesaj
12 Aralık 2012; 21:19:57 

yalnız ben orjinal romunun yanında
costum rom bulamadım ç kurdum ama dokunmatik çalışmadı :)
cynmod gibi

5 Mesaj
12 Aralık 2012; 23:49:12 

Fiyat performans açısından değerlendirirsek alet alınabilecek bir alet ancak max. 300-320 civarında bir para verdiğinizi düşünürsek.

Can sıkıcı sorunları şunlar:
1. Wi-fi bağlantısı iyi değil. Şöyle ki eğer bağlantı noktası ile aranızda 4 metreden fazla varsa bağlanamayabilirsiniz.
2. İnternet kullanımı maalesef keyifli değil. Kendi standart browser'ı ile de firefox , dolphin ile de ben memnun kalmadım. Sayfaların açılması uzun sürüyor. Birden fazla tab açmak ve tablar arasında geçişte de duraklamalar oluyor.
3. Pil kısmı oyunlarda vs. çok ısınıyor. Bazıları bunun rahatsız edici derecede olmadığını ya da tutuş durumunuza göre hissetmeyeceğinizi söyleyebilir ama bu ısı pili öldürecektir.
4. widescreen olması film izlerken hoş olsa da ben genel ekran kullanımı açısından kareye yakın olanların (4:3 sanırım onlar) daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum
oyun ve internet işlemleri için.
5. Ağırlığı da 600 gr'dan fazla. Uzun süre kullanırsanız bu da insanı rahatsız ediyor.

Güzel yönleri:
1. Pili şu an için iyi. (3 aydır kullanıyorum)
2. Genel olarak 1080p'lik mkv'ler de dahil olmak üzere filmlerde hiçbir sıkıntı yaşatmadı.
3. Oynadığım oyunlarda performans problemi yaşamadım ama çok oyun oynamıyorum.(dead trigger oynadım mesela)
4. tasarımı ve inceliği iyi.
5. güvenmesem de garantisi var.
6. 1 gb ram avantajı var.
7. ipadden iyi olduğu bir yönü var :) direk bildiğimiz usb girişi var. Herhangi bir veriyi usb ile atmanız çok kolay.

Sorularınız olursa cevaplayabilirim.

1350 Mesaj
15 Aralık 2012; 20:02:01 

ısınan pil değil işlemcisi

Fenerbahçe

1301 Mesaj
16 Aralık 2012; 7:41:42 

Selam ,

Tableti dün aldım . F/P olarak gayet başarılı . 302 TL ye de ( 30% indirim ) alınır . Ancak normal fiyatı 428 TL ye almazdım herhalde .

Tek can sıkan yönü . Hareket sensörü pek başarılı değil . Temple Run yada NFS gibi , tablet hareketleri ile yönlendirilen oyunlarda başarılı değil . Tableti 90 derece yan yatırmanız gerekiyor hareketi algılaması için . Bu da hareket ile oynanan oyunları , oynanmaz hale getiriyor . Diğer işlemlerde gayet iyi .
Film kalitesi iyi . HDMİ ile TV ye takıldığında Full HD görüntü veriyor .

Daha çok bilgiye ihtiyacı olan olursa , cevaplamaya çalışırım .

6 Mesaj
1 Ocak 2013; 13:32:28 

sahip olan arkadaşlar AUTOCAD WS proğramını çalıştırıyormu acaba deneyip bilgi verebilirminiz buna göre satın alacağım tşk...

3 Mesaj
19 Ocak 2013; 16:46:27 

Arkadaşlar ben daha bugün tableti aldım ve tamamen oyun amaçlı bir beynimvardir :D Bu fiyata alacağıız en iyi tablet kesinlikle şüpe etmeyin ben tabletlerden çok iyi anlarım her zaman yeryerde araştırırım.Bunun ekran kartı 4 çipli mali 400@ 3d ekran kartı dır buda her türlü oyunu kaldırır.Şu anda asphalt 7 NFs most wanted dead trigger gibi yüksek kapasiteli oyun oynuyorum sıfır kasma var.İnternet hızçekimi iyi yakşalık 20 25 mdeki ağları görüyor.bnm leptomumla aynı kapasitede indirme hızına sahip ve benim leptopla Lonovo Z580 isteyen araştırsın.pili biraz geç doluyor ama çok iyi gidior. Hoparlörü çift hoparlör ve güzel ses çıkıyor tatmin edici.Ben eski bir Ipad2 kllanıcıyım ona göre bakılırsa kesinlik buda iyi ıpad kadar olmasada.Tatmin oldum ben herkeze tavsiye ederim.

87 Mesaj
19 Ocak 2013; 17:11:37 

Yorumlari okumadim ama ainol hero 10.1 almani tavsiye ederim.

/b]

2634 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Leroyy
28 Ocak 2013; 1:36:18 

quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Selam ,

Tableti dün aldım . F/P olarak gayet başarılı . 302 TL ye de ( 30% indirim ) alınır . Ancak normal fiyatı 428 TL ye almazdım herhalde .

Tek can sıkan yönü . Hareket sensörü pek başarılı değil . Temple Run yada NFS gibi , tablet hareketleri ile yönlendirilen oyunlarda başarılı değil . Tableti 90 derece yan yatırmanız gerekiyor hareketi algılaması için . Bu da hareket ile oynanan oyunları , oynanmaz hale getiriyor . Diğer işlemlerde gayet iyi .

Hocam iyice tecrübe etmişsinizdir artı/eksi durumları nelerdir, izlenimleriniz var mı daha?

LOL Profilim, Tıkla

Hepsine bir "Kapris" yeter. - Lulu
Battlefield 3 ID : Pharassios
Battlefield 4 ID : Pharassios

1301 Mesaj
28 Ocak 2013; 1:41:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Selam ,

Hocam iyice tecrübe etmişsinizdir artı/eksi durumları nelerdir, izlenimleriniz var mı daha?

Olay fena değil . Günlük kullanım için yeterli . Çok abartı bir performans beklenmemeli . Oyun performansı iyi .

Cumartesi bir tane daha aldım . Yeni modeli olan Business III . IPS Ekran var tablette . Vatan indiriminde 324 TL ödedim .
Daha deneme fırsatım olmadı ...

2634 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Leroyy
28 Ocak 2013; 1:54:35 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

Selam ,

Olay fena değil . Günlük kullanım için yeterli . Çok abartı bir performans beklenmemeli . Oyun performansı iyi .

Cumartesi bir tane daha aldım . Yeni modeli olan Business III . IPS Ekran var tablette . Vatan indiriminde 324 TL ödedim .
Daha deneme fırsatım olmadı ...

Aynen o 324 lük kafama yatıyor f/p olarak onun hakkında incelemenizi bekliyorum hocam.

Şimdiden teşekkürler.

LOL Profilim, Tıkla

Hepsine bir "Kapris" yeter. - Lulu
Battlefield 3 ID : Pharassios
Battlefield 4 ID : Pharassios

248 Mesaj
28 Ocak 2013; 2:39:14 

tavsiye edermisiniz? alan var mi araniz da?

1 Mesaj
3 Şubat 2013; 12:34:27 

arkadaşlar bu tableti benim alalı 1 ay daha olmadı tabletin ekranı gidiyor. oyun oynarken ekranda çizgiler oluşuyor ve ekran bi süre sonra karışık karışık çizgililerle doluyor. bu genel bi sorun mu??

7 Mesaj
21 Şubat 2013; 21:42:09 

quote:

Selam ,

Hocam bu tablette office programları çalışıyor mu acaba? İnceleyebildiniz mi o kadar..

1301 Mesaj
21 Şubat 2013; 22:49:51 

quote:

Orijinalden alıntı: cuhela

quote:

Selam ,

Hocam bu tablette office programları çalışıyor mu acaba? İnceleyebildiniz mi o kadar..

denemedim . office android sürümü varsa çalışır . 4 yaşındaki oğlum oynuyor tablet ile . bende ara sıra online film seyrediyorum .

86 Mesaj
16 Mart 2013; 11:11:23 

Office programı lisans istiyor netten apk sını bulup indiriyosunuz ücretsiz fakat örneğin exelde makro olan bi çalışma sayfasını açmıyor

diğer tüm fonksiyonlarını kullanıyorsunuz.

Eksikleri

Şarzı geç doluyor çabuk bitiyor

Kasılma problemi yaşıyorsun arasıra komple gidiyo kapatıp açmak zorunda kalıyosun

İnternette biraz hantal geç algılıyo link e tıkladığınızda

wirelessi iyi değil az çekiyor.

Benim tavsiyem bunu alana kadar gidin wodafone smart tab alın

Yada onyo marka tablet alın işinizi çok daha iyi görecektir.

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

86 Mesaj
16 Mart 2013; 11:12:47 

quote:

Orijinalden alıntı: b_arar81

arkadaşlar bu tableti benim alalı 1 ay daha olmadı tabletin ekranı gidiyor. oyun oynarken ekranda çizgiler oluşuyor ve ekran bi süre sonra karışık karışık çizgililerle doluyor. bu genel bi sorun mu??

evet kardeş genel bi sorun bu

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

71 Mesaj
16 Mart 2013; 12:28:16 

Arkadaşlar çinden getirttiğim 4 adet yeni model PİPO M8 var elimde

ürünler sağlam-sıfır ve uygun fiyata satıyorum. pandawill.com da 258 dolar 466 tl

Ben 475 tl ye Klavyeli Kılıfı ile birlikte fiyat gayet makul şu anda sitede sorun olduğundan link koyamadım ürüne pandawill.com PİPO M8 araması ile bakabilirsiiniz.

Yalnız 3g li olan model bi de kart takılmayan model warda

86 Mesaj
16 Mart 2013; 13:04:12 

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

71 Mesaj
16 Mart 2013; 14:17:25 

evet doğru ürün o

+ klavyeli kılıf

86 Mesaj
16 Mart 2013; 14:35:19 

414 tl ürün

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

71 Mesaj
16 Mart 2013; 14:52:20 

işine nerden gelio sa ordan al ürünü bi getirttir bakalım sana kaça mal olacak , gümrüğe takılma riski, bozuk ürün gelme şansı yok , ben özel olarak kullanıcısı hatası hariç garanti desteğide sağlarım , hem istanbulda olanlar ürünü gelip fatihte görebilirler ,
, objektif olalım
bunları hiç e sayacaksan say

genede ürün fiyatı benimkinin üstünde

çünkü bnede klavyeli kılıf var

objektif olalım

86 Mesaj
16 Mart 2013; 15:05:49 

ücretsiz kargo ve kapıda ödeme seçeneği mevcut

tabikide ürün sizin istediğiniz fiyattan satabilirsiniz ama ben sadece daha kolay satmanız açısından tavsiyede bulundum

isterseniz 1000 tl yede satabilirsiniz.

İyi günler

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

71 Mesaj
16 Mart 2013; 15:11:17 

bu arada 414 tl diye sitede görünen ürün maalesef stokta yok cnm.

biliyorsundurki stokta olmayan ürünlerin fiyatları uygun yazılır.

71 Mesaj
16 Mart 2013; 15:19:37 

için rahat olsn ben ürünü bu fiyata kolaylıkla satarım

sahibinden.com da dükkan formatlı ürünlere bakabilirsin 499 tl ye bu ürünün M1 sim kartsız ı satılıyorsa ben bunu hayli hayli satarım

86 Mesaj
17 Mart 2013; 12:24:14 

kimse satamıyoki işte arkadaşım istiyo sadece millet alan yok dediğim gibi keşke 1000 tl ye satsan benim cebime giren çıkan bşey yok ben sürekli tablet alır satarım bu yüzden söylediğin ürünü araştırdım karşıma bu çıktı. Doğrudur stokta yoktur seninki daha güzeldir fiyat bana göre yüksek geldi sen hiç alışveriş yaparken bu pahalıymış demiyomusun satıcıya buda aynı şey hadi hayrlı işler sana

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

235 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:35:23 

arkadaşlar PIRANHA PIRANHA BUSINESS III mü? yoksa PIRANHA BUSINESS TAB 10.1 mi alınır.

pek tabletten anlamam ilk olacak. birbirlerine göre eksi ve artı nelerdir.

internet, film, ve e-kitap için kullanılacak.

Saygılar...

Bu mesajda bahsedilenler: @happyyboy

235 Mesaj
9 Nisan 2013; 11:43:47 

arkadaşlar tablet alacam yardımınıza ihtiyacım var PIRANHA BUSINESS TAB 10.1 mü yoksa PIRANHA PIRANHA BUSINESS III mü almalıyım.

kiside aynı fiyat. kararsız kaldım. ilk tabletim olacak. film, internet ve oyun ağırlıklı kullanılacak.

birbirlerinden - / + ları nelerdir.

vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: @happyyboy

86 Mesaj
10 Nisan 2013; 8:44:41 

business 3 te ekran kartının daha kaliteli olduğunu duydum 10.1 den zaten bahsetttim ama oyun için tavsiye etmiyorum. başka markalara yönelmelisin. Wodafone Smart Tab forumda 10.1 ini 350 liradan satıyorlar sıfır hiç yoktan lenovanın üretmiş olduğu cihaz ve kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi happyyboy -- 10 Nisan 2013; 8:46:24 >

happyyboy@hotmail.com

____gRuP AnKaRa____

235 Mesaj
11 Nisan 2013; 9:26:52 

quote:

Orijinalden alıntı: happyyboy

business 3 te ekran kartının daha kaliteli olduğunu duydum 10.1 den zaten bahsetttim ama oyun için tavsiye etmiyorum. başka markalara yönelmelisin. Wodafone Smart Tab forumda 10.1 ini 350 liradan satıyorlar sıfır hiç yoktan lenovanın üretmiş olduğu cihaz ve kaliteli.

peki sadece ekran kartımı iyi. diğer özellikler aynıysa III'ü mü tercih edeyim, ekran kartından dolayı.

oyun öyle fazla oynanmacak oynansada klasik ve basit oyunlar. ağırlık film ve internet amaçlı.

Wodafone Smart Tab nerden bulabilirim. link verebilirmisiniz.

4 Mesaj
3 Ağustos 2013; 23:50:41 

arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum ve bu tablet hoşuma gitti. yazılan yorumları okudum ve çok çelişkililer. benim için wifi çekmesi önemli 4 metredekini çekiyo diyen de var 20-25 metrede diyen de. lütfen yardımcı olur musunz ? tablette çok özellik aramıyorum arada film izlerim bikaç da oyun yüklerim o kadar ama dediğim gibi internet önemli yardımcı olursanız sevinirim

2833 Mesaj
4 Ağustos 2013; 0:23:04 

Fiyat/performans olarak kacırılmaması gereken bir tablet...
http://www.sahibinden.c...-ucuza-132374951/detay/

http://ordanburdan7.wordpress.com/

4 Mesaj
4 Ağustos 2013; 20:11:04 

güzel bi tablete benziyo biraz da bunu araştırayım ama tab 10.1 hakkında bilgilerinizi bekliyorum

110 Mesaj
5 Ağustos 2013; 2:54:20 

Bende almayı düşünüyorum

4 Mesaj
5 Ağustos 2013; 20:05:30 

eğer alırsanız görüşlerinizi bekliyorum

37 Mesaj
19 Ağustos 2013; 12:12:57 

temple run 2 neden uyumlu cihaz değil diyor..

bilgisi olan arkadaş varmı ?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » Piranha Piranha Business Tab 10.1 ALINIR MI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438