Şimdi Ara

Android için AnTuTu benchmark uygulaması 3.0.1 sürümüne güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir dönem PC performansını ölçmek için kullandığımız benchmark yazılımları artık mobil cihazların performansını ölçmek için de en önemli araçlardan birisi haline geldi. Haliyle pek çok benchmark yazılımı da uygulama mağazalarında yerini aldı.

Bunlar arasında en popülerlerinden birisi olan AnTuTu, 3.0.1 sürümüne güncellendi. Güncelleme ile uygulama Holo esintileri taşıyan yeni bir arayüze kabuştu.

Ayrıca yeni OpenGL ES 2.0 3D benchmarkı ile 3D oyun performans testi, 2D oyun performans testi için yeni tam 2D benchmark, karşılaştırma sayfaları ekleme, bazı hataların giderilmesi şeklinde yenilikler getirilmiş. Güncellenen uygulama ücretsiz olarak erişilebilir durumda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antutu.ABenchMark 

• Arayüz sadece, pek bir şey kazandırmadı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arayüz sadece, pek bir şey kazandırmadı bence.

Skorlar falan degistiya daha ne degissin s3 un one x+ tan daha yuksek oldugunu ogrendik falan one x demiyorum one x+ dikkat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arayüz sadece, pek bir şey kazandırmadı bence.

Skorlar falan degistiya daha ne degissin s3 un one x+ tan daha yuksek oldugunu ogrendik falan one x demiyorum one x+ dikkat

Şu fanboya bak. Sırf bu mesajında bit yeniği var diye hangi bölümde takıldığına bakayim dedim gerçekten fanboysun sen;
    psyshock attığı mesajlar

Senin için yeni bir testi göstereyim yine de güzel fanboy kardeşim benim;
    Benchmark testi

hTC One X+(7471)

Samsung Galaxy S3(5252)

Antutu testi

hTC One X+(13607)

Samsung Galaxy S3(12261)

Biraz kafanızın dikine gitmeyi bırakın, sanki bu şirketin sahibisiniz gelmiş diğer firmalara çamur atmaya çalışıyorsunuz. Yazık size yemin ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 28 Kasım 2012; 23:59:13 >

• Android için AnTuTu benchmark uygulaması 3.0.1 sürümüne güncellendi

Testi sana yaptim sensde yap gorelim arayuzmu degismis sadece ben senin gibi diilim kendinle karistirma 2 gun sonra yeni surum cikarsa one x i birak one s bile gecerse s3 u cikar yazarim yeni sonuclar bunlar diye senin gibi arayuz degisms deyip gecmem icin rahat olsun "kardesim" edebiyatida yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 29 Kasım 2012; 14:00:27 >
  • Yazdiklarim silinmis demekki dh de fanboy olmus hakli oldugumuz ss le ispat koydugumuz seyleride temizlemis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.