Şimdi Ara

sony DSC-W30 alacam!!ALDIM:)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın sony dsc-w30 alacam acaba iyimiki...ben beğendiğim için alıyom bi yazayım dedim...dizayn ı çok hoşuma gitti bide bunun 7mp si varmış...ben 2fotograf arasında fark göremem diye fazla para vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audioslave -- 2 Mayıs 2006; 16:54:51 >

• Bu yeni W serisi 30 40 ve 50 olanlar gayet şık güzel seçim iide i hafıza kartı aldınmı sorun kalmaz
  • Bana 20 gün sonra W50 gelecek bir kaç tane. Ben de çok araştırdım çekeceğin resimleri afiş poster yapmayacaksan 7 piksele gerek yok. Zaten 6 piksel fazlasıyla yeterli. Güle güle kullan şu an için bence en iyi seçim
  • evet arkadaşlar dediğim gibi dün makinamı aldım sony dsc-w30 ilk bakışta çok şık bi dizayn a sahip gerçekten işçilk kalilitesi de çok çok iyi...kız gibi makina yani yalnız makinanın ne kadar sağlam olduğunu kestirmem çok zor..elimden düştüğünde paramparça olacakmış gibi duruyor..birde üst tarafında kullanılan malzeme sayesinde parmak izlerinizin çıkmaması elde deil..ama bu malzeme makinaya çok şık bi hava veriyor..makinanın boyutları da küçük denilebilir..ben pek fazla sizin kadar deneyimli deilim tabi..ama küçük sayılır..(diğerlerini bilmem)ben alırken ekranın en az 2.5inç olmasını istemiştim fakat bu makinanın 2inçlik ekranıda gayet ii..fiyatından da bahsedeyim
    ben teknosadan aldım 499ytl verdim+caselogic çanta18ytl+256mb sony memory stick pro 20ytl de ona verdim..bunlar taksitli fiyatları onuda söleyim(ben taksitle aldım)
    ben dediğim gibi çok profesyonel deilim foto konusunda ama benim görüşümce gayet şık ve güzel bir makina.

almak isteyen arkadaşlar fotoları merak edebilir onlarıda en kısa zamanda ekleyecem...

• Hayırlısı olsun güle güle kullan. 30 ile 50 arasındaki fark sadece ekrandı. Biri 2" öteki 2.5" ama çok iyi makine aldın tekrar hayırlı olsun
  • eyw dostum saol...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audioslave -- 2 Mayıs 2006; 16:53:52 >
  •  sony DSC-W30 alacam!!ALDIM:)

arkadaşlar fotolar imageresizer tarafından küçültülmüştür..bunu dikkatte alırsanız sevinirim..bide bana birisi nasıl gerçek boyutlarında fotoları burada gösterebileceğimi yazarsa sevinirim..kalın salıcakla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.