Şimdi Ara

Turkcell Nano Sim kart Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara da Nano sim kart arıyorum ancak bulabilmiş değilim. bildiğiniz Turkcell bayi var ise söyleyebilirseniz çok sevinirim.
    iphone 5 te elimizdeki sim kartı kullanmak gibi bir şans yok sanırım değil mi? illaki nano sim kart olacak..

saygılarımla..

• Ankarada nerede nano sim kart var bilen yok mu, arkadaşlar?
  • Cepa AVM de 2. katta AVEA da direk nano sim alabilirsiniz ayrıca kızılaydaki turkcellerde simkartınızı kestirebilirsiniz kesilen sim kart biraz daha kalın olduğu için zor giriyor tepsiye ama kesinlikle kullanılabiliyor çekme problemi vb olmuyor kendimden biliyorum.
  • Ben Turkcell'e mail attım ve bana Ankara'da sadece 2 yerde olduğuyla ilgili mail attılar.

ARGOLD KUY.TEL.SAN.TIC.LTD.STI.- 365 AVM BIRLIK MH. 428 CAD NO:41 ( Çankaya )
    SERDE ILETISIM SIS.IC DIS YAPI TIC.LTD.STI - ANAFARTALAR CAD.NO:50/B ( Altındağ )
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdol

Ben Turkcell'e mail attım ve bana Ankara'da sadece 2 yerde olduğuyla ilgili mail attılar.

SERDE ILETISIM SIS.IC DIS YAPI TIC.LTD.STI - ANAFARTALAR CAD.NO:50/B ( Altındağ )

Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKANANKARA1975

quote:

Orijinalden alıntı: asdol

Ben Turkcell'e mail attım ve bana Ankara'da sadece 2 yerde olduğuyla ilgili mail attılar.

Bilgi için teşekkürler.

Rica ederim hocam.
  • Mail attigini soyleyen arkadas biraz yanlis bilgi vermis , Ankarada Cayyolundaki uludag kebapcisinin yaninda TIM var ordan orjinal nano sim alabilirsiniz uzun suredir ellerinde bulunmakta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar artık söylediğiniz yerlere bakacağız.

yalnız bu uludağ kebapçısının yanındaki Tim in numarasını biliyor musunuz acaba aradım ama bulamadım. türkcellin sitesinde de geçmiyor..

saygılarımla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer46

Cepa AVM de 2. katta AVEA da direk nano sim alabilirsiniz ayrıca kızılaydaki turkcellerde simkartınızı kestirebilirsiniz kesilen sim kart biraz daha kalın olduğu için zor giriyor tepsiye ama kesinlikle kullanılabiliyor çekme problemi vb olmuyor kendimden biliyorum.

büyük sim kartları mı kesiyorlar? yoksa micro simleri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

quote:

Orijinalden alıntı: Omer46

Cepa AVM de 2. katta AVEA da direk nano sim alabilirsiniz ayrıca kızılaydaki turkcellerde simkartınızı kestirebilirsiniz kesilen sim kart biraz daha kalın olduğu için zor giriyor tepsiye ama kesinlikle kullanılabiliyor çekme problemi vb olmuyor kendimden biliyorum.

büyük sim kartları mı kesiyorlar? yoksa micro simleri mi?

büyük sim kartları microya çevirirler zaten hocam benim micro simimi nanoya dönüştürdüler büyükleride önce micro sonra nano yapabilirler
  • teşekkür bilgi için
  • Alma tavsiye etmem

• Evde kendin kır kullan

• Arkadaşlar başka nerelerde var bu nano sim kart. Kızılay civarı bir yerde bulunuyor mu? Ya da hangi AVM'lerde bulabiliriz? Ayrıca bu belirtilen yerlerdeki nano sim fiyatları uygun mu?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 3 Aralık 2012; 23:17:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.