Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.454
Cevap
98
Favori
362.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Live Scores - Livescore SportyTrader Football güncellendi.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/live-scores-livescore-sportytrader-football/72c7f49e-f75d-49ab-b6df-aa3f0eb38a95

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• TEB'e windowsphone uygulaması ihtiyacım olduğuna dair yazdığım maile cevap olarak

------------------------------
    Bankamıza gösterdiğiniz ilgi için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.

Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmıştır. CEPTETEB Windows Phone uygulaması kısa vadeli planlarımızda bulunmamaktadır.

İlettiğiniz öneri için teşekkür eder, Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
    ------

yazdılar bilgi vereyim istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 27 Mart 2015; 18:49:36 >
  • Electronic Arts oyunları indirimli

www.windowsphone.com/tr-tr/store/publishers?publisherId=Electronic%2B%2BArts&appId=9a760709-2963-4ff1-a818-b722277ad613

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

TEB'e windowsphone uygulaması ihtiyacım olduğuna dair yazdığım maile cevap olarak

Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmıştır. CEPTETEB Windows Phone uygulaması kısa vadeli planlarımızda bulunmamaktadır.

İlettiğiniz öneri için teşekkür eder, Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

------

Rezillik gerçekten ben microsoftun yerinde olsam bunlar ileride uygulama yapsa dahi mağazaya koymam.

• Dead Trigger 2 oyunu Microsoft'tan onay bekliyor. En geç haftaya mağazada olacak. Yüklemek için en az 1GB RAM lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

TEB'e windowsphone uygulaması ihtiyacım olduğuna dair yazdığım maile cevap olarak

------

Ben iş bankasının işcebini 4 senedir kullanıyorum Windows mobilden beri başka bankalarında var tebin büyük ayıbı bence.

• Demon Hunter - Chronicles from Beyond 1.0.0.0 Oyun

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/demon-hunter-chronicles-from-beyond/beed3387-fcc4-488c-b625-f2d5d57ad868

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 28 Mart 2015; 16:29:19 >

• Facebook uygulamasında haber akışı konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar güncel Facebook paylaşımlarını "en yeni" kısmından görebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Facebook uygulamasında haber akışı konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar güncel Facebook paylaşımlarını "en yeni" kısmından görebilir.

Peki en yeni kısmına nerden bakıyoruz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TechnoKolik199

quote:

Facebook uygulamasında haber akışı konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar güncel Facebook paylaşımlarını "en yeni" kısmından görebilir.

Peki en yeni kısmına nerden bakıyoruz hocam

Bildirimlerin gözüktüğü dünya simgesinin yanında bulunan üst üste üç çizgiye dokunduktan sonra "Akışlar" bölümünde yer alıyor.

• 8 Zip kısa süre için ücretsiz.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/8-zip/9da1d93f-2909-4c02-a7de-2a28c052c5f8

8 Zip Windows Phone 8.1 için muhteşem bir sıkıştırma yöneticisidir.

Desteklediği Sıkıştırma formatları (ZIP, 7z, TAR, GZIP, BZIP2, XZ)
    Açabildiği sıkıştırma formatları (RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB...)
    7z ve ZIP formatları için güçlü AES-256 şifrelemesi
    Birden fazla bölümlü dosyalar için dışarı çıkarma desteği
    Sıkıştırma içinde dosya oluşturma
    Sıkıştırılmış dosya içerisinde silme ve ekleme desteği
    Sıkıştırılmış dosya içerisinde dosya açma desteği

Edit: Tekrar ücretli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 30 Mart 2015; 18:58:46 >

• quote:

Bu bahsettiğiniz yontem bilgisayarda sağ üst köşede ki haber akışını ekrana getiriyor. Ana sayfadaki akışı en yeniler yapmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

quote:

Bu bahsettiğiniz yontem bilgisayarda sağ üst köşede ki haber akışını ekrana getiriyor. Ana sayfadaki akışı en yeniler yapmıyor.

Maalesef alternatif bir çözüm sundun sanırım tam çözüm gibi algılanmış kusura bakmayın.

• BBM güncellendi.

http://www.windowsphone.com/s?appId=611e38dd-52a4-493c-9bec-cd4351d9d3e3

• Youtube dan videoları telefonun video klasorune indirebileceğim bir uygulama var mı? Eskiden yuklemiştim nedense kaldırdım telefondan uygulamayı bulamıyorum

• Phá Thiên HD 1.1.2.0 Oyun.

http://phathien.vn/landing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 31 Mart 2015; 18:08:20 >
  • InstaBlender kısa süre için ücretsiz.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/instablender/f91bb69d-8c17-42fc-8b50-6dd0571579a1

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.