Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.454
Cevap
98
Favori
362.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada her gün takipteyim abi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Windows Phone için Vevo uygulaması emekli oldu.http://vevo.desk.com/customer/portal/articles/1836525-what-happened-to-the-app-for-windows-phone

Şükür ki kullanabiliyorum...

• vevo.xap

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/vevo/8f9d0607-bf96-e011-986b-78e7d1fa76f8/xap Opera Mini ile indirin dursun bir kenarda. İlerde yüklersiniz belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

İndiriliyor da bekliyor dakikalarca. Güncelleyebilen var mı ?

Edit: Uygulamayı silip tekrar yukleyeyim dedim. Uygulama ücretli olmuş , yayında yapımda emeği geçen herkesin...

Dostum PC ye geç Windows Phone Mağazayı aç ve Microsoft hesabın ile oturum aç.Satın alma geçmişine tıkla uygulamayı bul ve uygulamayı telefonuma yükle gibi bir şey olacak tıkla ona telefonunuzla iletişim kuruluyor diyecek ve yükleyecek...Umarım yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkmonstar35 -- 17 Mart 2015; 0:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmonstar35

quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

İndiriliyor da bekliyor dakikalarca. Güncelleyebilen var mı ?

Edit: Uygulamayı silip tekrar yukleyeyim dedim. Uygulama ücretli olmuş , yayında yapımda emeği geçen herkesin...

Dostum PC ye geç Windows Phone Mağazayı aç ve Microsoft hesabın ile oturum aç.Satın alma geçmişine tıkla uygulamayı bul ve uygulamayı telefonuma yükle gibi bir şey olacak tıkla ona telefonunuzla iletişim kuruluyor diyecek ve yükleyecek...Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Aynı sorun bendede var hocam,eskiden ücretsizken alınan uygulamaları kaldırdığında tekrar yükleyemiyorum hata veriyor (app wasnt purchased) diye hata veriyor.aynı durumdaki uygulamayı güncellemiyorda,prognaza uygulamasını güncelleyemedim kaldırıp tekrar kurayım dedim olmadı.şuan mytube uygulaması 1ay geçti güncelleme yapamıyorum kaldırsam kuramam birdaha,öyle bekliyor

• quote:

The Sims™ FreePlay güncellendi. Oyun.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/the-sims-freeplay/b8deb98f-ccc1-4ca4-96fc-3723940335b5

Hele şükür güncelleme gelmiş, artık tekrar yükleyebilirim

• Tetra Lockscreen

Bu uygulama artık yayınlanmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

FB Pages Manager Pro kısa süre için ücretsiz.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/fb-pages-manager-pro/40a2e489-5479-4092-a71d-31d727b04898

merhabalar magzadan fb pages manager pro uygulamasını yukledım fakat çalıstırınca sayfa bulunamadı hatası verıyor kullanan arkadaslar varsa sızdede durum aynımı telefon model lumia 930
  • OneReader güncellendi.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/onereader/1a28bfcf-9f04-46d2-8532-3a338a5dc23b

Windows Phone 8 cihazınızla SD Kart, OneDrive, internet vb. yerlerden indirdiğiniz PDF, XPS ve CBZ uzantılı (şifre korumalı dahi olsa) dosyaları görüntüleyin. E-posta, Bluetooth ve OneDrive aracılığıyla paylaşın.

• Metin arama
    • Dosyaları başlangıç ekranına ekleme
    • Parola korumalı PDF dosyalarını görüntüleme
    • Bluetooth veya e-posta ile dosya paylaşma
    • SD Kart'tan dosya açma
    • OneDrive ile veri paylaşma
    • Dökümanın renklerini ters çevirme
    • OneDrive entegrasyonu sayesinde buluttaki dosyalarınıza hızlı erişim sağlayabilme
    • PDF, XPS ve CBZ uzantıları gerçekten hızlı bir şekilde görüntüleme
    • Daha rahat okuyabilme için metin ve görselleri kolayca yakınlaştırabilme
    • E-posta ekleriyle gelen, internetten indirilen veya Office uygulamasıyla yüklenen dosyaları açabilme
    • İçindekiler arasında gezinebilme
    • İstenilen sayfaya atlayabilme

- Pin files to Start screen from reading page.
    - Minor bug fixes.

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

• Angry Birds Star Wars II bugün güncellendi.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/angry-birds/5026b325-f461-4a4a-9ff9-4a5de698d58a

Rovio Entertainment Ltd Oyunları

www.windowsphone.com/tr-TR/store/publishers?publisherId=Rovio%2BEntertainment%2BLtd&appId=5026b325-f461-4a4a-9ff9-4a5de698d58a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 19 Mart 2015; 16:04:48 >

• http://music.xbox.com/Onedrive

• Translator bugün güncellendi.

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/translator/2cb7cda1-17d8-df11-a844-00237de2db9e

• Maestro yeni yayınlandı ve çok kısa bir süre için ücretsiz.

www.windowsphone.com/en-us/store/app/maestro/2e130744-3a86-4c3e-bbf5-aab61556743c

•  Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

www.windowsphone.com/en-us/store/app/poweralarm/10fb0866-1669-495a-b77e-3b6573667def

*Bölge Almanya.

• 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.