- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Final Cut Pro Pc'ye Kurulur mu?
2 Cevap851 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

766 Mesaj
28 Kasım 2012; 1:37:25 

Yok mudur bir yolu? amacım bir sürü efektli videolar yapıp render almak falan değil. sadece pratik yapıcam, arayüze alışıcam, programı öğrenicem, kısayolları falan ezberliycem o kadar.

randımansız da çalışsa razıyım yani.

hackintosh ile kurulur ama ondan bahsetmiyorum. windowsa program kurar gibi kurup kullanmak istiyorum.

in the mouth of madness

284 Mesaj
28 Kasım 2012; 9:39:58 

Kurulmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

214 Mesaj
28 Kasım 2012; 11:47:08 

quote:

Orijinalden alıntı: halitkin

Yok mudur bir yolu? amacım bir sürü efektli videolar yapıp render almak falan değil. sadece pratik yapıcam, arayüze alışıcam, programı öğrenicem, kısayolları falan ezberliycem o kadar.

randımansız da çalışsa razıyım yani.

hackintosh ile kurulur ama ondan bahsetmiyorum. windowsa program kurar gibi kurup kullanmak istiyorum.

malesef sadece mac işletim sisteminde çalışır. Tutorial bulup izleyebilirsin işini görür belki.

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Mac OS X » Final Cut Pro Pc'ye Kurulur mu?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.287