Şimdi Ara

Özel Röportaj: Nokia Lumia 920 hakkında merak edilenler, Symbian ve MeeGo...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın üst seviye akıllı telefon segmentindeki yeni amiral gemisi Lumia 920'yi, şirketin Türkiye Genel Müdürü Çiçek Uyansoy İcan ile konuştuk, Symbian ve MeeGo tarafındaki durum ile birlikte pazara sunulacak aksesuarlar gibi detayları da sorduk. Yeniden iddialı olmayı hedefleyen Nokia'nın, bu yoldaki yeni ürünlerine ait merak edilenler bu röportajımızda.

• Keşke lumia 920 nin DH video incelemesi bu kadına izletilebilse ....

• Lumia gerckten kurtulus olucak ama galaxy s2 ile yola devam

• n9 sahibiyim , telefonumu çok seviyorum ama hayatta bir daha nokia tel. kullanmam. gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri ve desteği.

• Erdi bey çok yakışıklısınız. :D Şaka bir yana Lumia hakikaten çok iyi bir telefon ama ben sadece kamerası için bir telefon almam. w8 daha , yeni uygulamalar az , şuanlık en iyi yol yine android'den geçiyor bence. Şu çıkacak olan 1080p çözünürlüklü telefonları bekliyorum.

• Erdi abinin de Maşallahı var adam artist ya
  • Lumiadan önce LG Nexus'un incelenmesini beklerdim. Evet ülkemize daha gelmedi ama yanlış hatırlamıyosan daha önce birçok telefon gelmeden önce incelenmişti birkaç haftadır bu incelemeyi beklememe rağmen bi türlü olmadı en kısa zamanda olması dileğyle..

• lumia geleceğin teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. bence s 3 ya da iphone 5 e göre daha alınabilir bir cihaz. ben de bahara doğru wp8 platformuna geçmeyi düşünüyorum; âmâ androidi terk etmem için öncelikle marketin ikna edici bir büyüme kat etmesi lazım

• Erdi bey takım elbiseyi çekmiş gitmiş ama Çiçek hanım haftasonu modunda, ama ortaya çıkan röportaj faydalı olmuş. Lumia mı Htc mi sorusuna '' tabii ki Lumia'' dedirtecek kadar güven veren bir sonuç çıkaramadığı mı da eklemek isterim.

• Bilgilendirici ve güzel bir röportaj olmuş,teşekkürler.

• Erdi hocam yakıyor takım elbiseyle. ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Lumiadan önce LG Nexus'un incelenmesini beklerdim. Evet ülkemize daha gelmedi ama yanlış hatırlamıyosan daha önce birçok telefon gelmeden önce incelenmişti birkaç haftadır bu incelemeyi beklememe rağmen bi türlü olmadı en kısa zamanda olması dileğyle..

sdn de var bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

quote:

Orijinalden alıntı: S.SoyluLumiadan önce LG Nexusun incelenmesini beklerdim. Evet ülkemize daha gelmedi ama yanlış hatırlamıyosan daha önce birçok telefon gelmeden önce incelenmişti birkaç haftadır bu incelemeyi beklememe rağmen bi türlü olmadı en kısa zamanda olması dileğyle..
    sdn de var bu arada

Saol verdiğin bilgi için

• windows markette ucretsiz olmayan bişi yokki windovs yanlış bi secim yaptı androıdle yola cıkmalıydı

• siyah ve beyaz dışında renkleri nokia shoplarda bulamadım.diğer renkler özelliklede kırmızısı ne zaman gelecek acaba?

• note2 incelemesi gelmedi..d.h sanırım nokia falan satmaya başlıçak..

• türkiye nokia genel müdrğü varmış yeni öğrendim . :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dockhanger

windows markette ucretsiz olmayan bişi yokki windovs yanlış bi secim yaptı androıdle yola cıkmalıydı

Nokia android ile yola cikmaliydi diyecektin sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir röportaj olmuş. Çiçek hanım çok düzgün akıcı Türkçe konuşuyor tebrik ederim kendisini. Sonuçta Türk ne olacaktı demeyin, ses tonu telaffuzu oldukça, herkes bu kadar güzel konuşamıyor:)

• Lumia 920 şu anda piyasanın en iyi telefonu gerek özellikleriyle gerek şekliyle, fakat hala takıntılı olanlar var KAFALARINA YEŞİL ANDROİD işareti peşinde koşanlar veya bilmeden araştırmadan android peşinde konuşanlar, yahu yanımda galaxy S3 kullanan var BÖYLE KAZIK olmaz ki, 4 çekirdek 1,5 telefon fakat hala takılmalar ve beklemeler var ciddi olarak, galaxy S3'ün EKRANI REZALET KURU GÜRÜLTÜ+ benim kullandığım İphone 4S'in yanında güneşte baktığımda İphonede ekranı ÇOK daha NET GÖREBİLİYORUM, S3'te daha bir sürü dandiklik saysam vakit kaybı, SİZ GİDİP TE Lumia 920 veya İphone 4S almayın gidin samzungun KAZIĞINI yemeye devam edin KURU ATRAKSİYON UĞURUNA, fiyatı ucuz diyeceksiniz yahu bu galaxy S3' bu fiyatla bile fiyatı KAZIĞIN BABASI, Telefondan ANLAYAN gider adam gibi telefon alır o da şu anda LUMIA 920, yanımda çalışan biri aldı beyaz LUMIA 920, Galaxy S3-Lumia 920'nin 1/4'ü bile olamaz, DAHA NE DİYEM, HAYIRLISI OLSUN!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.