Şimdi Ara

Fifa 2013 Online pass giremiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar online pass girecek alan yok girişte sorardı sormuyorda allem ettim kallem ettim bulamadım online moda falanda giriyorum bitürlü cıkmadı yardımlarınızı bekliyorum.

• EA Korsan oyunun önüne geçmek için internet üzerinden pass alımını geçici bir süre durdurdu bundan dolayı suan orijinal oyun alanda almayanda beklemek zorunda bu sorun halloluktan sonra girebilceksin diceksinki suan girenler var bunlar bu altyapı çalışmasından önce alanlar kaynak: ea forumuna bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: giresunluyuq

EA Korsan oyunun önüne geçmek için internet üzerinden pass alımını geçici bir süre durdurdu bundan dolayı suan orijinal oyun alanda almayanda beklemek zorunda bu sorun halloluktan sonra girebilceksin diceksinki suan girenler var bunlar bu altyapı çalışmasından önce alanlar kaynak: ea forumuna bakabilirsiniz

anladım hocam cok sagol ne zaman duzelır bılıyormusun
  • en gec 15 gün sürer fakat ciddi bir maddi kayıp olur için ea için buna güvenerek en fazla 1 hafta die tahmin ediyorum
  • eyv paşam çok sağol
  • şimdi ben orjinal oyun alsam giremeycek miyim?
  • arkadaşlar bu problem hala devam ediyormu. ea resmi forumlarında göremedim. link paylaşırmısınız. boşuna beklemeyeyim. düzelip düzelmediğini nerden kontrol edebilirim?
  • Bende aynı problemi yaşıyorum bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
  • giresünluuq arkadaşımız sağlam sallamış at yalanı seveyim inananı hesabı göbekten aymış. hiç de problem yok EA server larında.

problemi çözdüm. bölge seçiminden kaynaklanıyormuş. yeni bir karakter yarattım. bölgesini ingiltere seçtim. düzeldi problemim. eski karakterdeki 1 aylık gold üyelik boşa gitti. mevcut üyelikte değişiklik yapamadım. bulamayınca kıydım paraya yeni karakterde üyelik yarattım sorunu kökünden hallettim.
  • 1 haftadır kuzenimde anı sorunu yaşıyor xbox support a durumu anlattık ea support a yönlendirdi onada ulaşamadık ne yapsak kodu sormuyor yardımcı olabilecek veya aynı şey başına gelipte durumu çözen varsa yazsın sevinirim biz olayı çözersek buraya yazıcam nasıl yaptığımızı arkadaşlar...
  • problem çözülmüş arkadaşlar:

quote:

Orijinalden alıntı: hate53

problemi çözdüm. bölge seçiminden kaynaklanıyormuş. yeni bir karakter yarattım. bölgesini ingiltere seçtim. düzeldi problemim. eski karakterdeki 1 aylık gold üyelik boşa gitti. mevcut üyelikte değişiklik yapamadım. bulamayınca kıydım paraya yeni karakterde üyelik yarattım sorunu kökünden hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

problem çözülmüş arkadaşlar:

quote:

Orijinalden alıntı: hate53

benim için bölge değiştirmek bir çözüm değil maalesef...henüz aldığım 1 yıllık gold'um var...
  • eu olan bir hesap açıp o hesap üzerinden online pass'i girip aktif edebilirsiniz(ilk yüklenen makinede bütün kullanıcılar faydalanabiliyor) ve ardından tekrar kendi hesabınızla oyunu online olarak oynayabilirsiniz
  • pes oynayın canavar gibi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: stat32

eu olan bir hesap açıp o hesap üzerinden online pass'i girip aktif edebilirsiniz(ilk yüklenen makinede bütün kullanıcılar faydalanabiliyor) ve ardından tekrar kendi hesabınızla oyunu online olarak oynayabilirsiniz

detaylandırabilir misiniz lütfen
  • sizin hesabınız tr ise malesef online pass alınamıyor ve sormuyor. O yüzden EU olan bir üyelik açmanız lazım, yeni mail adresi alın(hotmail veya windowslive) ve bölgesini almanya seçin.Ardından bu mail ile xboxtan create profile veya profil oluşturdan yeni profil yaratin ama dikkat edin bölgesi almanya olsun. profili açtıktan sonra gold üyelik yapmamız gerek hesabı, bunu içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_62485620/tm.htm bu konuya bakarak bedava 2 günlük kod alıp hesabı gold yapın. ardından bu profille oyuna girerek online pass'i girebilir ya da yoksa points karşılıgı satın alabilirsiniz. Ardından kendi profilinize girip oyunu oynayabilirsiniz.Ama kendi profilinizi kullanacagınız xboxta yapın bu işlemi.DLC,online pass'ler vs. ilk indirilen veya aktif edilen xboxlarda tüm kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor.

• quote:

sizin hesabınız tr ise malesef online pass alınamıyor ve sormuyor. O yüzden EU olan bir üyelik açmanız lazım, yeni mail adresi alın(hotmail veya windowslive) ve bölgesini almanya seçin.Ardından bu mail ile xboxtan create profile veya profil oluşturdan yeni profil yaratin ama dikkat edin bölgesi almanya olsun. profili açtıktan sonra gold üyelik yapmamız gerek hesabı, bunu içinhttp://forum.donanimhaber.com/m_62485620/tm.htm bu konuya bakarak bedava 2 günlük kod alıp hesabı gold yapın. ardından bu profille oyuna girerek online pass'i girebilir ya da yoksa points karşılıgı satın alabilirsiniz. Ardından kendi profilinize girip oyunu oynayabilirsiniz.Ama kendi profilinizi kullanacagınız xboxta yapın bu işlemi.DLC,online pass'ler vs. ilk indirilen veya aktif edilen xboxlarda tüm kullanıcılar tarafından kullanılabiliyor.

çok teşekkürler...deneyelim bakalım...ama bence sıkıntı server'a bağlanmakta...online kodu bir şekilde girsek bile tr üyeliği ile oyun server'a bağlanmakta yine sıkıntı yaşayacaktır...

• aynısını benim arkadasım için yaptık sorun halloldu umarım sizin sorun da çözülür
  • quote:

aynısını benim arkadasım için yaptık sorun halloldu umarım sizin sorun da çözülür

bu güzel haber işte..tekrar teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozturk 6161

bu güzel haber işte..tekrar teşekkürler...

Sorun çözüldü mü acaba ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.