- x
TELEFONUM WIRELESS AĞI GÖRMÜYOR YARDIM!!!
14 Cevap19195 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

130 Mesaj
27 Kasım 2012; 7:42:12 

MERHABA ARKADAŞLAR;

GALAXY S3 TELEFONUMDA PAYLAŞIMA AÇTIĞIM WİRELESS BAĞLANTIYI GÖRMÜYOR. LAPTOPTAN BAĞLANABİLİYORUM AMA TELEFON GÖRMÜYOR AĞI. NEDEN OLABİLİR BİLGİLİ ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

1093 Mesaj
27 Kasım 2012; 12:49:54 

quote:

Orijinalden alıntı: ulukan

MERHABA ARKADAŞLAR;

GALAXY S3 TELEFONUMDA PAYLAŞIMA AÇTIĞIM WİRELESS BAĞLANTIYI GÖRMÜYOR. LAPTOPTAN BAĞLANABİLİYORUM AMA TELEFON GÖRMÜYOR AĞI. NEDEN OLABİLİR BİLGİLİ ARKADAŞLAR PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

Telefonla başka bir ağa bağlanmayı deneyin.

Lütfen alıntılayarak cevap verin.

37 Mesaj
27 Kasım 2012; 14:19:23 

Evde denemiştim. Modem arayüzünden wifi ayarları altında kanal listesi var. o listeden değişik kanalları(frekansları) deneyerek hem bilgisayar hem de telefonda çalışmasını sağlayabilirsin.

Mesela ben 1. kanalı ayarladığımda bilgisayar gayet iyi görebiliyorken, cep telefonum adını bile bulamıyordu. Daha sonra otomatik moda aldım, -o da 11 oldu- telefondan da pc den de girebiliyorum.

Yani dediğim gibi modem/kanal ayarları ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

12565 Mesaj
1 Aralık 2012; 11:11:06 

quote:

Orijinalden alıntı: lonebody

Evde denemiştim. Modem arayüzünden wifi ayarları altında kanal listesi var. o listeden değişik kanalları(frekansları) deneyerek hem bilgisayar hem de telefonda çalışmasını sağlayabilirsin.

Mesela ben 1. kanalı ayarladığımda bilgisayar gayet iyi görebiliyorken, cep telefonum adını bile bulamıyordu. Daha sonra otomatik moda aldım, -o da 11 oldu- telefondan da pc den de girebiliyorum.

Çok teşekkür ederim, nokta atışı oldu bu. Kanalı 'auto'dan 11'e aldım ve artık sorunsuz bağlayabiliyorum telefonu.

37 Mesaj
1 Aralık 2012; 11:43:01 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Çok teşekkür ederim, nokta atışı oldu bu. Kanalı 'auto'dan 11'e aldım ve artık sorunsuz bağlayabiliyorum telefonu.

rica ederim, hallettiğine sevindim. İyi sörfler :)

81 Mesaj
10 Aralık 2012; 16:49:11 

quote:

rica ederim, hallettiğine sevindim. İyi sörfler :)

kusura bakmayın ama benim aynı sorunum var ama bu kanal olayını nasıl halledicem

81 Mesaj
10 Aralık 2012; 16:51:18 

quote:

kanal ayarlarını nasıl yapıcam bendede aynı sorun var

37 Mesaj
15 Aralık 2012; 13:55:03 

quote:

Orijinalden alıntı: tuncayykc

kanal ayarlarını nasıl yapıcam bendede aynı sorun var

dostum

tarayıcını çıyorsun, modemin adresini yazıyorsun. (Airties modemler için 192.168.2.1, Zyxel için 192.168.1.1 vb.) kullanıcı adı ve/veya şifre bilgilerini girip modem arayüzüne erişiyorsun. Oradan Kablosuz bölümünü bulup ayarlarına (şifre bölümü ile aynı yerdedir muhtemelen) giriyorsun. Orada kanal listesi var. 1 den 13 e kadar. bir de otomatik var. sen 6 yı seç kaydet sonra modemi yeniden başlatıp halledersin.

838 Mesaj
18 Aralık 2012; 13:48:53 

kanal 1 işimi gördü herkese teşekkür ederim :)

95 Mesaj
13 Temmuz 2013; 23:50:21 

ben tüm kanalları denememe rağmen olmadı.

önceden zyxel modemim vardı, hem yv den hem telefondan bağlanırken problem yaşamıyordum. şimdi airties modem aldım, laptop ve diğer telefonlarla bağlanırken sorun çıkmıyor ama tv ile benim telefonum bir türlü modemi görmüyor

95 Mesaj
30 Temmuz 2013; 1:58:37 

çıldıracam genşler yok mu bunun bir çözümü

1 Mesaj
9 Eylül 2013; 23:04:49 

benim de birkaç gündür giriyordu şimdi wifi ağında evimde ki modemi göstermiyor komşuların ki gözüküyor ama kendi modemimi göremiyorum s3 kullanıyorum

9 Mesaj
15 Eylül 2013; 20:01:19 

lutfen bana yarımcı olun.. ben pc den kablosuz ag bağlantısı açıyorum. yeni aldığım galaxy s4 pc deki açtığım ağı görmüyor bile. başka tlf lar gçrebiliyor. diğer modemleri de görüyor. fakat pc deki açtığım ağı görmüyor.. bana yardımcı olabilir misinz.

1 Mesaj
18 Mayıs 2014; 15:21:24 

Bulamayanlar için Teşekkür Ederim Yardım Edenlere..
1

2 Mesaj
5 Haziran 2014; 23:35:15 

Kardeşim çok işime yaradı. teşekkür ederim..

http://www.ucuzasenin.com/
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » TELEFONUM WIRELESS AĞI GÖRMÜYOR YARDIM!!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313