Şimdi Ara

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
5.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı

Cuma günücü Hindistan ve Tayvan'daki One X kullanıcılarına ulaşan Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesi, birkaç saat önce Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki bazı cihaz sahiplerine de dağıtılmaya başladı. HTC tarafından Twitter yoluyla da onaylanan OTA güncellemenin Arjantin, İngiltere, Rusya, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Peru ve Sri Lanka gibi ülkelerdeki bazı telefonlara uyarı şeklinde ulaştığı bildiriliyor.

Güncelleme, şuan için CID_38, CID_44 ve CID_621 numaralı One X'lere belirtilen kıtalardaki bazı bölgelerde erişilebilir durumda. Kendi cihazınızın CID numarasını şu uygulamayla kontrol edebilirsiniz. Eğer güncelleme kapsamındaysanız Ayarlar - Telefon Hakkında - Yazılım Güncellemeleri menüsünden üreticinin sunucularını yoklayabilirsiniz. İki paket halinde ulaşan yükseltme, ilk olarak 1.6MB büyüklüğünde bir yazılımın indirilmesi gerektiği uyarısıyla kullanıcıyı bilgilendiriyor. Bu paketi yükleyip telefonunuzu yeniden başlattıktan sonra 364.56MB'lık esas güncelleme paketini kurabiliyorsunuz.

3.14.707.24 yapı numarası, Android 4.1.1 Jelly Bean işletim sistemi versiyonu ve HTC Sense 4+ kullanıcı arayüzünü bünyesinde barındıran yeni güncellemeyle Google Now hizmetine erişilebiliyor, çevrimdışıyken sesi yazıya çevirme işlevinden yararlanılabiliyor, Project Butter yenilikleri ile aygıtınızı daha verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Önemli bir performans artışı ve enerji tüketiminde iyileştirmeleri beraberinde getirecek olan yazılım, cihazınıza yeni kamera özellikleri kazandıracak, takvim ve galeri uygulamasını güncelleyecek. 

Önümüzdeki saatlerde diğer CID numaralı ve başka bölgelerde konumlanan One X kullanıcılarına ulaşacağı tahmin edilen güncellemeye ait ekran görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki kullanıcılara ulaşmaya başladı

• hatice daha yeni veriyor guncellemeyı forever iphone :))

• bütün siteleri gezdim ilk haberi siz verdiniz tebrik ederim sonunda bizede gelir inşallah bu gün m 27 cid

• ne kadar gereksiz bi yorumdur bu arkadaş lafa bak hatice daha yeni veriyo güncellemeyide forever ayfonmuşta bilmemneymişte...

• Şuanda guncellemeyi indiriyorum... Bakalim hissedilebilir bir farklilik olacak mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pepecura -- 27 Kasım 2012; 2:05:32 >
  • Benim one X e de geldi az once şu anda güncelleniyor. Bakalaım neler gellmiş!!

• Gözünüz aydın gençler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparta1903

hatice daha yeni veriyor guncellemeyı forever iphone :))

hacı abi sonuçta android sürümlerini yükseltmek HTC'nin işi değil Google'nin işi (4.0- 4.1- 4.2 vs..) ve HTC işi ise Google'in yükselttiği bu android sürümlerini kendi arayüzüyle harmanlayıp ürettiği telefonlara uygun tasarlayıp sunmaktır...bu yüzden yinede çoğu firmaya göre (sony, LG vs..) geç kalmış değildir..Senin kıyasa tabii tuttuğun İOS ise sadece tek bi firma tarafından kullanılıp tek bir cihaza uygulanmaktadır...o yüzden iPhone cihazlarının hepsi tek seferde ve hepsi stabil kurulum alıyolar çünkü adamlar sadece bir telefon için uğraşıp onun için tasarlıyolar...yani her hangi bir firmanın ürettiği yazılımı alıp üstünde oynayıp piyasadaki cihazlara sunmuyolar ve bu işi Google'de aynen Nexuslara uyguluyor...yani senin anlayacağın yorum yaparken ve ne ile neyi kıyaslarken dikkat et...yoksa arkandan 40 tane eksi ve bin tane kulak çınlaması hissedersin...iyi forumlar...
  • Keşke en önce Türkiye'ye yapsalar, şu olay resmen devlet sorunu oldu yemin ederim.
  • 4 tane telefona guncelleme veren apple ile kiyaalamayin sunu artik hos, onlarin verdigi de guncelleme olsa ios 6'dan sonra binlerce insan satti teledonunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi What a Goal -- 27 Kasım 2012; 7:14:32 >
  • Hadi gözünüz aydın.. HTC DLX geliyor mu avrupaya gelmiyor mu şimdi ?

• Cid Kodum Htc_M27 bana daha gelmedi bugun yada yarın gelir diye tahmin ediyorum
  • hadi hayırlı olsun arkadaşlar uzun bekleyişiniz sona erdi

• quote:

iOS6 beta olarak geliştiricilere sunulduğunda yüzlerce defa wi-fi sorunu rapor edilmiş olmasına rağmen, 6.0.0'ı wifi hatası ile yayımlamayı başardı.
    6.0.1'in ise kaç ay sonra çıktığına ve hatanın düzeltildiğine bir bakın isterseniz.

Hem öyle bir yazmışsınız ki, sanki iPhone'a da 4.1.1 gelmiş gibi
  • quote:

Haticeye değil neticeye bakın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrasivas

Cid Kodum Htc_M27 bana daha gelmedi bugun yada yarın gelir diye tahmin ediyorum

Inşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler!

• Darısı evonun başına :)

• Hadi bakalım bizde bekliyoruz nihayet gelecek

• chid 102 beklemedeyiz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.