Şimdi Ara

Yeni Battlefield 3 Yamasından Yama Notları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Battlefield 3, yarın Xbox 360 ve Playstation 3 için, 4 Aralık'ta da PC için yeni bir yamaya kavuşacak. Oyun içi silahlar arası dengelerde büyük bir değişim sağlayacak olan bu yamanın notları da bugün itibariyle belli oldu.

Silahların haricinde notlara göz attığımızda, PS3 için önemli değişiklikleri görüyoruz. Oyundaki hareketlerin ekrana geç yansıması sorunuyla, ses sorunlarının büyük ölçüde düzeltildiği de notlarda gözümüze çarpıyor.

Yama notlarına detaylı bir şekilde http://buradan ulaşabilirsiniz.

• Az önce okuyordum, inşallah bu patch, geçmişteki bazı patchler gibi bazı silahları overpowered yapmaz. En mantıklı düzeltme ise bazı madalyaların çok zor olmasının farkına varıp, düzeltmeye gitmeleri olmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun yamasızken daha eğlenceliydi ya ilk halinden aldığım keyfi hiç bulamadım sonra aylardır oynamıyorum.

• MTAR-21 düzeltilmeli ama listede adını görmedim. Gunship'den kızılötesi görüşü kaldıyorlarmış, mantıklı aslında. Mantıksız olan "splash damage" oranını azaltmaları. Gereksiz bir şey olur gunship gari. Helikopterlere dokunmamaları da güzel, şu an tam kıvamında.

• türkce olaydı iyiydi

• Alıpta oynamadığım tek oyun. Multiplayerin içine ancak bu kadar edilirdi. Cod'tan farkı kalmadı.
  • silah arası nasıl bir dengesizlik varmışki biz mi fark edemiyoruz yoksa

• Hadi bakalım

• yazın presiyle birlikte alıp bir güzel kopmak lazım bu oyunda :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Alıpta oynamadığım tek oyun. Multiplayerin içine ancak bu kadar edilirdi. Cod'tan farkı kalmadı.

katıksız bir codcuyum ama multide bf3 ü tek geçerim ve "Multiplayerin içine ancak bu kadar edilirdi" lafına OHA diyorum arkadaşım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.