Şimdi Ara

LG Optimus G2, Full HD ekran ve 2.0GHz hızındaki Snapdragon Prime çipsetle gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Optimus G2, Full HD ekran ve 2.0GHz hızındaki Snapdragon Prime çipsetle gelebilir

Amiral gemisi Optimus G ve benzer donanım özelliklerinin eşlik ettiği Google ile birlikte geliştirilen Nexus 4'ü kısa süre önce tüketicilerle buluşturan LG, şimdiden yeni üst düzey akıllı telefonu için alt markalarıyla görüşmelere başladı. İlk olarak 2013 ikinci yarısında piyasaya sürülmesine karar verilerek geliştirme çalışmaları başlayan Optimus G2 adlı cihazın çıkışı önümüzdeki yılın ikinci çeyreğine çekilmiş olabilir. MKNews'ün haberine göre; Güney Koreli üretici, yeni ürün takvimini LG Display ve LG Innotek gibi geliştirme aşamasında görev alan firmalarına bildirmiş.

1920 x 1080 piksel çözünürlükle Full HD standardını benimseyen ilk akıllı telefon ekranını geliştiren LG Display, 5.0 inç büyüklüğündeki yeni nesil panellerinin seri üretimini bir süredir sürdürüyor. Bu ekranın mevcut olacağı bildirilen Optimus G2 ayrıca, 2.0-2.5GHz hızında dört çekirdekli Krait işlemci ve Adreno 320 GPU'ya sahip Snapdragon S4 Prime serisine mensup MSM8974 ya da aynı teknik detaylara sahip yeni bir Qualcomm yongasından gücünü alacak. LG Innotek'in geliştirdiği arka aydınlatmayla alakalı bir kamera teknolojisi, Key Lime Pie kod adıyla gelmesi beklenen Android işletim sisteminin yeni sürümü ve üreticinin kendi geliştirdiği kullanıcı arayüzüyla donatılacak olan G2'nin Full HD AMOLED ekrana sahip Samsung Galaxy S4 ile rekabet edeceği belirtiliyor.

Mayıs 2013'te resmen tanıtılacağı iddia edilen LG'nin Android platformlu yeni üst düzey mobil telefonu, serinin ilk ürününün oldukça beğenilmesi, ancak piyasaya sürüldüğü zaman diliminde beklenen ilgiyi görememesi ve uzak doğulu bir diğer üretici olan Samsung ile rekabet edebilmek için yılın ilk yarısında satışa çıkacak. Henüz diğer donanım özellikleri bilinmeyen Optimus G2'nin Güney Kore'de çıkış yapmasının ardından uluslararası pazara daha erken bir tarihte geleceği tahmin ediliyor.

• A15 mimarisinden güçlü olacaksa korkunç bir yere gidiyor.... bu gelişim süreci çığrından çıkacak gibi.

• Öncelikle haber için teşekkürler fakat siz yönetimden bu tarz 'Gelebilir,Olabilir,Yapabilir' tarzı haberler görmek istemiyoruz İyi çalışmalar..

• optimus g yi bi göreydik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 26 Kasım 2012; 19:11:00 >
  • Ne yani - alacak ne gibi yanlış bir şey söyledim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mnc07

Öncelikle haber için teşekkürler fakat siz yönetimden bu tarz Gelebilir,Olabilir,Yapabilir tarzı haberler görmek istemiyoruz İyi çalışmalar..

Herkes her haberi okumak zorunda değil ki, ben söylenti haberlerini hem okumayı hem de yazmayı seviyorum. Donanımhaber buna müsaade ettiği sürece ben iddia haberleri yazmaya devam edeceğim. Ben yazmasam bile başkaları yazacak, başka siteler kesinmiş gibi bildirecek, en prestijli kaynaklar dahi bunlardan bahsedecek. Haber türündeki yazılarda yalnızca resmi duyurular, açıklamalar kaleme alınmıyor. Bugün siz bunu dersiniz, yarın ben hukuk mücadeleleriyle alakalı haber istemiyorum derim, bu böyle gider. Bu yüzden çeşitli haberler yayınlanıyor, ilginizi çeken, istediğiniz haberi okumakta özgürsünüz. Tabiki isteklerinizi de dile getirebilirsiniz ona da karışamam. Ancak nazik bir talepte bulunmuşsunuz cevap verme gerekliliği hissettim, yeni tavsiyelerinizi bekliyorum.

• demek ki samsung rekabet edebilmek için galaxy s4'de 2 değil 4 çekirdekli exynos 5 kullanacak bunu anlamış olduk

• quote:

Öncelikle haber için teşekkürler fakat siz yönetimden bu tarz 'Gelebilir,Olabilir,Yapabilir' tarzı haberler görmek istemiyoruz İyi çalışmalar..

bu tur duyum, dedikodu vs haberlerine yer vermeyecekse, DH'in ne anlami kaliyor.
    sadece cikan urunlerle ilgileniyorsaniz, acin Teknosa'nin ya da Mediamark'in satis brosurlerini okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

quote:

Öncelikle haber için teşekkürler fakat siz yönetimden bu tarz 'Gelebilir,Olabilir,Yapabilir' tarzı haberler görmek istemiyoruz İyi çalışmalar..

bu tur duyum, dedikodu vs haberlerine yer vermeyecekse, DH'in ne anlami kaliyor.
    sadece cikan urunlerle ilgileniyorsaniz, acin Teknosa'nin ya da Mediamark'in satis brosurlerini okuyun.

Ama bu haberde yazan özelliklerin birçoğu doğru çıkmayacak bunu bilmeleri lazım daha G çıkmadan G2 nin özelliklerimi çıkacak hiç samimi değil bunlar sadece iddia,s3 e sürüyle iddia çıkmıştı çoğu da boş iddia idi.

• quote:

azalarak bitin be...

oldu butun teknoloji siteri idda yazsin dh sadece oldu yapildi diye haber yapsin. iddalar buyuk oranda dogru cikiyor mesela nexus 7 iddalari yazilmasaydi daha pahaliya daha kotu tablet alacaktik ama iddalar isiginda bekledik. ve karli ciktik

ha yok illede istemiyorum dersen okumazsin ya da bi site acarsin yapildi oldu diye haber yazarsin senin gibilerde gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal Akgündüz

quote:

Öncelikle haber için teşekkürler fakat siz yönetimden bu tarz Gelebilir,Olabilir,Yapabilir tarzı haberler görmek istemiyoruz İyi çalışmalar..

Herkes her haberi okumak zorunda değil ki, ben söylenti haberlerini hem okumayı hem de yazmayı seviyorum. Donanımhaber buna müsaade ettiği sürece ben iddia haberleri yazmaya devam edeceğim. Ben yazmasam bile başkaları yazacak, başka siteler kesinmiş gibi bildirecek, en prestijli kaynaklar dahi bunlardan bahsedecek. Haber türündeki yazılarda yalnızca resmi duyurular, açıklamalar kaleme alınmıyor. Bugün siz bunu dersiniz, yarın ben hukuk mücadeleleriyle alakalı haber istemiyorum derim, bu böyle gider. Bu yüzden çeşitli haberler yayınlanıyor, ilginizi çeken, istediğiniz haberi okumakta özgürsünüz. Tabiki isteklerinizi de dile getirebilirsiniz ona da karışamam. Ancak nazik bir talepte bulunmuşsunuz cevap verme gerekliliği hissettim, yeni tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sizde haklısınız cevabınız içinde teşekkür ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

quote:

Ama bu haberde yazan özelliklerin birçoğu doğru çıkmayacak bunu bilmeleri lazım daha G çıkmadan G2 nin özelliklerimi çıkacak hiç samimi değil bunlar sadece iddia,s3 e sürüyle iddia çıkmıştı çoğu da boş iddia idi.

Ilk olarak G cikali aylar oldu.
    Ikincisi, dogru cikip cikmamasi cok da onemli degil. Onemli olan, bu tur haberlerin dogru durust kaynaklardan derlenmis olmasi. Bu tur duyumlari editorler uydurmuyor zaten; sirket icinden, sirkete yakin kaynaklardan, fabrikalardan vs alinan ve dunyanin muteber tech sitelerinde yayinlanan haberleri derliyorlar. Bakin Gsmarena, Engadget hep bu tur haberlerle doludur.
    Son olarak, DH'in bu kadar cok takip edilmesi yine ayni nedenden kaynaklaniyor. Insanlar buraya gelerek teknoloji dunyasinda neler olup bitiyor, neler konusuluyor, gelecekte neler cikabilir, bunlari takip ediyor.

Konu dagildi ozur dilerim.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZZ RAT -- 26 Kasım 2012; 19:34:38 >

• DONANIM HABER laf olsun torba dolsun istemiyoruz.Gerçek, şaşırtıcı ve ilgi çekici haberler olursa kalitenizde artar.

• Yav he he. Bu yazın başındaki haberlere bakarsak, LG Optimus G 2,5 Ghz hızındaki S4 işlemciyle geliyordu.

Yani, maalesef Bilal Bey'in haberleri biraz gerçek dışı. Biz biraz daha gerçekçi haberler bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeona

DONANIM HABER laf olsun torba dolsun istemiyoruz.Gerçek, şaşırtıcı ve ilgi çekici haberler olursa kalitenizde artar.

Yav he he

• mobil de dur durak yok anlaşıldı,kontrolden çıktı bikere...

• daha optimus g yi göremedik g2 si çıkacakmış.
    iyice zıvanadan çıktı bu iş.artık şov amaçlı çıkarıyorlar telefonları.

• Ya biri kontrolde cikti demis herkes ayni seyi diyor. rekabet iyidir isine geleni al kullan sonuna kadar . 4 yildir n79 kullandim ben . birseyi sonuna kadar kullanin adam ip4 Aliyor sonra ips4 . sonra ay teknoloji ...

• Her yeni nesilde hep ayni senaryo tekrar ediyor. LG herkezden once yeni ileri donanimi cikariyor, ilk cift cekirdek ve ilk quad islemcili telefon gibi. Ama hep bir seyleri eksik birakiyor, insanlara guven veremiyor. Once cikmasina ragmen rakiplerinin arkasinda, golgesinde kaliyor. Bu guven noktasinda verilmeyen guncellemeler ve tutulmayan sozlerin etkisi buyuk tabi. Bence LG cok iyi arge yapan basarili muhendislerin, beceriksiz vizyon fakiri yoneticiler tarafindan baltalandiklari bir sirket.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

Yav he he. Bu yazın başındaki haberlere bakarsak, LG Optimus G 2,5 Ghz hızındaki S4 işlemciyle geliyordu.

Yani, maalesef Bilal Bey'in haberleri biraz gerçek dışı. Biz biraz daha gerçekçi haberler bekliyoruz.

aynen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.