Şimdi Ara

Halo 4 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •    Halo serisi yeni bir üçlemeyle yepyeni bir maceraya yelken açıyor. Peki seriye hayat veren Bungie'nin yokluğunda Master Chief nasıl bir mücadele veriyor?

• Beklenen büyük an geldi çattı. Halo 4 incelemesi karşımızda.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hitman incelemeside istiyoruz gerçi ben bitirdim ama olsun

• grafik 9.6 mı bundan daha iyi grafikli oyunlara 7 veriyorsunuz bukadarda xbox fancılığı yapılmaski

• 9.6 bu grafiklere çok bence,8.2 ancak alır..
  • Grafik güzel ama 9.6 yı hak ettiğini düşünmüyorum
  • Müziğin ismini bilen varmı başlangıç müziğini ?
  • H4 en kötü halo oyunu bence. Multisi hayal kırıklığı. Grafikleri gelişmiş, ama diğer oyunlar kadar gerçekçi görünmüyor yapay.
  • Sizi seviyorum BSC çok güzel incelemeleriniz var çok sağolun..
  • megan fox ın bekleyişi sona erdi

• güzel inceleme elinize sağlık
  • bu oyun bu kadar yüksek puanları haketmiyor

• Videonun başında çalan şarkı;

Breaking Benjamin - Blow Me Away

http://www.youtube.com/watch?v=5yHuuBZgif0
  • Oha grafikler 9,6 mi?! Abart BSC iyice abart,yok tam puan gelmis gecmis en iyi grafiklere sahip oyun,öhh be bu kadar yanli bir inceleme olamaz arkadas!!

• güzel bir inceleme olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: kratosdrake

bu oyun bu kadar yüksek puanları haketmiyor

aynen katılıyorum ... xbox 360 varsa alınır oynanır fena değil ama bana göre halo 4 için xbox 360 alınmaz doğal olarak o kadarda yüksek puan alması bana göre saçmalık.. black ops 2 için xbox 360 alırım bu oyunu için almam .. xbox da cod oynları dlc erken çıkıyor :)

• Oyunu hiç oynamayanlar doluşmuş yine
    isteyen metacritic puanlarında kaç tane büyük dergi ve site 93 üstü puan vermiş bir baksın
    Oyunun adı Uncharted drakes future fortune olsaydı 96 grafik az 100 olmalıydı diyenler dolardı buralar.

birde multisi hayal kırıklığı diyen olmuş ne hayal ediyorsa artık bu kadar zengin dengeli ve zevkli multi hiç bir oyunda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

Oyunu hiç oynamayanlar doluşmuş yine
    isteyen metacritic puanlarında kaç tane büyük dergi ve site 93 üstü puan vermiş bir baksın
    Oyunun adı Uncharted drakes future fortune olsaydı 96 grafik az 100 olmalıydı diyenler dolardı buralar.

birde multisi hayal kırıklığı diyen olmuş ne hayal ediyorsa artık bu kadar zengin dengeli ve zevkli multi hiç bir oyunda yok

Insanlarin gözü herhangi birsey icin "kör" olmaya görsün!! FANboyluk'tan ne diyeceginizi,ne yapacaginizi sasirmissiniz.. Bende de Xbox var baya oynadim,Reach'i de oynadim ama Allah icin 9,6 alacak grafikler nerde yahu bu oyunda,göz var nizam var?!

Tas catlasa 8,2 alir grafiklerden,Reach'in biraz cilali hali..9,6 aman Allah'im -_-
  • quote:

Orijinalden alıntı: md07tr

Oyunu hiç oynamayanlar doluşmuş yine

aynen katılıyorum multi gerçekten harika olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

9.6 bu grafiklere çok bence,8.2ancak alır..

ulan sakamisin sen 9.6 bile az kesinlikle 10 da 10 olmasi gerekirdi UC3 den bi kac gomlek daha guzel duruyor oyun ulan fanboylugun bu kadari olmaz el insaf yahuuu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.