Şimdi Ara

18- YAŞ OTEL ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
28.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. 17 yaşındayım. Yılbaşını 4 ya da 5 yıldızlı otelde geçirmek istiyorum. Yaş sınırı var mı rezervasyon yaptırırken ?

• Yaş sınırını bilmiyorum da ailenle geçirmeni tavsiye ederim, çok değil 4-5 sene sonra arayacaksın aileni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bleeeed

Yaş sınırını bilmiyorum da ailenle geçirmeni tavsiye ederim, çok değil 4-5 sene sonra arayacaksın aileni.

Aman kalsın onlardan kurtulmak için gidiyorum zaten otele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bleeeed

Yaş sınırını bilmiyorum da ailenle geçirmeni tavsiye ederim, çok değil 4-5 sene sonra arayacaksın aileni.

Hosgeldin Guzin Abla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• 4 veya 5 yıldızlı oteller -18 kolay kolay almaz çünkü hepsi alkollü partilerdir. Yani işin zor.
  • Yaptırayım burdan sana sahte kimlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 26 Kasım 2012; 17:30:52 >
  • Rezervasyonda kimse yaşını sormaz arkadaşım.. kız arkadaşınla kalmayı planlıyorsan hüsrana uğrayabilirsin.. Girişte kontrol ederler bilgilerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: castleder

Rezervasyonda kimse yaşını sormaz arkadaşım.. kız arkadaşınla kalmayı planlıyorsan hüsrana uğrayabilirsin.. Girişte kontrol ederler bilgilerini.

Once ben odaya girsem rezervasyon yaptirip, 2saat sonra kiz ark.im gelse olmaz mi?

• 17 yaşında ne işin var otelde ergen ergen işler yapmayın hüsran olur. Rezil olursun otelin önünde...
  • Tabiki Olur. Ayrica sende kimligini verdikten sonra ne demek otelde kalamiyormussun, gayet guzel konaklarsin. Kisi farkini odedikten sonra hic bir sorun cikmaz. Giriste zaten iki kisilik konaklama yapip, odemeyi yaptiktan sonra zaten sorun olmaz. Kredi kartina giriste on provizyon alirlar ya da minibar+oda ucreti kadar bir tutari depozito olarak senden alirlar... Mutlu yillar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan05

quote:

Orijinalden alıntı: castleder

Rezervasyonda kimse yaşını sormaz arkadaşım.. kız arkadaşınla kalmayı planlıyorsan hüsrana uğrayabilirsin.. Girişte kontrol ederler bilgilerini.

Once ben odaya girsem rezervasyon yaptirip, 2saat sonra kiz ark.im gelse olmaz mi?

Bitir isini evlat.

• quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Tabiki Olur. Ayrica sende kimligini verdikten sonra ne demek otelde kalamiyormussun, gayet guzel konaklarsin. Kisi farkini odedikten sonra hic bir sorun cikmaz. Giriste zaten iki kisilik konaklama yapip, odemeyi yaptiktan sonra zaten sorun olmaz. Kredi kartina giriste on provizyon alirlar ya da minibar+oda ucreti kadar bir tutari depozito olarak senden alirlar... Mutlu yillar

''Mutlu'' yıllar
  • Bence öncesinden kalmayacağın yani sallıyorum İstanbulda mısın karşı taraftaki gitmeyeceğin ama iyi olan bi oteli ara.18 yaş olaylarını sor telefonda. Kız arkadaş falan filan işlerini de sor. Adamların cevap ve tavırlarına göre taktik geliştir.
  • ııııııhh olmaz o iş . hadi kaldın gene elizabete
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan05

Selam. 17 yaşındayım. Yılbaşını 4 ya da 5 yıldızlı otelde geçirmek istiyorum. Yaş sınırı var mı rezervasyon yaptırırken ?

Sıkıntı olmaz. Bende İzmir'de ailem olmadan kayıt yaptırmıştım herhangi bir sorun olmadan bir hafta kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Tabiki Olur. Ayrica sende kimligini verdikten sonra ne demek otelde kalamiyormussun, gayet guzel konaklarsin. Kisi farkini odedikten sonra hic bir sorun cikmaz. Giriste zaten iki kisilik konaklama yapip, odemeyi yaptiktan sonra zaten sorun olmaz. Kredi kartina giriste on provizyon alirlar ya da minibar+oda ucreti kadar bir tutari depozito olarak senden alirlar... Mutlu yillar

Kisi farki derken? Kiz ark.im benden sonra girecek otele. Bu arada burda bi otel var 5yildizli ama is adamlari kaliyormus ses cikarsa rahatsiz olabilirler.

• La birde polis basarsa :D Ne b*k yiyecen o zaman
  • 18 yaşını geçmediysen, çok resmi otellere alınmayabilirsin. Ki 5 yıldızlı oteller, çok resmi otellerdir. Ancak, kalacaklarından bir tanesi 18 yaşın üstündeyse, bir problem yaşanmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeehee.

La birde polis basarsa :D Ne b*k yiyecen o zaman

Kendi rizasiyla yapiyorsa bir sorun olmaz ki hic zorlama yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.