Şimdi Ara

PANDORA TEKNOLOJİ - TÜM XBOX 360 MODELLERİNE RGH/JTAG FW (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
37.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pandorateknoloji

quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

Kalın kasa 13604 ve sonrası dashboard'lara neden rgh yapamıyorsunuz?

Aslında yapamıyorsunuz değil yapıyorduk ama xbox'ın bozulma riski diğerlerine göre daha fazla olduğu için artık yapmıyoruz.

@destroyer333

Rhg 2 yapıyordunuz o zaman sanırım.R-jtag'de sorun olduğunu hiç duymadım yabancı forumlardan da okuduğum kadarıyla.
  • quote:

quote:

quote:

Kalın kasa 13604 ve sonrası dashboard'lara neden rgh yapamıyorsunuz?

Aslında yapamıyorsunuz değil yapıyorduk ama xbox'ın bozulma riski diğerlerine göre daha fazla olduğu için artık yapmıyoruz.

@destroyer333

Rhg 2 yapıyordunuz o zaman sanırım.R-jtag'de sorun olduğunu hiç duymadım yabancı forumlardan da okuduğum kadarıyla.

Evet rgh2 yapıyorduk, şu an r-jtag yapmıyoruz.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu çip nezaman gelecek hocam yahu gözlerimiz yollarda kaldı..
  • rgh ile jtag farklı seyler mi? oyleyse elimdeki cihazın rgh'li mi yoksa jtaglı mı oldugunu nasil anlarim?

benim makinede xexmenu var sadece. freestyle dashboard yuklemem gerekli mi? siz yukluyor musunu gerekliyse?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dezignerZ

rgh ile jtag farklı seyler mi? oyleyse elimdeki cihazın rgh'li mi yoksa jtaglı mı oldugunu nasil anlarim?

benim makinede xexmenu var sadece. freestyle dashboard yuklemem gerekli mi? siz yukluyor musunu gerekliyse?

Rgh ile jtag'ın xbox'a uygulama şekli farklı rgh çip takılarak yapılır jtag çip takılmadan yapılır fakat jtag sadece kalın kasa eski versiyonlara yapılabilir. Makinenizin modeli nedir ?

Freestyle gibi uygulamalar isteğe bağlı olarak yüklenen şeyler sizde yüklü olmaması yüklenemeyeceği anlamına gelmez, freestyle görsellik ve kulllanım kolaylığı sağlayan bir sistem, isteğe göre biz yükleyebiliriz.

@dezignerZ

• selam hem fw hem jtag veya rgh yapılabilen makine varmı veya hangi makinelere yapılıyor geçenlerde size arcade xbox 360 makine göndermiştim hem fw atıldı hemde rgh yapıldı o makine çok hoşuma gitmişti onun gibi yapılabilen makine varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolcu45

selam hem fw hem jtag veya rgh yapılabilen makine varmı veya hangi makinelere yapılıyor geçenlerde size arcade xbox 360 makine göndermiştim hem fw atıldı hemde rgh yapıldı o makine çok hoşuma gitmişti onun gibi yapılabilen makine varmı

Merhaba, 2011 8.ay sonrası üretilen xbox'ların dvdromlarına fw atılamıyor, sıfır satılan xbox'ların üretim tarihleri çok yeni ancak eski üretim xbox bulursanız o zaman hem fw hemde rgh yapılır.

@yolcu45

• "Freestyle" ve "Dual-nand" işlemi yapılmış 250 Gb lık (2 kollu) xbox360 için fiyat verebilir misiniz? Ürünlere firmanız garanti veriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fozturk11

"Freestyle" ve "Dual-nand" işlemi yapılmış 250 Gb lık (2 kollu) xbox360 için fiyat verebilir misiniz? Ürünlere firmanız garanti veriyor mu?

Merhaba, elimizde dual-nand'lı xbox mevcut değil.

• pandorateknoloji kullanıcısına yanıt
    Elimde 2.0.16203.0 versiyonlu fat kasa xbox 360 konsol var RGH uygulanabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcheveslisi

Elimde 2.0.16203.0 versiyonlu fat kasa xbox 360 konsol var RGH uygulanabilirmi?

Merhaba, uygulanabilir ama biz 13604 üzeri kalın kasalara rgh işlemi yapmıyoruz.

@pcheveslisi

• 250 gb +1 kollu ve oyun yüklü Xbox fiyatınız nedir acaba,ben almayı düşünüyorumda yardımcı olur musnuz. birde garantinizin süresi ne kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

250 gb +1 kollu ve oyun yüklü Xbox fiyatınız nedir acaba,ben almayı düşünüyorumda yardımcı olur musnuz. birde garantinizin süresi ne kadar acaba?

Merhaba, istediğiniz özellikte xbox'ın fiyatı nakit 690 liradır, xbox'ın içerisi içi açılıp işlem yapıldığı için normal şartlarda hiç bir garantisi yoktur ama biz fabrikasyon hatalara karşı 1 ay garanti veriyoruz.

@sir.eko

• Çok temiz ve güvenilir iş yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz81

Çok temiz ve güvenilir iş yapıyorlar

Hayırlı olsun

@korkmaz81

• Merhabalar benim makine fat kasa 120gb elite modeli fw 3.00 yüklü bunu rgh mi jtag mı oluyor harddiskten oyun oynamak için birde ankara dışındayım nasıl bir ödeme sistemi ve tamirat prosedürünüz var ve bu işlemle birlikte sığdığı kadar oyun istiyorum hddye ne kadara yapıyorsunuz bilgi verirmisiniz lütfen özelden de olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_23

Merhabalar benim makine fat kasa 120gb elite modeli fw 3.00 yüklü bunu rgh mi jtag mı oluyor harddiskten oyun oynamak için birde ankara dışındayım nasıl bir ödeme sistemi ve tamirat prosedürünüz var ve bu işlemle birlikte sığdığı kadar oyun istiyorum hddye ne kadara yapıyorsunuz bilgi verirmisiniz lütfen özelden de olur

Özel mesaj gönderdim.

• Dostum elimde 120 gb arcade jasper boardlu xbox360 var.Buna JTAG yapılabliyor mu ? Yani oyunları harici hdd den oynamak istiyorum.Mayıs 2009 üretimli
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBox1907

Dostum elimde 120 gb arcade jasper boardlu xbox360 var.Buna JTAG yapılabliyor mu ? Yani oyunları harici hdd den oynamak istiyorum.Mayıs 2009 üretimli

Merhaba, teknik olarak tüm modellere mümkün fakat biz her kalın kasalarda güncel dashboardlu olanlara işlem yapmıyoruz. Dashboard sürümünüz nedir ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheBox1907

Dostum elimde 120 gb arcade jasper boardlu xbox360 var.Buna JTAG yapılabliyor mu ? Yani oyunları harici hdd den oynamak istiyorum.Mayıs 2009 üretimli

Merhaba, teknik olarak tüm modellere mümkün fakat biz her kalın kasalarda güncel dashboardlu olanlara işlem yapmıyoruz. Dashboard sürümünüz nedir ?

Dostum bilmiyorum ama nasıl öğreneileceğimi söylersen yazabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.