Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.523
Cevap
78
Favori
1.507.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hafta sonunu beyaz eşya bakmakla geçirdik. Modelleri size danışmak istiyorum çünkü 2 hafta içinde alım yapmamız gerekiyor.
    Buzdolabı için arçelik 5276
    Çamaşır makinesi için 8124 HS
    Bulaşık makinesi için de 6551 HI
    Görüşleriniz bizim için önemli. Şimdiden teşekkürler ....
  • quote:

Orijinalden al©¥nt©¥: sahatay63

peki candoğan bey profilonun önerebileceğiniz inox nofrost buzdolab©¥ varm©¥ bende urfada ikamet ediyorum benim niyetim sharp sjpt 69r-hs almak ama burda satan biyer yok beyaz eşyayi internetten almak konusunda büyük cekincelerim var
    camasir makinas©¥ icin profilo cm 1220/1221 cgtr
    bulasik makinasi icin profilo bm 6283
    firin icin ise profilo frs 5010wml
    düsünüyorum gönlümdede buzdolabi icin sharp geciyo ama burda sat©¥lmamasi beni ciddi sekilde düsündürüyor acaba sharp sevdas©¥ndan vazgecip hepsini profilo dan m©¥ alsam ne dersiniz dügün de yaklasiyor bu arada vaktim daraliyor ne kadar arastirirsaniz kafaniz o kadar karisiyor bana bi akil verin candogan bey
    tesekkürler.

candogan62 bey görüşleriniz benim icin önemli yorumlarinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahatay63

peki candoğan bey profilonun önerebileceğiniz inox nofrost buzdolab©¥ varm©¥ bende urfada ikamet ediyorum benim niyetim sharp sjpt 69r-hs almak ama burda satan biyer yok beyaz eşyayi internetten almak konusunda büyük cekincelerim var
    camasir makinas©¥ icin profilo cm 1220/1221 cgtr
    bulasik makinasi icin profilo bm 6283
    firin icin ise profilo frs 5010wml
    düsünüyorum gönlümdede buzdolabi icin sharp geciyo ama burda sat©¥lmamasi beni ciddi sekilde düsündürüyor acaba sharp sevdas©¥ndan vazgecip hepsini profilo dan m©¥ alsam ne dersiniz dügün de yaklasiyor bu arada vaktim daraliyor ne kadar arastirirsaniz kafaniz o kadar karisiyor bana bi akil verin candogan bey
    tesekkürler.

Üzgünüm ancak Profilo'nun inox modeli olan BD4372ANFM modeli yeterince kaliteli değil. Ürün seçenekleriniz darsa no frost olmayan gümüş renkli BD2667TM modelini önerebilirim. 519lt hacimli, statik, cam raflı ve antibakteriyel bir buzdolabıdır. No frost olmadığından sorun çıkarma riski düşüktür. Bu buzdolabının da tek kötü yönü tropikal olduğundan kışın soğuk mutfaklarda verimli çalışmamasıdır. Ortalama fiyatı 1000TL civarında.

Ya da Vestel bayilerinde satılmakta olan Whirlpool ARC4198IX modeli düşünülebilir
    http://www.whirlpool.com.tr/TR/urun_detay.aspx?uid=20213031&lgid=8

• yardımlarınız için teşekkürler candoğan bey ama sanırım sorumu yanlış anlattım.evkur samsung ve lg olarak istediğimiz modeli getirebilecek.bu iki markanın hangi modellerini tercih edebilirim 1500-1700 bütçeyle.
  • merhabalar.
    Ben buzdolabı için SIEMENS KG57NP71NE modelini almayı düşünüyorum.Açıkçası buzdolabı hoşuma gitti ama kullananlar memnun mu bilemiyorum.Peşin fiyatına 1800 tl ye bırakacaklarını söylediler.Fiyat ve model sizce nasıl?
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER,BİLGİLERİNİZ İÇİN. BANA BEYAZ EŞYADA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ. SIEMENS VE BOSH ARASINDA KARARSIZ KALDIM
  • öncelikle teşekkürler,dediklerinizden hareketle aslında ilk tercihim samsungun alttan soğutuculu modeli olacaktı ancak 81 cm genişlik ile yer sorunu yaşıyorum,benim dolap yeri 78 cm.. kesin tercihimiz alttan soğutuculu bir dolap olduğu için bu modele yönelmek durumunda kalacağız.. bu dolabı tercih eden müşterilerin genelde bir sıkıntı yaşamamalarından hareketle tercihimizi de bu yönde yapacağız..
    quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Ürünün en basit olarak kapı fitillerini ve plastik bölmelerini elle incelerseniz 2000TL'lik bir buzdolabı için ne kada vasat olduğunu görebilirsiniz. Sözkonusu ödül de tasarım ödülüdür, kalite ile bir bağlantısı bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berence

yardımlarınız için teşekkürler candoğan bey ama sanırım sorumu yanlış anlattım.evkur samsung ve lg olarak istediğimiz modeli getirebilecek.bu iki markanın hangi modellerini tercih edebilirim 1500-1700 bütçeyle.

Ben Evkur'dan getirme kısmını anladım da, servis konusunda çekindiğinizi düşündüm bu yüzden Profilo'nun LG üretimi modellerini önermiştim.
    Samsung'un RT63 serisi veya RL62ZBSW modelleri alınabilir. LG'den de 68cm genişliğinde olan aşağıdaki modeli de edinebilirsiniz
    http://www.lg.com/tr/beyaz-esya/buzdolabi/LG-GN-M492YVQ.jsp

• merhaba 2 ay sonra evleneceğim ve beyaz eşya seçimi konusunda hiç bir bilgim yok. Bütçemize göre marka tercih etmekten ziyade markalardan bütçemize göre modeli tercih etme fikrindeyim. Edindiğimiz tecrübelerden dolayı kesinlikle arçelik düşünmüyorum. Ödemede avantaj bakımından tek marka ve kalite bakımından tüm beyaz eşyamı bosh istiyordum ama sitede tüm beyaz eşyaları incelediğimde her ürünün özelliğine ve fiyatına göre farklı markalardan almam daha uygun gibi.Birde aynı markanın tüm ürüneri aynı kalitede olmayabiliyor. Boshun nisan ayı kampanyası vardı o zaman satıcının önerileri ile belirli modelleri beğenmiştim ama şimdi tüm fikirlerim sıfırlandı. Şimdi profiloda indirim kampanyası var ama ürün modelleri terciherinde acaba hangi ürün modeline hangi fiyatı vereyim düşüncesi kafa kurcalıyor. sitedeki öneriler doğrultusunda buzdolabında whirpool, çamaşır makinesi profilo, bılaşık makinesinde bosh gibi markalar aklıma yattı. Fırınla igili tam bir bilgiye rastlayamadım. tam pişirmeme ve ocak üstünün ateşin hararetli oduğu halde tam ısıtmaması gibi şikayetlerin yoğun olmasından dolayı fırının yerine set üstü ocakla midi fırın almakla almamak arasında kararsız kaldım. süpürgede istediğim kriter toz torbası olmadan tozu bir hazneye hapseden sulu veya susuz temizeme gücü yüksek ve ses seviyesi çok olmayan bir süpürge ama bu kriterlerde sadece arçelikte bulabildim onunda cihazı temizlemedeki teferruatı çok fazla. Bütçemize göre buzdolabına 1.750tl çamaşır makinesi 800tl bılaşık makinesi 800tl fırın 800tl genel toplam 4000tl ile 4.500tl arasında beyazeşyaya ayırdık. Bu bütçeye ve kullanış yönünden en avantajlı ürünlerin seçiminde marka ve ürün tercihi yönünden bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Sağlıcakla ...

• çok teşekkürler candoğan bey önerdiginiz buzdolabida hosuma gitti yarin gidip bakicam "firin icin ise profilo frs 5010wml" düsünüyorum firin icin bi öneride bulunurmusunuz inox olarak sizce uygun mudur?
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Ben de bu yaz evleneceğim de beyaz eşyaları düşünüyorum.
    Mesela şu anda VESTEL'den baktım beyaz eşyaları aşağıya listesini ve fiyatlarını yazıyorum sizce nasıl bi tercih hem marka olarak hemde fiyat olarak yardımcı olursanız sevinirim.(fiyatlara KDV dahildir ve Kredi kartına 12 taksit fiyatlarıdır) Özellikle candogan62 arkadaşımız.

Buzdolabı -> Vestel Idea 540 A No-Frost Buzdolabı -> 1.380,00 TL
    Çamaşır M. -> Vestel Olympus 1200 CL 1200 Devir Çamaşır Makinesi-8 Kg. -> 830,00 TL
    Bulaşık M. -> Vestel Hera 7031 3 Programlı Bulaşık Makinesi -> 563,00 TL
    Fırın -> Vestel CHEF 7040 4 Gözü Gazlı Turbo Fırın -> 497,00 TL

TOPLAM : 3.270,00 TL
  • merhaba arkadaşar
    acil yardıma ihtiyacım var
    iki hafta içersine kadar vermem gereken kararda yardımcı olur musunuz?
    siteden edindiğim bilgiler doğrultusunda özellikle candogan62 nin vermiş olduğu bilgiler neticesinde:

buzdolabı profilo BD 5701 ANPS 1.900tl yer durumuna göre alternatif Samsung RL 62 Z BPN
    çamaşır mak. profilo CM 1001 CTR 1.089tl maddi duruma göre Alternatif profilo CM 1021 CTR
    bılaşık mak. profilo BM 4223 907tl maddi duruma göre alternatif profilo BM 6283
    fırın profilo FRS4010 GTD 696tl
    süpürge profilo VC 6PT 2200 346tl

vermiş olduğum fiyatlar profilonun kendi sitesinden spottan veya farklı avm lerden incelediğimde 100-200tl değişiyor. fiyatlara göre darty'den veya spot mağazalarından almayı düşünüyoruz. Garantide ve ürünün kalitesinde sorun yaşar mıyım bilmiyorum. marka ve ürün modellerinin özelliklerinde dikkat etmem gereken özel hususlar varmı? bunlara alternatif olarak ekleyebileceğiniz başka özel ürünler veya marka var ise bana yardımcı olursanız çok sevinirim. sağlıcakla ...

• buzdolabında çift kapılı ile kıyaslarsak kombinin avantajı nedir?
    BD 4900 VNF çift kapılı ile BD 5701 ANPS kombi arasında seçimimi kolayaştıracak özellik nedir?
    birde bunlar haricinde alternatif olarak daha uygun fiyata BD 4372 ANFM yi düşüne bilirmiyim?
  • buzdolabı için samsung rt59emew ile rl62zbsw modelleri arasında kararsız kaldım. rl62zbsw modeli 300 TL daha pahalı, aradaki fark değer mi karar veremiyorum. teknik ozellikleri de asagı yukarı aynı sanıyorum..yardımcı olursanız sevinirim...
  • Bu konuda uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum arkadaşlar; vestel ve aşağıdaki liste hakkında;

Buzdolabı -> Vestel Idea 540 A No-Frost Buzdolabı -> 1.380,00 TL
    Çamaşır M. -> Vestel Olympus 1200 CL 1200 Devir Çamaşır Makinesi-8 Kg. -> 830,00 TL
    Bulaşık M. -> Vestel Hera 7031 3 Programlı Bulaşık Makinesi -> 563,00 TL
    Fırın -> Vestel CHEF 7040 4 Gözü Gazlı Turbo Fırın -> 497,00 TL

TOPLAM : 3.270,00 TL
  • Candoğan bey yakın zamanda beyaz eşyaları alıcam bende yardımcı olursanız sevinirim.

bütçe 5-6 bin tl

buzdolabı kombi modeli düşünüyoruz. Renk olarak çizilmez inox olabilir, olmazsa beyaz da olabilir tam karar veremedik. bizim için hangi marka mdel buzdolabı çamaşır bulaşık makinası ve fırın önerirsiniz

saygılarımla...
  • Merhaba arkadaşlar SIEMENS WM12S762TR almaya karar verdim. Eğer bu ürünü kullananlar varsa iyi kötü yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.
    Bu arada bu ürünü 1000tl e alma şansım var. Ama şöyle bişey var. Üründe çizik vs gibi sorun varmış. Ama göze batan yerinde değilmiş denildiği kadarıyla. Sizce almaya değer mi? Cevaplar için teşekkürler şimdiden.
  • Kayınvalidemin ÇM arızalandı yaklaşık 13 -15 yaşında olduğu için sevise vermeyi düşünmedik

az önce Tekcarsi.com dan Profilo 1001 CTR 7 kg 1000 rpm siparişi verdim. 800 TL/12 axess karta

Yakın zamanda burdan Sharp buzdolabı aldım ve ileriki zamanlarda da Profilo 1221 ÇM ve 6283 BM almayı düşünüyorum

Profilo CM 1220 ve Profilo CM 1221 arasındaki fark nedir bilen varmı arkadaşlar?

Birde Profilo 1221 yerine aynı fiyata yakın veya 100 tl daha pahalı ucuzda olabilir ( Profilo CM 1221 nakit fiyatı= 1.063,05 TL)
    inox çamaşır makinası bulabilirmiyim?
    Bu makinayı banyoya kuracam ve tahmin edersinizki banyoda nem olacaktır bu neme hangisi daha uzun ömürlü olur İNOX mu normali mi?

• bosh KDN49P73NE su sebilli inox buzdolabı ve yine bosh WAS20460 8kg. çamaşır makinesi alma arifesindeyim yada bu modellerin siemenslerini ne dersiniz? arkadaşlar lütfen yardım edin. teşekkür ederim.
  • arkadaşlar forumu aramadan vestel hakkında soru sormuşum zaten benimde biraz şüphelerim wardı.
    O zaman Sorumu şöyle değiştiriyorum:

4 Ürün : Buzdolabı(Nofrost,Toplam Hacim:400+ LT)+Ç.Makinesi(7kg ve üstü)+B.Makinesi+Fırın
    Verebileceğim miktar : 4.000,00 TL +- 250,00 TL
    Renk:Beyaz

Bu özelliklerde ve fiyatta hangi marka ve modelleri önerirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrsrc -- 12 Mayıs 2010; 19:45:39 >
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.