Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MALUM ÖTV İNDİRİMİNDEN FAYDALANMAK İÇİN BEYAZ EŞYALARI ALMAYA KARAR VERD,M

BUZDOLABI : SİEMENS KD40NX73NE - 1550
    ÇAMAŞIR: SİEMENS WM10E260TR : 899
    BULAŞIK : SİEMENS SE55E553EU : 1099
    FIRIN : SİEMENS HB43S540 : 999
    DAVLUMBAZ : SİEMENS LC456544 :650
    OCAK: SİEMENS ER25560 : 950

TOPLAM :6147 K.KARTINA 8 TAKSİT

FİYATLAR VE ÜRÜNLER NASILDIR ALTERNATİF ARAMALIYIMMI BU ÜRÜNLER İYİMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • @ilkerilkin
    Ürünleriniz hayırlı olsuni güle güle kullanın.

@raskolnikow34
    IQ serisi çamaşır makinesi tarihçesinin kilometre taşlarındandır. Ultra sessiz ve çok sağlam bir üründür. Ekranı bankamatik gibi menülüdür. 1800TL'ye hiç kaçırmayın derim.

@ekimozkan

Peşin 600TL civarı ile alınabilecek en iyi bulaşık makineleri Profilo BM4201 ve Siemens SE23230TR modelleridir. İkisi özünde aynı makinedir.

Profilo'nun farkı;
    -30 dakikalık ve 45'C'de kurutmasız hızlı program. Bunun dışında normal, eko ve duşlama programları
    -Yarım yük yıkama tuşu

Siemens'in farkı:
    -55 dakikalık 65'C de kurutmalı ve A sınıfı performansla yıkayan hızlı program. Bunun dışında yoğun ve eko programlar
    -Yarım yük yıkama tuşu yok.

Bunların dışında bir farkları yok. Tercih sizin. Nakit 630TL civarına bulunur.

@paseyX

Samsung maalesef ürünlerini tanıtmada çok başarısız bir firma. Düşündüğünüz ürün no-frosttur ve rahatlıkla düşünebilirsiniz.

@weberhan

Buzdolabı iyi değildir. Samsung RT53MARS ile değiştirin.
    Çamaşır makinesinde aynı ürünü Profilo adı altında 100TL daha ucuza alabilirsiniz. Profilo'nun farkı 7kg yıkama ve 3 boyutlu duşlama sistemi. Yani hem daha iyi hem daha ucuz CM1000CTR
    Bulaşık makinesinde bu model hem daha ucuz hem de daha kaliteli, bence bu modelin pazarlığını yapın
    http://www.siemensevaletleri.com/?5=SE54M563EU

Fırın güzel. Profilo'da aynı alternatif FRMA800 olarak daha uygun.
    Ocak da iyi.

@zeytinn78

Bütçenizi bilmiyorum ama Siemens iyidir. Uygun fiyat arıyorsanız aynısı Profilo olarak daha uygun. FRMA700 ve FRMA800 modelleri olabilir.

@namdarbey
    Arçelik 5487 olabilir ama çok geniş bir dolap olduğundan taşımada sıkıntı yaratır.
    En mantıklısı Vestel garantisinde olan Whirlpool ARC4178 veya ARC4198IX diye düşünüyorum. Hem kaliteli ürün hem de servisine Vestel baktığından yaygın.

Of yoruldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 25 Mart 2009; 12:53:18 >

• @candogan62,

http://www.hepsiparis.com/samsung-srl629evs-nofrost-buzdolabi,pid16843

bu modeli önerirmisiniz ya da 2000 tl ye kadar bir samsung modeli önerebilirmisin. Samsung alıcam inş.
    birde 1000 tl ye kadar fırın tavsiyesi istiyorum sizden.

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yıldırım_han

@candogan62,

bu modeli önerirmisiniz ya da 2000 tl ye kadar bir samsung modeli önerebilirmisin. Samsung alıcam inş.

teşekkürler

Bu ürün oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. bence tereddütsüz alınabilir. Tek kötü yönü B sınıfı enerjili olması. Yine de A sınıfı yerli buzdolaplarından iyidir.
    Fırın tavsiyem Profilo FRM5500

• candoğan bey

ben de kaliteli ankastre olmayan bir setüstü ocak tavsiyesi istemiştim.

tnx.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

quote:

@candogan62,

teşekkürler

Bu ürün oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. bence tereddütsüz alınabilir. Tek kötü yönü B sınıfı enerjili olması. Yine de A sınıfı yerli buzdolaplarından iyidir.
    Fırın tavsiyem Profilo FRM5500

çok teşekkür ettim,

• candoğan bey

önerileriniz için sağolun. ben de bir paylaşım da bulunayım.

sharp pt69rwh beyaz 1500
    profilo cm 1000 ctr 725
    siemens sn25m230 eu 1050

toplamda 3275 tl fiyata anlaştım. kargo dahil altınhandan.

selamlar
  • çok teşekkürler candoğan bey siz olmasanız yanmıstık
  • öncelikler yorumlarınız için herkese teşekkürler. bugün gidip samsung rt-58edew buzdolabını 1309tl 8 taksitle aldım. ankarada oturanlar için 1-2 haftalığına forumankara outlet deki samsung bayinde cardfinans a peşine 8 taksit yapılıyor rt-58kdew için 1390 dedi ama su sebili yosunlanıyor diye 58edew tercih ettim birde 870rpa çamaşır makinası kaldı aklımda 1050 tl 8 taksitte ona fiyat verdiler hem elektroword de hemde mediamarkt da daha pahallı bu ürünler çamaşır makinası için yorumlarınızı bekliyorum yada alternatif ne olabilir şimdiden teşekkürler
  • Samsung'un o modeli olabilir. Aynı bütçe ile daha iyi alternatif isterseniz Profilo CM1000STR olabilir.
  • quote:

Samsung'un o modeli olabilir. Aynı bütçe ile daha iyi alternatif isterseniz Profilo CM1000STR olabilir.

Candogan bey bu modelin bosch ve siemensteki karşılığınıda yazabilirmisiniz. Merak ettimde :) Bide bu makinede yük sensörü leke tanıma vs varmı?
  • quote:

@candogan62,

teşekkürler

KARDES BU URUN DARTYDE 1468 BILGIN OLSUN BENDE BU MODELDEN ALICAM
  • MERHABA ARKADAŞLAR. hepinizin fikrini almak isterim ama özellikle candoğan beyin tabiki :) Uzun süren araştırmalarım ve bu sitede okuduğum yorumların sayesinde şu modellerde karar kıldım:

BUZDOLABI: SHARP SJPT 69R WH PEŞİN 1566 TL (tekcarsi.com)
    ÇAMAŞIR MAKİNESİ: BOSCH WAS 20361 PEŞİN 1050 TL (bayii)
    BULAŞIK MAKİNESİ: BOSCH SGS 43E12 PEŞİN 800 TL (bayii)
    FIRIN: BOSCH HSV 745021 PEŞİN 850 TL (bayii)
    SÜPÜRGE: PHILIPS 9210 PEŞİN 422 TL (megasayfa.com)

Öncelikle sharp'ın buzdolabını çok beğendim fakat eninin 80 cm olması biraz kafama takıldı. Uzun bi müddet kiracı olacağımız kesin. Her evin mutfağına sığarmı die tereddüt ettim. Ne dersiniz kalitesi uğruna enine katlanılırmı :) Seçtiğim ürünleri hem kalite hem fiyat yönünden değerlendirirseniz memnun olurum CANDOĞAN bey. Ayrıca internetten alışveriş için tekçarşı, megasayfa, alışveriş.com sitelerine güvenilir mi? Buzdolabı ve süpürgede en uygun fiyatları o sitelerde buldum çünkü. Şimdiden çok teşekkürler :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

quote:

Samsung'un o modeli olabilir. Aynı bütçe ile daha iyi alternatif isterseniz Profilo CM1000STR olabilir.

Candogan bey bu modelin bosch ve siemensteki karşılığınıda yazabilirmisiniz. Merak ettimde :) Bide bu makinede yük sensörü leke tanıma vs varmı?

Bu makinede yüke göre deterjan öneren sensör ve leke çıkarma programları bulunmuyor. Siemens ve Bosch'ta birebir karşılığı yok. Kabaca tarif etmek gerekirse Bosch ve Siemens 7kg serisinin Alman malı ve 8kg hali diyebilirim. Ön panosu 7kg Bosch-Siemens ile aynı. Bosch WAS20361TR modelinden daha üstün, WAS20761'den daha geride yani:)

quote:

MERHABA ARKADAŞLAR. hepinizin fikrini almak isterim ama özellikle candoğan beyin tabiki :) Uzun süren araştırmalarım ve bu sitede okuduğum yorumların sayesinde şu modellerde karar kıldım:

BUZDOLABI: SHARP SJPT 69R WH PEŞİN 1566 TL (tekcarsi.com)
    ÇAMAŞIR MAKİNESİ: BOSCH WAS 20361 PEŞİN 1050 TL (bayii)
    BULAŞIK MAKİNESİ: BOSCH SGS 43E12 PEŞİN 800 TL (bayii)
    FIRIN: BOSCH HSV 745021 PEŞİN 850 TL (bayii)
    SÜPÜRGE: PHILIPS 9210 PEŞİN 422 TL (megasayfa.com)

Öncelikle sharp'ın buzdolabını çok beğendim fakat eninin 80 cm olması biraz kafama takıldı. Uzun bi müddet kiracı olacağımız kesin. Her evin mutfağına sığarmı die tereddüt ettim. Ne dersiniz kalitesi uğruna enine katlanılırmı :) Seçtiğim ürünleri hem kalite hem fiyat yönünden değerlendirirseniz memnun olurum CANDOĞAN bey. Ayrıca internetten alışveriş için tekçarşı, megasayfa, alışveriş.com sitelerine güvenilir mi? Buzdolabı ve süpürgede en uygun fiyatları o sitelerde buldum çünkü. Şimdiden çok teşekkürler :)

Çamaşırda bence biraz daha üzerine ekleyerek WAS20761TR modelini alın derim. Aradaki farka kesinlikle değer. Diğer ürünler ideal.

• quote:

Orjinalden alıntı: arkin11

quote:

@candogan62,

teşekkürler

KARDES BU URUN DARTYDE 1468 BILGIN OLSUN BENDE BU MODELDEN ALICAM

çok sağol, bu firma sağlammıdır? Spotçulardan almak istemiyorum teknik servisleri sorun çıkarabilir diye..(çalıntı mal vs)
    eğer ok ise buradan alırım fiyat çok iyi. Bursadayım kargo teslimat diyor bu da çok iyi.

• CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER CANDOĞAN BEY. WAS 20361 İLE WAS 20761TR ARASINDAKİ FARKLAR NE ACABA? EN ÇOK HANGİ ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI TERCİH ETMELİYİZ BİRAZ DETAYA GİRERMİSİNİZ ? "Ayrıca internetten alışveriş için tekçarşı, megasayfa, alışveriş.com sitelerine güvenilir mi? Buzdolabı ve süpürgede en uygun fiyatları o sitelerde buldum çünkü" SORUMA CEVAP VERMEYİ UNUTTUNUZ SANIRIM :)
  • ektirikli süpürge ve ütü tavsiyleriniz
    VS 08 G 2511 simens 340 liraya bulabildim en ucuz
    birde ROWENTA SILENCE FORCE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE 379 lira bu iki makina arasında kaldım sizce hangisi

ütü iseBRAUN 2010 SI BUHARLI ÜTÜ 60 lira

Braun SI 2020 Ütü çelik tabanlı 55
    bide bunlardan hangisi daha iyi çelik taban mı yoksa aliminyum taban mı yada bu aralarda başka tavsiye tütü varsa şimdiden telşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kararsiz23_25

CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER CANDOĞAN BEY. WAS 20361 İLE WAS 20761TR ARASINDAKİ FARKLAR NE ACABA? EN ÇOK HANGİ ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI TERCİH ETMELİYİZ BİRAZ DETAYA GİRERMİSİNİZ ? "Ayrıca internetten alışveriş için tekçarşı, megasayfa, alışveriş.com sitelerine güvenilir mi? Buzdolabı ve süpürgede en uygun fiyatları o sitelerde buldum çünkü" SORUMA CEVAP VERMEYİ UNUTTUNUZ SANIRIM :)

Çamaşır makinesi konusunda arama yaparsanız veya göz gezdirirseniz detaylı karşılaştırmalarımı okuyabilirsiniz.
    Verdiğiniz sitelerden tecrübem maalesef yok, alışveriş yapan arkadaşlar varsa yazarlar herhalde. hepsiburada ve beyazesyam'dan alışveriş yaptığımdan önerebilirim.
  • quote:

@ilkerilkin
    Ürünleriniz hayırlı olsuni güle güle kullanın.

@raskolnikow34
    IQ serisi çamaşır makinesi tarihçesinin kilometre taşlarındandır. Ultra sessiz ve çok sağlam bir üründür. Ekranı bankamatik gibi menülüdür. 1800TL'ye hiç kaçırmayın derim.

@ekimozkan

Peşin 600TL civarı ile alınabilecek en iyi bulaşık makineleri Profilo BM4201 ve Siemens SE23230TR modelleridir. İkisi özünde aynı makinedir.

Profilo'nun farkı;
    -30 dakikalık ve 45'C'de kurutmasız hızlı program. Bunun dışında normal, eko ve duşlama programları
    -Yarım yük yıkama tuşu

Siemens'in farkı:
    -55 dakikalık 65'C de kurutmalı ve A sınıfı performansla yıkayan hızlı program. Bunun dışında yoğun ve eko programlar
    -Yarım yük yıkama tuşu yok.

Bunların dışında bir farkları yok. Tercih sizin. Nakit 630TL civarına bulunur.

@paseyX

Samsung maalesef ürünlerini tanıtmada çok başarısız bir firma. Düşündüğünüz ürün no-frosttur ve rahatlıkla düşünebilirsiniz.

@weberhan

Buzdolabı iyi değildir. Samsung RT53MARS ile değiştirin.
    Çamaşır makinesinde aynı ürünü Profilo adı altında 100TL daha ucuza alabilirsiniz. Profilo'nun farkı 7kg yıkama ve 3 boyutlu duşlama sistemi. Yani hem daha iyi hem daha ucuz CM1000CTR
    Bulaşık makinesinde bu model hem daha ucuz hem de daha kaliteli, bence bu modelin pazarlığını yapın
    http://www.siemensevaletleri.com/?5=SE54M563EU

Fırın güzel. Profilo'da aynı alternatif FRMA800 olarak daha uygun.
    Ocak da iyi.

@zeytinn78

Bütçenizi bilmiyorum ama Siemens iyidir. Uygun fiyat arıyorsanız aynısı Profilo olarak daha uygun. FRMA700 ve FRMA800 modelleri olabilir.

@namdarbey
    Arçelik 5487 olabilir ama çok geniş bir dolap olduğundan taşımada sıkıntı yaratır.
    En mantıklısı Vestel garantisinde olan Whirlpool ARC4178 veya ARC4198IX diye düşünüyorum. Hem kaliteli ürün hem de servisine Vestel baktığından yaygın.

Of yoruldum

candogan62 çok teşekkürler tavsiyen için :)

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.