Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi ya gerçekten mi ? Yanlış bi seçimmi yaptım ya ne bileyim herkes bana bosch al dedi bende aldım gerçi daha açılmadı hala beyaz eşyacıda kafam karıştı feci halde ya :((
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecemsu_pirli

Hadi ya gerçekten mi ? Yanlış bi seçimmi yaptım ya ne bileyim herkes bana bosch al dedi bende aldım gerçi daha açılmadı hala beyaz eşyacıda kafam karıştı feci halde ya :((

Şanslısın daha teslim almamışsın iade et ben bugün mahkemeden geldim bosch ve aristonu mahkemeye vermiştim allaha şükür kazandım hepsini geri verdim
  • sharp buzdolabı düşünüyorum servisten tedirginim trabzonda iki yer bakıyor sqanıyorum servise.ayrıca elektrolüksün ithal ürününede bakacam servisi onunda kısıtlı ve vestelin satışa sunacağı whirpool'ada bakmak istiyorum.diğer modellere göre sharp ın avantajı hacmi 577 litre fikrimce kalite olarak üç üründe birbirini aratmaz ama tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıca vestelin satışa sunacağı whirpool ürünlerde oynama yapar mı satışta belki değil ama servis gerekirse nasıl bir yol izlerler onuda düşünüyorum doğrusu...teşekkürler
  • televizyon deneyimi olan arkadaşlar tavsiyeniz nedir...her üçüde iyi ama sizce.
    philips( 29pt 8521--29pt9521)---- sony kv29cs60e/1
    her üçüde 72 ekran 100hz .trabzon bayide fiyatları sırayla 1150, 1450, 1300 sanıyorum sehpa dahil değil
  • sakın türk malı alma beyaz eşya şakaya gelmez
  • BOSCH
  • quote:

Orjinalden alıntı: zealous

Sürekli fake niklerle girip kasıtlı olarak bir markayı kötüleyecekseniz, lütfen silinsin bu konu..

Çünkü bu durum insanlara fayda sağlayacağı yerde insanların kafasının karışmasına sebep oluyor..

Yönetici arkadaşlar uzaklaştırmaya, silmeye bıktılar bu fake nikleri, ama hala bu yapılıyor..

Siz ne yazıyorsunuz ya fake ne biz aynı evde aynı bilgisayarı paylaşan vestel,arçelik.bosch,sıemens,profilo,ariston düşmanı 8 kişiyiz zengin degiliz aynı bilgisayarı paylaşıyoruz suçmu sizin adi mallarınıza'da adi deriz yukarda verilen örnekleride biz uydurmadık şikayet var sitesinden aldık, bende dün adi aristonu mahkemede mat ettim adi mallara geçit yok,sizde yürek olsa adi mallarınıza adi dersiniz ama halkı kandırmak en büyük suç ve allah katında büyük günahtır,kul hakkı bilirmisiniz ama gözünüzü para hırsı bürümüş başka bir şey görmüyor 15 sene önceki mallar iyiydi dışardan geliyordu bana aynı bant masalını anlatmayın,türkiyede üretilen hiç bir mal kaliteli degildir ve bizim ürünümüz degildir teknolojiniz varsa yapında görelim .Şimdi bana ukalaca sen türk degilmisin diyecek bazı aklı evveller sizden fazla türküm ama at gözlügüm yok

• quote:

Orjinalden alıntı: osone

BOSCH

bende türkiye ye ilk beyaz eşya getiren bosch markasını aldım..memnunum tavsiye derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: bünyas

sharp buzdolabı düşünüyorum servisten tedirginim trabzonda iki yer bakıyor sqanıyorum servise.ayrıca elektrolüksün ithal ürününede bakacam servisi onunda kısıtlı ve vestelin satışa sunacağı whirpool'ada bakmak istiyorum.diğer modellere göre sharp ın avantajı hacmi 577 litre fikrimce kalite olarak üç üründe birbirini aratmaz ama tavsiyelerinizi bekliyorum.ayrıca vestelin satışa sunacağı whirpool ürünlerde oynama yapar mı satışta belki değil ama servis gerekirse nasıl bir yol izlerler onuda düşünüyorum doğrusu...teşekkürler

Sayın arkadaşım elektrolux buzdolabı baya iyidir,bunun yanında samsung buzdolabınıda düşünebilirsin oda baya iyi, whirpoolda iyi ama bana ufak geldi siz bilirisniz.
    Ben sharp'a bulaşmayın derim türkiyede yaygın kullanımı olan bir ürün degil denemesi sizde olmasın iyi geceler

• SIEMENS ÇAMAŞIR MAKİNESİ İLLA ALACAGIM DİYENLERE ÖNERİDİR

http://www.siemensevaletleri.com/urunbilgi.php?mid=770&page=2

http://www.siemensevaletleri.com/urunbilgi.php?mid=1026&page=3

Gerisi yerli montaj sadece bunlar ithaldir bilgilerinize.

• gürcan bey görüştüğüm bayide elektrolüksde vardı fakat satan abi şu an elimde yerli üretimi var ithal olanı yakında gelir ben onu öneririm ama olursa sharpı tavsiye ederim dedi...tabiki son karar benim ...yalnız kararsızım sharp buzdolabını beğendim hem görüntü hem litre hacmi olarak diğerinden genişti(yerli elektrolüksten)..serviside var ama yinede tedirginim ayrıca elektrolüksünde servisi trabzonda tek yada iki yer.sizin tavsiyeniz sharpın sadece yaygın olmayışından mı yokssa kalite olarakta mı.
    whirpool ada baktım vestelde ama bana hiç avrupa üretimi gibi gelmedi tabiki anladığım kadarıyla ve de dediğiniz gibi küçük bir buzdolabı.içime sinmedi açıkcası..neyse ilginize teşekkürler kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: tubasarı

Bir şey daha sormak istiyordum receiver ile ilgili. Bazı receiverlarda şifreli yayınları BBC prime vs. gösterme özelliği varmış bunları tercih etsem nasıl olur,teşekkürler.

Sharp markası buzdolabı olarak türkiyede fazla tutulmadı o yüzden dedim son sahibi olabilirsiniz ilerde başınız ağrır parça konusunda.
    Ayrıca şu an şifre çözmek istiyorsanız dreambox yada triple dragon almalısınız ama çok pahalılar 750 ytl civarı diger yazılım usulü bitti kart paylaşım sistemi başlıyor,bunlarlan ugraşamam derseniz size türkiyedeki bir çok markayı yapmış olan kaon tavsiye edeyim dünyanın en iyi uydu alıcısıdır menülerinin güzelligi ve hızlılıgı mükemmel ama korsan yayın izlemek istiyorum diyorsanız dedigim cihazları alacaksınız başka alternatif yok, size bin tane marka söyleyebilirler goldmaster,next gibi aman uzak durun saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: bünyas

gürcan bey görüştüğüm bayide elektrolüksde vardı fakat satan abi şu an elimde yerli üretimi var ithal olanı yakında gelir ben onu öneririm ama olursa sharpı tavsiye ederim dedi...tabiki son karar benim ...yalnız kararsızım sharp buzdolabını beğendim hem görüntü hem litre hacmi olarak diğerinden genişti(yerli elektrolüksten)..serviside var ama yinede tedirginim ayrıca elektrolüksünde servisi trabzonda tek yada iki yer.sizin tavsiyeniz sharpın sadece yaygın olmayışından mı yokssa kalite olarakta mı.
    whirpool ada baktım vestelde ama bana hiç avrupa üretimi gibi gelmedi tabiki anladığım kadarıyla ve de dediğiniz gibi küçük bir buzdolabı.içime sinmedi açıkcası..neyse ilginize teşekkürler kolay gelsin

Bakın benden size tavsiye satıcılara güvenmeyin ellerinde kalanı size satmak isteyebilirler,siz o markayı bırakın samsung var hem fiyatı hemde büyüklügü mükemmel ona bakın bende alacagım

• vestel ve whirlpool konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar? burada konu karıştığı için yeni bir başlık açtım aşağıya tıklayın....

WHIRLPOOL VE vestel için BURAYA TIKLAYIN
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gurcan1

quote:

Bir şey daha sormak istiyordum receiver ile ilgili. Bazı receiverlarda şifreli yayınları BBC prime vs. gösterme özelliği varmış bunları tercih etsem nasıl olur,teşekkürler.

Sharp markası buzdolabı olarak türkiyede fazla tutulmadı o yüzden dedim son sahibi olabilirsiniz ilerde başınız ağrır parça konusunda.
    Ayrıca şu an şifre çözmek istiyorsanız dreambox yada triple dragon almalısınız ama çok pahalılar 750 ytl civarı diger yazılım usulü bitti kart paylaşım sistemi başlıyor,bunlarlan ugraşamam derseniz size türkiyedeki bir çok markayı yapmış olan kaon tavsiye edeyim dünyanın en iyi uydu alıcısıdır menülerinin güzelligi ve hızlılıgı mükemmel ama korsan yayın izlemek istiyorum diyorsanız dedigim cihazları alacaksınız başka alternatif yok, size bin tane marka söyleyebilirler goldmaster,next gibi aman uzak durun saygılar

Aldığım satıcıda kaon olmayabilir hyundai ile devam etsem o nasıl acaba? menüleri vs. ben memnun kaldım,birtek gürültüsü var o da cihazın kendisinde arıza olabilir yenisiyle değiştirelim dediler. Bir de bana yasal şifre çözücü cihazlardan bahsetmişti satıcı 400 ytl civarı . Pek inanmadım ama güya bu şifreli kanallarla anlşamalı oluyormuş bu recevierlar nasıl oluyorsa?

Buzdolabı konusunda samsunga bakmadım ama sharpın iyonizer plasmacluster denilen özelliği,malzemesinin çok kaliteli görünmesi, hacim genişliği,dizaynı bana çok hoş geldi. Bu iyonizer özelliği arçelik-beko da da carmış gibi gözüküyor ama ikisinin teknolojik olarak çok farklı olduğunu düşünüyorum . Diğer ikisi gerçekten iyonizer özelliğini sağlıyor mu merak ettim. Sharpı görmeden önceki tercihim gri desenli su pınarlı beko idi. Ama sharpla karşılaştırınca bana malzeme çok kalitesiz ve buzdolabı da çok dandik geldi. Şu servis olayı olmasa gördüğüm en güzel buzdolabı olarak sharp almayı düşünüyordum ( samaunga da şöyle bir dış görünüş olarak bakmıştım). Böyle bir buzdolabı niye tutulmadı acaba hem de sharp elektronik konsunda çok iyi bir marka ve sabancı desteği olmasına rağmen ?

Sayın arkadaşım sabancı bu ürünün ve daha önce getirdigi hooverinde arkasında durmadı bu yüzden tanınmadı fazla bu yüzden size tavsiye etmiyorum kötü diye degil. Samsungda harika bir üründür.
    Ayrıca siz hyundai'den menunsanız onunla devam edin, birde yasal şifre çözmek diye bir şey yoktur bunlat illegal işlerdir sadece yasal abonesi olabilirsiniz buda çok pahalı kartla,yazılımla açarım türü işler geçici işlerdir bunu şimdi dreambox ve triple dragon yapıyor onlarıda kullanmak için iyi bir ingilizce ve bilgisayar bilgisi gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 19 Eylül 2006; 3:08:25 >

• quote:

Orjinalden alıntı: erdemsan

siemens buzdolabı almak istiyorum..

Aşağıda ki 2 model üzerinde duruyorum

KS59 U 920 NE ....ALmanyadan ithal parça ile Güneykore fabrikasında üretilip Türkiyeye ithal edliyor.
    KS 45 U 631 NE Almanya dan ithal parça ile Çerkesköy fabrikasında montaj

Arkadaşların tavsiyelerini acele almak isterdim..

gürcan bey

benim soruma da görüş verebilirseniz sevinirim
  • bosch markalı ürünlerden son derece memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gymim

bosch markalı ürünlerden son derece memnunum

Arasırada olsa böyle oluyor size mutlulular dilerim inşallah hiç bir sorunla karşılaşmazsınız
  • quote:

Merhaba Gürcan bey,
    Ben bugün Ankaradaki bir samsung bayisine gittim ve istediğim sr-l629 serisi buzdolabının Türkiyede bulunmadığını söyleyip ellerinde olmayan en geç 15 gün içinde gelecek rt-62 serisinden bir buzdolabını bana (ekimde zam gelecek diyerek ön ödemeli olarak) 2290 ytl 12 taksite sattılar. Ben twin cooling system yok dediğimde bu buzdolablarında da o özellik var diyerek beni kandırdılar. Ayrıca internette çok daha uygun fiyata gördüm buzdolabını. Yeni gelecek plan buzdolabı A sınıfı ve soğutucu hacmi biraz daha fazla olacakmış . Dolabı almadığım için iptal ettirme şansım var. Açıkçası biraz kandırılmış olduğumu düşünüyorum ve pişman olmuş durumdayım .Ama gene de sizin de görüşünüzü almak istedim. Acele cevap yazarsanız sevinirim,çok teşekkürler.

Evet size yalan söylemişler ben bugün izmirde gördüm size yok denilen buzdolabını hemen iptal ettirin zorluk çıkarırlarsa tüketici mahkemesine vereceginizi söyleyin.
    Sizin begendiginiz model tam olarak SRL-629EVS modelidir benimde alacagım model, sizede bunu tavsiye ederim, ve fiyatıda katalogda yazanı söylüyorum 2136/15 asla katalog fiyatıyla alış veriş etmeyin 100-200 aşagı bile veriyorlar hemde 15-18 taksitle pazarlık edin birde dediginiz gibi Twin Cooling sistemi yok size verdikleri dolapta iyi akşamlar

• quote:

quote:

siemens buzdolabı almak istiyorum..

Aşağıda ki 2 model üzerinde duruyorum

KS59 U 920 NE ....ALmanyadan ithal parça ile Güneykore fabrikasında üretilip Türkiyeye ithal edliyor.
    KS 45 U 631 NE Almanya dan ithal parça ile Çerkesköy fabrikasında montaj

Arkadaşların tavsiyelerini acele almak isterdim..

gürcan bey

benim soruma da görüş verebilirseniz sevinirim

Arkadaşım yanılıyor olabilirim ama sizi yanıtlamıştım ama her ihtimale karşı gene yazayım direk ithal olanı alın elimdeki katalogları kontrol ettim benim tercihim

KS 59 U 920 NE yani direk dışarı malı olan hem daha büyük hacimli hem daha az elektrik çekiyor iyi akşamlar kafanızda asla soru kalmasın

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.