Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.524
Cevap
78
Favori
1.507.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr.Hasan

Öncelikle merhabalar,

Siemensin kalitesine güvendiğim için alacağım buzdolabını bu marka düşünmekteyim ve aldığımda gerçekten uzun süre beni pişman etmeyecek, uzun süre sorun yaşamadan kullanabileceğim bir buzdolabı arıyorum. yeni ev kurduğum için aynı zamanda bulaşık ve çamaşır makinesi de arıyorum. hepsi için önerilerinizi bekliyorum. İzmirde yaşıyorum ve sizinde gaziemirde olduğunuzu gördüm gerekirse dükkanınıza da gelebilirim. sizden ricam önerdiğiniz beyaz eşyaların nakit olacak fiyatlarıyla birlikte yazmanız. Ciddi alıcıyım ilgilenirseniz sevinirim.

Çamaşır makinesi için 1500-1800 TL
    Bulaşık makinesi için 1300-1600 TL
    Buzdolabı için de zorlarsam 2700-3000 TL'ye kadar bütçem var.

Yazdıklarımdan daha uygun olan güzel modelleride önerebilirseniz teşekkür ederim, şimdiden teşekkürler.

Hasan bey merhabalar,
    Size öneri ve fiyatlarımı pm olarak ilettim.
    Saygılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese merhaba

Arkadaşlar inox veya inox gorunumlu kombı tıbı buzdolabı arıyorum (Nışanlım bu şekilde istiyor malesef
    kriterler bu) Arçelik Beko Vestel İndesit gibi markalar düşünmüyorum
    max. 2000TL civarı ki ucuzu çok daha makbul olur.
    Kendi çapımda araştırmlarım sonucu
    bu iki seçeneği buldum ve sizlerinde daha farklı düşünce ve tavsiyelrinizi rica ediyorum..

Profilo BD3057L2VN A+ 505 LT

Profilo A++ BD3056L3VN 559 LT

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba shopsiemens,

Benim seçtiğim bosch bulaşık makinesi Türkiye üretimi miydi? Onun üretim yerini merak ediyordum ben de çünkü. Belirttiğiniz Sn26m832tr modelini inceledim. Aynı özelliklerde hemen hemen. Bu önerdiğinizi tercih edeceğim.

Buzdolabı konusunda tereddütüm var yalnız hala. Belirttiğim LG modelinin derin dondurucu kısmı derinlemesine küçük gibi geldi. Motor 10 yıl garanti ama genel garantisinin uzatımı yok sanırım. Derin dondurucu bölümü biraz geniş olsun istiyordum. Yarım yük seçeneği olmalı, uzun süre yiyecekleri koruma fonksiyonu, ses db'li düşük olmalı. Ne kadar sessizlik o kadar huzur :) Aslında lowfrost istiyordum ama 1,91 sığmıyor maalesef. Dolabın sökülmesi gerek vs.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Merhaba Atl@s,

İnceledim modeli. Özellikleri iyi bir makine, profilo düşünmüyordum ama, çelik taban olması, İspanya üretimi olması vs. aslında düşünülebilir kılıyor. Bilgi için teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogadeniz0

Merhaba shopsiemens,

Benim seçtiğim bosch bulaşık makinesi Türkiye üretimi miydi? Onun üretim yerini merak ediyordum ben de çünkü. Belirttiğiniz Sn26m832tr modelini inceledim. Aynı özelliklerde hemen hemen. Bu önerdiğinizi tercih edeceğim.

Buzdolabı konusunda tereddütüm var yalnız hala. Belirttiğim LG modelinin derin dondurucu kısmı derinlemesine küçük gibi geldi. Motor 10 yıl garanti ama genel garantisinin uzatımı yok sanırım. Derin dondurucu bölümü biraz geniş olsun istiyordum. Yarım yük seçeneği olmalı, uzun süre yiyecekleri koruma fonksiyonu, ses db'li düşük olmalı. Ne kadar sessizlik o kadar huzur :) Aslında lowfrost istiyordum ama 1,91 sığmıyor maalesef. Dolabın sökülmesi gerek vs.

dolaplarda kompresör altta

lg de kombi tip dolap olduğu için kompresöre denk geldiğinden dondurucusu ufak oluyor

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    O halde şunu diyebilir miyiz? Bütün kombi tipi buzdolabı modellerinin derin dondurucu kısmının derinliği dar olur diye..Gardırop tipi buzdolabı modellerini saymazsak tabii..
  • Dogadeniz0 kullanıcısına yanıt
    marka takıntınız varsa miele alın o da 2300 lira
    http://urun.n11.com/bulasik-makinasi/miele-g-4910-bulasik-makinesi-P65070877
  • quote:

Merhaba shopsiemens,

Merhabalar tekrar,

Sn26m832tr almanya üretimi çelik tabanlı eğer fiyat ve performansı en iyi ürün olsun diyorsanız alınacak ürün bundan yukarıda olmamalı fiyat olarak :)

Buzdolabı konusunda tam olarak yerinizin ölçüsü önemli bunu verirseniz lowfrostlardan sizin bulaşığa uygun kg58ebı44n modeli var sessiz ve huzurludur ama yarım yük olayı bulaşıklarda olan bir şey biraz ürün özellikleri birbirine girmiş sanırım :))

Bu iki modele bakılabilir fakat buzdolabı ölçü olarak uymayacak sanırsam nofrost olan ve çok adetli satılan kg57np72ne modeline bir bakın derim 1.85 boyla mutfağa uyacaktır.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: MurderByDeath

Herkese merhaba

Arkadaşlar inox veya inox gorunumlu kombı tıbı buzdolabı arıyorum (Nışanlım bu şekilde istiyor malesef
    kriterler bu) Arçelik Beko Vestel İndesit gibi markalar düşünmüyorum
    max. 2000TL civarı ki ucuzu çok daha makbul olur.
    Kendi çapımda araştırmlarım sonucu
    bu iki seçeneği buldum ve sizlerinde daha farklı düşünce ve tavsiyelrinizi rica ediyorum..

Profilo BD3057L2VN A+ 505 LT

Profilo A++ BD3056L3VN 559 LT

Yok mu Başka Önerisi Olan

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Belirttiğiniz Buzdolabı modelini inceledim. Ses db'li 43. Bu değerde pek huzur göremedim :) KG57NPI34N 'in özellikleri daha çok uydu bana. Yarım yük: ekonomi tuşu anlamında idi; ekoMode :) Bunun db'li 42. 1 değerden fark olurmu demeyin, olur olur.. 39db olsaydı ne iyi olurdu ama onlar Lowfrost'ta var.

Saygılar.
  • MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    505 litre olanı almayın alınacaksa 559 litre olan her hangi bir dolap seçilebilir BD3056L3VN modeli yani ikinci linkteki ürün alınabilir güzel dolap.
  • Dogadeniz0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar tekrar sayın Dogadeniz0,

Size önerdiğim model, KG58EBI44N lowFrost bir model olup ses 39 db dir :)
    Bayilere özel ekrandan size ürün özelliğinin ekran görüntüsünü sizinle paylaşayım,

Ayrıca 1 db insan kulağının fark edemeyeceği bir fark diye biliyorum açıkcası ama yine de siz bilirsiniz :)

• KG58EBI44N hem elektrik tüketimi hem de ses seviyesi anlamında kesinlikle daha iyi bir seçim olurdu ama boyutundan dolayı değerlendiremedim malesef. Yoksa bunu incelemiştim ben de, aklım kalmıştı diyebilirim. Yükseklik 1,89. Dolayısıyla 1,85 ler uyuyor :(
    İlginize ve değerlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim sayın shopsiemens.
    Bu arada benim duyma kulak seviyemin desibel'i normale göre düşüktür, benim kulak farkeder :)
  • quote:

KG58EBI44N hem elektrik tüketimi hem de ses seviyesi anlamında kesinlikle daha iyi bir seçim olurdu ama boyutundan dolayı değerlendiremedim malesef. Yoksa bunu incelemiştim ben de, aklım kalmıştı diyebilirim. Yükseklik 1,89. Dolayısıyla 1,85 ler uyuyor :(
    Bu arada benim duyma kulak seviyemin desibel'i normale göre düşüktür, benim kulak farkeder :)

Rica ederim ne demek :)

O halde siz KG57NPI34 de veya KG57NP72NE ye bakın,

bu iki model sizin ölçülere uyacak, yeni çıkanlar 1,93 boyunda çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

quote:

KG58EBI44N hem elektrik tüketimi hem de ses seviyesi anlamında kesinlikle daha iyi bir seçim olurdu ama boyutundan dolayı değerlendiremedim malesef. Yoksa bunu incelemiştim ben de, aklım kalmıştı diyebilirim. Yükseklik 1,89. Dolayısıyla 1,85 ler uyuyor :(

Size pm attim shopsiemens

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: @arthur

quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

quote:

Size pm attim shopsiemens

Cevapladım sorunuzu umarım yardımcı olabilmişimdir,
    Dilerseniz aklınıza takılan bir şey olur ise istediğiniz zaman arayabilirsiniz,

Saygılar.

• Herkesin Ramazan Bayramını şimdiden kutlarım arkadaşlar.
    Çeyiz hazırlıkları için beyaz eşya bakıyorum kısmet olursa Ekimde düğünüm var. Kafam çok karıştı artık beyaz eşyayı almak istiyorum acil yardımlarınızı rica ediyorum.

SAMSUNG
    Çamaşır makinası WW80H5410ES/AH 8 Kg A+++ =1.650TL
    Buzdolabı RL4323RBASP/TR A++ =2.100TL
    Bulaşık makinası DW60H6050FS/TR =1399TL

TOPLAM=5.149TL

Ayrıca bu ürünlerin 10 yıl motor garantisi var.

ARÇELİK
    Çamaşır makinası 9103 YCMS A+++=1650tl
    Buzdolabı 2398 CNIY A++=2.400TL
    Bulaşık makinası 6243 I A+ =1.150tl

TOPLAM=5.200TL

Arkadaşlar bu modellerin arasında kaldım sizce hangi seriyi almalıyım kullanan arkadaşların tecrubelerinden faydalanmak isterim.

şimdiden kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • Merhaba Arkadaşlar ben 8 senedir Arçelik marka buzdolabı kullanmaktayım ve artık bizim için küçük gelmektedir. Yeni bir buzdolabı araştırması içerisindeyim ve sizlere sormak istiyorum
    acaba hangi model ve nasıl bir buzdolabı almalıyım?..

Kriterlerimiz;

1) 600 lt ve daha büyük olmalı
    2) Elektrik tüketimi az olmalı
    3) Ses seviyesi az olmalı
    4) Gardrop Tipi veya dondurucu kısmı altda olmalı
    5) Marka olarak öncelik sırasına göre Siemens, Bosch son olarakda samsung olabilir.
    6) Tabi bütçe olarakda 4.000 tl - 5.000 tl ye kadar çıkabilirim.

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Samsung RT38FAJEDSA/TR, Buzdolabı

Vestel BMA - XL909 W 9 Programlı A++ Bulaşık Makinası

PROFİLO CMG140DTR ÇAMAŞIR MAKİNESİ (9kg- 1400devir)

Alıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. İyi mi böyle. Bütçeye de uygun.
  • Merhaba herkese;

Buzdolabı alacağız fakat çok kararsız kaldık. Bütçemiz maalesef biraz düşük. 1600 liranın üzerine pek çıkamıyoruz. büyüklük olarak da 450 litre civarı iyi olur. LG'nin alttaki modelini bulduk ama emin olamıyoruz. Bu bütçelerde hangi buzdolaplarını önerirsiniz?

GL-M492GLDL

http://www.lg.com/tr/buzdolabi/lg-GL-M492GLDL

Samsung konusunda oldukça olumsuz yorum okuduk. Samsung buzdolapları hakkında fikriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.