- x
Beyaz Eşya Önerileri
10398 Cevap1241803 Görüntüleme81 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     164 [166] 168 169 170 171 172 173      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1554 Mesaj
11 Eylül 2013; 15:21:30 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

niye bana cevap vermiyonuz? siz beni beğenmiyonuz mu? ben de bu forumdanım

Merhabalar,eğer uzun vadede enerji tüketimi ve hacim farkı sizi etkilemeyecekse Electrolux alabilirsiniz.Ama bu saydığım farkları cihazı aldıktan sonra değiştirme şansınız olmadığı için,iyi düşünmelisiniz.İki üründe çok iyi.

TouchWiz UI v4.0/Android 2.3.6 Gingerbread/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash 11.1

KULÜBÜME HERKESİ BEKLİYORUM.TÜM SORU VE SORUNLARINIZI BURADAN PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

ASUS TF700T INFINITY KULLANICI KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN]

3782 Mesaj
11 Eylül 2013; 16:37:50 

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhabalar,eğer uzun vadede enerji tüketimi ve hacim farkı sizi etkilemeyecekse Electrolux alabilirsiniz.Ama bu saydığım farkları cihazı aldıktan sonra değiştirme şansınız olmadığı için,iyi düşünmelisiniz.İki üründe çok iyi.

yılda 60 kw fark var aralarında (211 e 271). 13 lira falan fark ediyor yılda. dediğiniz gibi bir kere alınacak bir ürün, kalitesi de önemli. boschlarda tepeden üfleme değil de farklı bir sistem varmış diyorlar, her yere eşit dağılım sağlıyormuş. electroluxde de var mıdır acaba?

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

1554 Mesaj
11 Eylül 2013; 16:44:16 

quote:

yılda 60 kw fark var aralarında (211 e 271). 13 lira falan fark ediyor yılda. dediğiniz gibi bir kere alınacak bir ürün, kalitesi de önemli. boschlarda tepeden üfleme değil de farklı bir sistem varmış diyorlar, her yere eşit dağılım sağlıyormuş. electroluxde de var mıdır acaba?

Mantık olarak benzerler. Electrolux ise farklı bir şekilde havayı eşit dağıtıyor. Sorun yaşamazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

TouchWiz UI v4.0/Android 2.3.6 Gingerbread/Corning Gorilla Glass 4.3'' Super Amoled Plus Ekran/1.2 GHz Dual Core ARM A9 CPU MALI MP 400 GPU EXYNOS Chipset/1 GB RAM/16 GB/8 MP AF-1080p@30fps Full HD-LED flaşlı Ana Kamera Geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization-2 MP Ön Kamera/Flash 11.1

KULÜBÜME HERKESİ BEKLİYORUM.TÜM SORU VE SORUNLARINIZI BURADAN PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

ASUS TF700T INFINITY KULLANICI KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN]

3782 Mesaj
12 Eylül 2013; 11:27:15 

quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Mantık olarak benzerler. Electrolux ise farklı bir şekilde havayı eşit dağıtıyor. Sorun yaşamazsınız.

yardımınız için teşekkür ederim.

şuydu buydu derken HB'nin world 150 kampanyası da varken Bosch GSN29VW30 aldık. 1719 lira.

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, sağlık için çok önemli olan uykuya günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?

1554 Mesaj
12 Eylül 2013; 12:13:44 

quote:

yardımınız için teşekkür ederim.

şuydu buydu derken HB'nin world 150 kampanyası da varken Bosch GSN29VW30 aldık. 1719 lira.

Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

9 Mesaj
17 Eylül 2013; 16:03:51 

merhaba arkadaslar,
bu beyaz esya almak ne kadar zormus yaw:) bende iki aya kadar evleniyorum ve beyaz esyalara bakiyorum ama baktikca kafam karisiyor. herkes bisi soyluyor, birinin iyi dedigine digeri berbat diyor. isin daha da kotusu benim aklimda beyaz esya ile ilgili pek bi kriter yok. yani sadece elektrik tuketimi a+ veya daha ustu olsun onun disinda kafamda bi kriter yok. bu konuda bilgili arkadaslardan rica etsem her beyaz esya icin bi fiyat araligi yazsam , bana uygun modeller tavsiye edebilirler mi?

buzdolabi; 2000-2250 tl, koyacagimiz yerin genisligi 80cm,
camasir makinasi; 1400-1600tl, icinde kurutmasida olan modellerde olabilir, 7kg yeterli,
bulasik makinasi; 1400-1600tl
firin;800-1000 tl
tv;2500-3500tl, 50 yada 55 inch
eger birkacyuz tl fiyat artirarak daha guzel bi model tavsiye edebilirseniz fiyatlari 200 tl ye kadar artirabilirim.

yardimci olursaniz sevinirim.

2105 Mesaj
17 Eylül 2013; 17:44:42 

Merhabalar, çekmeceli ve no frost dondurucu almaya niyetimiz var. Bosch'un no frost dondurucularında da buz kırma sesi var mı? Bilen varsa yardımcı olursa memnun olurum. Dolap koridorda duracağı için ses yapar mı bu konuda net bilgiye ihtiyacım var.

2105 Mesaj
18 Eylül 2013; 15:16:30 

Arkadaşlar bu dondurucu nasıl? Yukarıda yazdığım gibi buz kırma sesi yapar mı? Geniş bir cihaz almak istiyoruz bu iyi gibi.

http://www.bosch-home.c...AW30.html?source=browse

9 Mesaj
20 Eylül 2013; 1:08:12 

mesajima bilenlerden bi cevap gelmemis :) bu arada ben soyle bi dolastim urun/model/fiyat yuzeysel bi baktim. buzdolabinda lg begendim aslinda. teknosadaki lg tavsiye etti ama electroworld deki cocuk kesinlikle samsung alin dedi. electrolux sordum, buzdolabi iyiymis falan dedim. evet iyi dediler ama lowfrost sistem ve senede iki kez karlanma ve buzlanma yaptigi icin temizlemeniz gerekiyo dediler. buzdolabi icin su modelleri ve fiyatlari verdiler.
SAMSUNG: RT59QMSW-1500TL
LG: GN-M702GLHW-2099TL
SIEMENS: KG 57 NP 72 NE INOX-1900TL (nisanlim beyaz istiyor gerci ama bu da alternatif)

camasir makinasinda elektrolux-aeg onerdiler sonrasinda da siemens. lg camasir makinalari sarsintili calisiyo falan dediler. teknosadaki cocuk lg iyi dedi gerci. hem yikama hem kurutmayi ayni makina icinde tavsiye etmediler. biz kurutmali olsa iyi olur diye dusunmustuk ama sadece yikama da olsa olur.

SAMSUNG: WF1804WPU-1400TL
SAMSUNG; WF70F5E2W2W-1400TL
SIEMENS; WM 14 Y 761 TR-1700TL
ELECTROLUX; EWF1487HDW-1700TL
LG; F12B8QDP5-1400TL

bulasik makinasinin pek ustunde durmadik ama onda da model ve fiyatlar soyle;

SAMSUNG; DWFN320W-900TL
LG; modeli yazmamisim ama fiyat 1200tl idi
SIEMENS; SN 26 L 880 TR CELIK- 1300TL
ELEKTROLUX; ESF6510LOW-1200TL

firin ve tv icin model ve fiyat almadim henuz. yukardaki modellere ve fiyatla gore uygun secenekler sizce hangileridir?

61 Mesaj
20 Eylül 2013; 13:23:15 

quote:

Orijinalden alıntı: mryankee

mesajima bilenlerden bi cevap gelmemis :) bu arada ben soyle bi dolastim urun/model/fiyat yuzeysel bi baktim. buzdolabinda lg begendim aslinda. teknosadaki lg tavsiye etti ama electroworld deki cocuk kesinlikle samsung alin dedi. electrolux sordum, buzdolabi iyiymis falan dedim. evet iyi dediler ama lowfrost sistem ve senede iki kez karlanma ve buzlanma yaptigi icin temizlemeniz gerekiyo dediler. buzdolabi icin su modelleri ve fiyatlari verdiler.
SIEMENS: KG 57 NP 72 NE INOX-1900TL (nisanlim beyaz istiyor gerci ama bu da alternatif)

camasir makinasinda elektrolux-aeg onerdiler sonrasinda da siemens. lg camasir makinalari sarsintili calisiyo falan dediler. teknosadaki cocuk lg iyi dedi gerci. hem yikama hem kurutmayi ayni makina icinde tavsiye etmediler. biz kurutmali olsa iyi olur diye dusunmustuk ama sadece yikama da olsa olur.

LG; F12B8QDP5-1400TL

SAMSUNG; DWFN320W-900TL

firin ve tv icin model ve fiyat almadim henuz. yukardaki modellere ve fiyatla gore uygun secenekler sizce hangileridir?

bende sizin baktığınız modelin beyazı olan M702GHW modelini düşünüyorum dün biraz fiyat araştırması yaptım genelde 2000 2100tl arasında değişen fiyatlar var nette ama dijitall.com da kredi kartlarına göre değişmekle birlikte 12 taksitle 1600tl civarı.Neden bu kadar düşük diye siteyide araştırdım biraz geç teslimat yada stokta olmayan ürün satılması gibi şikayetler var ama oldukça memnun olanlarda var.Darty ve teknosa turuncu indirimden 1 hafta 10gün önce bu modeli 1700den alanlarda olmuş. Beyazını düşünürseniz aklınızda bulunsun.

9 Mesaj
21 Eylül 2013; 1:31:42 

tavsiyeniz icin tesekkur ederim. teknosadaki cocuk da oyle soylemisti, indirimdeydi gecenlerde falan diye. internet uzerinden almaya pek sicak bakamadim bi turlu. insan karsisinda kanli canli bi muhattap gormek istiyo. belkide hata yapiyorum bilmiyorum ama ben buyuk teknoloji marketlerinden yada bayiiden almayi dusunuyorum.

132 Mesaj
21 Eylül 2013; 1:48:30 

Bir süre beyaz eşya araştırdım ve orta karar ürünler almaya karar verdim. Aşağıdaki ürünler hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Yorumlarınız önemli ona göre bu hafta sonu almayı düşünüyorum.

Buzdolabı
Siemens KD74NAL20N
http://www.akakce.com/b...20n-fiyati,1368854.html

Çamaşır Makinası
Siemens WM12P361
http://www.akakce.com/c...p361-fiyati,539447.html

Bulaşık Makinası
Siemens SN55E530TR
http://www.akakce.com/b...30tr-fiyati,440974.html

Davlumbaz
Siemens LC654BA30
http://www.akakce.com/d...ba30-fiyati,363917.html

Ocak
Siemens EO616PB10E
http://www.akakce.com/o...b10e-fiyati,377979.html

Fırın
Siemens HB532E3T
http://www.akakce.com/f...2e3t-fiyati,571406.html

Son olarak İstanbul'da Siemens'i nerelerde ucuza bulabilirim ? Altınhan, İstoç haricinde bir yer var mıdır ?

Teşekkürler.

SAMSUNG Galaxy S4 Kulübü

Sony MN2SW SmartWatch

485 Mesaj
22 Eylül 2013; 20:39:07 

quote:

LG; F12B8QDP5-1400TL

SAMSUNG; DWFN320W-900TL

Buzdolabı olarak Sharp markasını öneririm. ...tıklayınız... Bu modeli ben kullanıyorum ve çok memnunum. Sharp buzdolapları kesinlikle arıza yapmamaları ile ünlüdür. Net'te şöyle bir araştırırsan zaten sen de ikna olursun. Çamaşır makinesi olarak Bosch kullanıyorum. Alalı 2 yıl olacak. Maxx 7 serisi. 15 dakikalık kısa programı olması çok önemliymiş eşim için. Bulaşık makinem de ömrünü tamamlamak üzere. Yaptığım araştırmalarda şimdilik Profilo bir adım önde görünüyor. Fırın olarak nasıl bir şey bakıyorsunuz belirtmemişsiniz ama Termikel'in linki ...tıklayınız... bu fırını şu aralar çok tutuluyor. Bir çok tavsiye aldım. Ama fiyatı da var tabi. TV için bütçen ne kadar bilmiyorum. TV işinde uzun yıllar götürecek yeni bir teknoloji çıktı. Sharp quattron 4 renkli LED TV'ler. Google'den arattır. Özelliklerini öğren. Ben buradan yazarsam uzun olacak çünkü. Bu teknolojinin üstüne uzunca bir süre çıkılamayacak gibi. Fiyatlarını bilmiyorum ama fazla gelirse Philipps'in ambilight olan TV'lerini tercih et. Şimdiden kolay gelsin.

Merd-i kıpti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş.

239 Mesaj
24 Eylül 2013; 10:04:33 

konuyu yaklaşık 2 aydır takip ediyorum. bazı sorular oluştu kafamda. özellikle konuda uzmanlaşmış arkadaşların cevapları önemli benim için.

1)mesela siemens, bosch, profilo gibi bir üçlüde bazen aynı ürün (özellikle bocsh ve siemens arasında) neredeyse aynı kodla çıkıyor piyasaya. bakıyorum özellikler birebir aynı, kasa ve fiyat değişiyor. ben eskiden işitme cihazı satan bir firmada çalışırdım. onda da öyleydi. iç entegre aynı, isim değişiyordu, kabin değişiyordu ama fiyat epey farklı oluyordu. aslında ürün aynı. bu beyaz eşyada da aynı mı? yani benzer kodla çıkmış iki ürün aslında aynı ürünler mi yoksa kullanımda ya da malzemede belirgin bir fark var mı? daha net, bir örnekle sorayım; profilo bm5220eg ile bosch sms53e02tr arasında belirgin bir fark var mı?

2)AEG'nin ve Sharp'ın servis durumu nasıldır?

3)buzdolabında, burada ve internette araştırdığım kadarıyla low frost daha uygun fiyatlı. sağlık açısından hangisi iyi? bana teknosa'daki bir satıcı no-frost'un yiyecekleri daha uzun süre taze tuttuğunu söylemişti ama ben nette tersini okumuştum. özellikle @candoğan62 arkadaşa soruyorum, daha önce bir konuda low frost buzdolabı incelemesini okumuştum.

cevaplarınız içi şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: @candogan62, @@CAN@, @lordford50

1066 Mesaj
26 Eylül 2013; 19:02:36 

indesit UIAA12.1 7 ÇEKMECELİ Derin dondurucu 799 TL
44db ses 281 kW tüketim sizce ürün nasıldır ?

keskin nişancı.

61 Mesaj
30 Eylül 2013; 1:29:47 

quote:

tavsiyeniz icin tesekkur ederim. teknosadaki cocuk da oyle soylemisti, indirimdeydi gecenlerde falan diye. internet uzerinden almaya pek sicak bakamadim bi turlu. insan karsisinda kanli canli bi muhattap gormek istiyo. belkide hata yapiyorum bilmiyorum ama ben buyuk teknoloji marketlerinden yada bayiiden almayi dusunuyorum.

LG GN-M702GLHW buzdolabı teknosada yeniden indirimde 1799 tl fiyatlar mağazalardada geçerli ama netten alınca 100tl hediye çeki kazanabiliyorsunuz.

Bu mesajda bahsedilenler: @mryankee Bu mesaja 1 cevap geldi.

9 Mesaj
30 Eylül 2013; 13:59:45 

tesekkur ederim. dun ayni urunu lg nin kendi bayisinden 1699 tl ye aldik.hafta sonu icin 2099 dan 1699 a dustu dedi, sansima ne cikacak bilmiyorum ama kafam cok karismisti aldim kurtuldum, insallah iyi cikarda basimiz agrimaz. :)

61 Mesaj
30 Eylül 2013; 19:09:48 

quote:

tesekkur ederim. dun ayni urunu lg nin kendi bayisinden 1699 tl ye aldik.hafta sonu icin 2099 dan 1699 a dustu dedi, sansima ne cikacak bilmiyorum ama kafam cok karismisti aldim kurtuldum, insallah iyi cikarda basimiz agrimaz. :)

İyi günlerde kullanın bizde aldık inşallah memnun kalırız, forumda yorumlar çok olumluydu

251 Mesaj
30 Eylül 2013; 21:40:28 

arkadaşlar konu açtım ama burdanda yazmak istedim.daha önce electroluxun beyaz eşyalarını hem ben kendime hemde anneme aldık gayette memnun kaldık.şimdi anneme electroluxun ankastre setini almak istiyoruz. electrolux ankastre serisileri nasıldır. bütçemiz max. 2000 tl. yada electrolux yerine illa şu markayı al diye önereceğiniz marka varmı?
seçtiğimiz electrolux ankastre seti şöyle;
Fırın; EOB 3450 AOX
Ocak; EGG 6343 yada 6342
Davlumbaz; EFC 60151X.

arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

9 Mesaj
1 Ekim 2013; 12:29:11 

KESİNLİKLE PROFİLO ÖNERİYORUM.

BULAŞIK MAKİNESİ OCAK
ÇAMAŞIR MAKİNESİ ANKASTRE FIRIN
BUZDOLABI ANKASTRE OCAK
FIRIN DAVLUMBAZ ASPİRATÖR
BLENDİR MİKSER
MEYVE SIKACAĞI ÜTÜ

DAHA SAYAMAYACAĞIM BİRÇOK ÜRÜN GRUBU VAR.
ÜRÜNÜN KALİTESİNDEN MEMNUNUM.

ÖNERECEĞİM SİTE:Özgür Çeyiz
(profilo bayisi)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Ekim 2013; 12:30:23 

BEYAZ EŞYADA EN İYİ MARKA PROFILO BENCE HEM SERVIS BIGUNDE GELIYOR. BEN BEYAZSTORE DE SIPARIS VERDIM VE MUSTERI TEMSILCISI COK IYI YONLENDIRDI HEM UYGUN FIYATA HEM ILGILILER

9 Mesaj
1 Ekim 2013; 12:34:26 

Önerceğim Ürün;

Profilo Frs 952 Ankastre Fırın
Profilo oca 652 ankastre ocak yada farklı beğendiğin birşeyde olur
Profilo Dva 260 ekonomik model yada Profilo dva 460 yerine çıkan yeni bir ürün aldım o olabilir.

Bu ürünleri tavsiye ederim.Aldığım için söylüyorum.

Önereceğim Site:Özgür Çeyiz Mağazaları İnternet Sitesi
Profilo bayisidir ve çok memnunum.İlgililer.Fabrikadan sağlam bir şekilde teslimat yaptılar.

Bu ürünleri ya da buna yakın ürünleri almanı tavsiye ederim.

Bu mesajda bahsedilenler: onzy

9 Mesaj
1 Ekim 2013; 12:38:34 

Bu ürün yerine Profio Df 1029w3vv yada Profilo df 6015 w2vv al.

Önerdiğim Site:Özgür Çeyiz
Profilo Bayisi.İlgililer.Diğer Modellere de bak hemde peşin fiyatına on ay vade de yapıyorlar.Bak ve cevap verirsen sevinirim.
İyi Günler Arkadaşım.

Bu mesajda bahsedilenler: hasanmustafa06

1251 Mesaj
1 Ekim 2013; 13:32:28 

profilo tek geçer 10 yıldır buzdolabı ve çamaşır makinesini kullanıyoruz 2 sindede birer arıza oldu onlarada arıza denmez aslında birinde motor kömürü bitti buzdolabında ise strafor ömrünü doldurdu.

Başarıya ulaşanlar, rahatından ödün verenlerdir.

998 Mesaj
1 Ekim 2013; 13:41:42 

5 yıldır altus bulaşık makinası ve buzdolabını kullanıyoruz.tık etmedi. Hele cam bardakları görseniz bulaşıktan çıkan sizde şaşırırsınız parlaklıklarına.Arkadaş yazmış siemens almış 4 senedir kullanıyormuş.E bende kullanıyorum 5 senedir Altus u.nolcak şimdi? çamaşır makinasıda aeg.o daha da fazla oldu . maşallahı var. Nazar değer diye korkuyorum. şimdi kim kaliteli kim kalitesiz? kim pahalı kim daha ucuz?Nasıl karar vereceğiz buna.Neyse ben daha fazla yazmıyım. nazar mazar değer neme lazım:) siz gidin 1500-2000 liraları ithal mallara ödeyin. indesit ve ariston hakkındaki görüşlere tümüyle katılıyorum.Allah düşman başına versin onları.

mısır püşkülü-ikinci-üçüncü-sarmaşık-bafra-beyaz uçlu maltepe-samsun( istanbul) samsun(bulgar)mallboro-tekel2000-tekel2001-Ballıca-tekel2001-tekel2001(kısa) tekel2000(kısa)--->50PW450 darısı sizin başınıza

9 Mesaj
2 Ekim 2013; 23:31:08 

Siz de gule gule kullanin, hayirli olsun. Camasir makinasini elektrolux aldik, bulasik makinasi samsung hediye geldi secme sansimiz olmadi, yorumlar pek ic acici diil ama bakalim ne cikacak. Tv de lg yada samsung 55" alacam ama bekleyin fiyat duser dedi saticilar bende bi ay daha erteledim almayi.

Bu mesajda bahsedilenler: berence

144 Mesaj
2 Ekim 2013; 23:38:46 

Samsung RT63QBPN1/XTR A+ Enerji Sınıfı 496 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı
Arkadaşlar bu buzdolabını kullanan yada herhangi bir fikri olan varmı.. Ne dersiniz bunumu alayım başka bir şey tavsiye edermisiniz.

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-rt63qbpn1-xtr-a-enerji-sinifi-496-lt-cift-kapili-no-frost-buzdolabi/productDetails.aspx?productId=mtsamrt63qbpn&categoryId=22154&navq=categoryid%3d22154%26fh_view_size%3d20%26fh_start_index%3d160%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dmtsamrt63qbpn%26fh_lister_pos%3d170%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604_22154%257d%26fh_refview%3dlister

144 Mesaj
3 Ekim 2013; 19:45:15 

yokmu bi önerisi olan?

288 Mesaj
9 Ekim 2013; 14:21:17 

Arkadaşlar kesinlikle Siemens almayın biz forumlara aldandık bulaşık makinesi aldık aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 100 er TL elektrik su parası ( en son su 120
elk 100 TL) ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
yumurtamı tavuktan meselesi
koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç bu forumlar nedeniyle siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada
vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey352 -- 9 Ekim 2013; 14:28:11 >

1975 Mesaj
9 Ekim 2013; 21:41:14 

Bende zamaninda bosch servisini tehditle getirtmistim, bolge mudurleri tanidikti. Sonra uslanmadik yine bosch aldim pek problem cikarmadi Allahtan.

Bu mesajda bahsedilenler: hey352

998 Mesaj
21 Ekim 2013; 13:38:29 

alın altusu keyfinize bakın. Artan paranızlada italyaya tatile gidin. Nasıl fikir ama.!!

mısır püşkülü-ikinci-üçüncü-sarmaşık-bafra-beyaz uçlu maltepe-samsun( istanbul) samsun(bulgar)mallboro-tekel2000-tekel2001-Ballıca-tekel2001-tekel2001(kısa) tekel2000(kısa)--->50PW450 darısı sizin başınıza

14 Mesaj
21 Ekim 2013; 20:56:54 

Merhaba Arkadaşlar. Karar veremeyenlere bol düşünceli günler diliyorum. Ben kararımı yeni verdim ve tüm Beyaz Eşyaları Bosch almaya karar verdim.
Benim bütün makinelerin en iyilerini alacak kadar bütçem yoktu o yüzden tüm makinelerimi aynı marka ve bayiden alıp daha uygun bir fiyat
alabileceğimi düşündüm. Ankara da olup Bosch almayı düşünenlere Sakalar Bayiini (Altındağ Belediyesi yakınında)
öneririm çünkü en yakın rakibine 500 TL fark attı.
Buzdolabı KGN57P72NE
Çamaşır Makinesi WAY20560TR
Bulaşık Makinesi SMS30E02TR
Fırınlı Ocak HGV523123T
Elektrikli süpürge Ergomaxx BSG82515
Toplam 5550 TL verdim arkadaşlar. Hepinize özellikle yeni evlenenlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramao -- 21 Ekim 2013; 20:58:45 >

3 Mesaj
24 Ekim 2013; 4:12:12 

Selam. Bende yeni evliyim ve beyaz eşya alıcam. Bütçem 5000 tl civarı.
Buzdolabı- çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi üçlüsünde 5000 tl civarında alınabilecek en iyi üçlü hangileridir acaba.
Renk olarak gri düşünüyoruz.
Yardımcı olursanız sevinirim.

998 Mesaj
24 Ekim 2013; 8:53:57 

Altus+Altus+Altus + İtalyada balayı.:) ne dersin Yunus bey?:) Valla bence düşünmeye değer.5000 liradan geriye eşe dosta hediye parası bilem kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhur45 -- 24 Ekim 2013; 8:55:42 >

378 Mesaj
24 Ekim 2013; 10:45:01 

selamlar arkadasım oncelıkle hayırlı olsun p/f olarak butcene en uygun kalıtedekı urunler
buzdolabı ıcın
http://www.tamsaatinde....ZDOLABI,PR-1795448.html
camasır mak için
http://www.tamsaatinde....DEVIR-A,PR-1830756.html
bulasık mak ıcın
http://www.enplus.com.t...IK-MAKINASI,PR-763.html

tatıl yapmazsın ama 5 yıl en az kafan rahat olur ugrasmadıgın zamanın ve harcamadıgın para ıle kesın bır kac tatıl yaparsın =)

Bu mesajda bahsedilenler: yunus916

3 Mesaj
24 Ekim 2013; 12:12:26 

Teşekkür ederim öncelikle. Ama önerdiğiniz markaları daha önce duymadım özellikle gorenje yi. Servis konusunda da sıkıntı olur diye düşünüyorum.

3 Mesaj
24 Ekim 2013; 13:20:50 

Buzdolabı: http://www.profilo.com....PNFI.html?source=browse
Çamaşır makinesi: http://www.profilo.com....XETR.html?source=browse
Bulaşık makinesi: http://www.profilo.com....80MA.html?source=browse

Bu ürünleri almayı düşünüyorum. Tercihlerim doğru mu sizce. Başka önerileriniz olursa yazın lütfen.
Yardımlarınızı bekliyorum.

378 Mesaj
24 Ekim 2013; 13:52:10 

profılo ıyı bır markadır altus a oranla benım onerdıklerımı bır arastırın derım beyaz esya sonucta bu
tavsıye ettıklerım kendı alanlarında bahsedılen markaların ustundedır servıs konusunda da dıger markalara gore cok daha az sıkıntı cekersınız

Bu mesajda bahsedilenler: yunus916

102 Mesaj
24 Ekim 2013; 14:53:03 

arçelik buzdolapları cok iyi ama cok fazla elektrik yiyor dikkatli olun mümkünse AA++++ olsun

Benimle Savaşma Çünkü Kazanırsan,Kaybedersin

683 Mesaj
24 Ekim 2013; 18:25:14 

Arçelik kötü
Beko kötü
Vestel kötü
Bosch kötü
Ne alacağımı şaşırdım :S her konuda bir marka kötülenmiş

Buzdolabı
Çamaşır ve bulaşık makinası alacağım
Yanında da bütün küçük ev aletlerini alacağım ( ütü,süpürge vs vs)
Ne almalıyım?
Hangi markalara bakmalıyım?
Düğünüm var da komple eşya alacağım

edit : tv dahil 10.000tl bütçe ayırdım

edit2 : Sanırım bu biraz abartı seçim oldu :)
http://www.bosch-home.c...w-frost/KGE58AW40N.html

http://www.bosch-home.c...61TR.html?source=search

http://www.bosch-home.c...78EU.html?source=search

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 24 Ekim 2013; 18:59:52 >

998 Mesaj
24 Ekim 2013; 20:14:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Arçelik kötü
Beko kötü
Vestel kötü
Bosch kötü
Ne alacağımı şaşırdım :S her konuda bir marka kötülenmiş

Buzdolabı
Çamaşır ve bulaşık makinası alacağım
Yanında da bütün küçük ev aletlerini alacağım ( ütü,süpürge vs vs)
Ne almalıyım?
Hangi markalara bakmalıyım?
Düğünüm var da komple eşya alacağım

edit : tv dahil 10.000tl bütçe ayırdım

edit2 : Sanırım bu biraz abartı seçim oldu :)
http://www.bosch-home.c...w-frost/KGE58AW40N.html

http://www.bosch-home.c...61TR.html?source=search

http://www.bosch-home.c...78EU.html?source=search

TV =http://www.teknosa.com/urunler/110012777/lg-50ph670s-dvb-s-3d-fhd-smart-plazma-tv 100 tl hediye çeki var ve 50 inç= 1799 tl.
BULAŞIK =http://www.teknosa.com/urunler/115030268/altus-al-434-y-bulasik-makinesi(2 proğramlısını 3 yıldır kullanıyoruz.= 555 tl

ÇAMAŞIR MAKINASI= Bilmiyorum, ama bizde AEG var. , kaç yıl önce aldığımızı unuttum.aeg yi tavsiye ederim.

BUZDOLABI = http://www.akakce.com/b...66-76,1065-481,1064-132 ( seç beyen ) =1150 tl.

PARİS VE BENELUX TURU ( 7 GÜNLÜK ) =http://www.etstur.com/Yurtdisi-Tatil-Turlari/Beneluks-Paris-2013-Pegasus-Hy= 500 eURO.

BU KIYAĞIMI UNUTMA HOCAM:) MUTLULUKLAR DİLERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhur45 -- 24 Ekim 2013; 20:19:49 >

8 Mesaj
26 Ekim 2013; 19:52:23 

Arkadaslar bu markalar kötü diye nasıl nitelendiriliyor? veya ne ye göre

15 Mesaj
27 Ekim 2013; 22:08:22 

slm, yeni bir bulaşık makinesi almaya karar verdim, LG D1455CF ve BOSCH SMS58N08 TR modellerini eşimle görüp beğendik fakat bir de tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var. lg direct draw motor 38 db ses ve ayarlanabilir sepet smart rack ( alt ve üste doğru ) birde buharlı çift duşlama vs. özellikleri cezbetti geçenlerde aldığım lg gr-b802 gspw buzdolabı ile aynı renk ve marka olması ibreyi lg'ye kaydırıyor. sizden ricam bu cihazların hakkında görüş ve önerilerinize ihtiyacım olacak. teşekkürler.

4 Mesaj
27 Ekim 2013; 22:58:06 

çamaşır makinem emekliye ayrıldı:(( hangi çamaşır makinesini almalıyım kararsızım..görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar:))

3105 Mesaj
29 Ekim 2013; 19:30:28 

Siemens LC66KA540 eğik davlumbaz kullanan varsa genel olarak memnuniyet durumunu yazabilir mi? Yarın almam gerekiyor, alternatifim kügerr sessiz davlumbaz ama hakkında hiç kullanıcı yorumu yok ve hemen hemen aynı fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

108 Mesaj
29 Ekim 2013; 19:50:59 

Aman kardeşim Siemense bulaşmada ne alırsan al.Açık mutfak yaptırdım,(görsellik,sessizlik,performans vs nedenlerle)tüm ankastreleri üst segment Siemens aldım,kuruluma gelen çocuklar cihazları ilk kez kurduklarını,ithal ürünler olduklarını söylediler.Gelgelelim bulaşık makinesi bir ay içinde üç kez arızalandı,iki kez söküp atelyeye götürdüler.Bir haftadır kullanıyoruz.İnşallah bir daha arızalanmaz.Bu işler birazda şans herhalde.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

429 Mesaj
31 Ekim 2013; 11:22:59 

ELEKTİRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYESİ İSTİYORUM

HERKEZ BİŞEY SÖYLÜYOR TORBALI TORBASIZ SULU YOK O ÖYLE BU BÖYLE

BENİM 3 SEÇENEK VAR AKLIMDA

BOSCH RotationClean BGS62200

Philips FC9225

Electrolux Z 8870 C UltraOne (Bunun fiyatı bütçeyi aşıyor gerçi)

veya başka önerisi olan var mı?

GENERAL MOBILE DISCOVERY ELITE
PANASONIC 3D FULL HD, NEOPLAZMA TV, TX-46ST33E
EGREAT R6S 3D BLU-RAY ISO PLAYER
LG 1479FDS5
ARÇELİK 6384 HC
ARÇELİK 2488 CNG A+++
CANON POWERSHOT SX150 IS
PHILIPS MARATHON FC9225/01 AUTOCLEAN

15 Mesaj
1 Kasım 2013; 0:45:05 

arnica bora 5000 al, pişman olmazsın.

3127 Mesaj
2 Kasım 2013; 18:55:11 

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz87

ELEKTİRİKLİ SÜPÜRGE TAVSİYESİ İSTİYORUM

HERKEZ BİŞEY SÖYLÜYOR TORBALI TORBASIZ SULU YOK O ÖYLE BU BÖYLE

BENİM 3 SEÇENEK VAR AKLIMDA

BOSCH RotationClean BGS62200

Philips FC9225

Electrolux Z 8870 C UltraOne (Bunun fiyatı bütçeyi aşıyor gerçi)

veya başka önerisi olan var mı?

Miele, nilfisk, thomas. Bu üçünden şaşmayın.

Eğer biraz daha çıkabiliyorsanız Dyson.

36 Mesaj
5 Kasım 2013; 1:29:21 

robotica ya katılıyorum,bu markalardan al,bosch da olabilir,alman üretim olanlar,hoover'in tpp 2321 modelini de şiddetle tavsiye ederim,toz torbalılar (bez torbalı) her zaman daha sağlıklıdır,daha hijyeniktir.filtrelerini de 6 ayda bir ılık suyla yıka (deterjanla değil),ozaman daha uzun ömürlü kullanırsın süpürgeni

3127 Mesaj
5 Kasım 2013; 16:48:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Integra

robotica ya katılıyorum,bu markalardan al,bosch da olabilir,alman üretim olanlar,hoover'in tpp 2321 modelini de şiddetle tavsiye ederim,toz torbalılar (bez torbalı) her zaman daha sağlıklıdır,daha hijyeniktir.filtrelerini de 6 ayda bir ılık suyla yıka (deterjanla değil),ozaman daha uzun ömürlü kullanırsın süpürgeni

artı olarak:

Toz torbalı süpürgeler iyidir. Sulu süpürgelerin her süpürgeden sonra temizleme zorunluluğu vardır yoksa fena koku yapar.

Miele cat&dog ürününü öneririm. Fiyatı muadillerine göre uygundur.

6 Mesaj
11 Kasım 2013; 16:33:51 

Yeni bir ev aldık ve oraya beyaz eşya (buzdolabı,çam. mak. ,bul. mak. ,ankastre set ) alacağım ve çok mükemmel olması şart değil ama çok da kalitesiz kötü malzeme kullanmaktan yana değilim.
buzdolabını hanım 400 lt olması taraftarı.
Fiyat olarak hepsine toplam 5000-6000 civarı bütçem var. Ama 6000 i geçerse sıkıntıya uğrayabilirim :)
Siemens alma taraftarıydım ama forumda siemens için olumsuz cevaplarda görünce fikirlerinizi genel olarak almak istedim.
Bana biraz yardımcı olurmusunuz?

74 Mesaj
11 Kasım 2013; 22:27:52 

kendimde dahil anneme-ablama-kuzenimin evi full bosch beyaz eşya ve hepsini ayarca araştırdıktan sonra aldım.alman üretimi bosch alıp rahatına bakacaksın.adamlar mütemadiyyen arayarak müşteri memnuniyeti sağlama amacındalar.bir tek çamaşır makinası i-dos diye birşey var onu aldım süper cihaz ama ben alışamadım.benden akıllı çıktı cihaz o yüzden :)) @Mustaftr

PSN: edi1905
Takım: galatasaray a.ş.

515 Mesaj
12 Kasım 2013; 11:29:41 

Merhaba arkadaşlar buzdolabının alt ve üst kısmının sıcaklığını dışarıdan takip edebileceğim bir buzdolabı arıyorum. Başka hiç bir özelliğe gerek yok

5605 Mesaj
14 Kasım 2013; 21:01:42 

paslanan inox bulaşık makınesı markasıdır VESTEL!!! LANETLİ FİRMA

0

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.