Şimdi Ara

Beyaz Eşya Önerileri (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.523
Cevap
78
Favori
1.507.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYAZ EŞYADA EN İYİ MARKA PROFILO BENCE HEM SERVIS BIGUNDE GELIYOR. BEN BEYAZSTORE DE SIPARIS VERDIM VE MUSTERI TEMSILCISI COK IYI YONLENDIRDI HEM UYGUN FIYATA HEM ILGILILER
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    Önerceğim Ürün;

Profilo Frs 952 Ankastre Fırın
    Profilo oca 652 ankastre ocak yada farklı beğendiğin birşeyde olur
    Profilo Dva 260 ekonomik model yada Profilo dva 460 yerine çıkan yeni bir ürün aldım o olabilir.

Bu ürünleri tavsiye ederim.Aldığım için söylüyorum.

Önereceğim Site:Özgür Çeyiz Mağazaları İnternet Sitesi
    Profilo bayisidir ve çok memnunum.İlgililer.Fabrikadan sağlam bir şekilde teslimat yaptılar.

Bu ürünleri ya da buna yakın ürünleri almanı tavsiye ederim.
  • hasanmustafa06 kullanıcısına yanıt
    Bu ürün yerine Profio Df 1029w3vv yada Profilo df 6015 w2vv al.

Önerdiğim Site:Özgür Çeyiz
    Profilo Bayisi.İlgililer.Diğer Modellere de bak hemde peşin fiyatına on ay vade de yapıyorlar.Bak ve cevap verirsen sevinirim.
    İyi Günler Arkadaşım.
  • profilo tek geçer 10 yıldır buzdolabı ve çamaşır makinesini kullanıyoruz 2 sindede birer arıza oldu onlarada arıza denmez aslında birinde motor kömürü bitti buzdolabında ise strafor ömrünü doldurdu.
  • 5 yıldır altus bulaşık makinası ve buzdolabını kullanıyoruz.tık etmedi. Hele cam bardakları görseniz bulaşıktan çıkan sizde şaşırırsınız parlaklıklarına.Arkadaş yazmış siemens almış 4 senedir kullanıyormuş.E bende kullanıyorum 5 senedir Altus u.nolcak şimdi? çamaşır makinasıda aeg.o daha da fazla oldu . maşallahı var. Nazar değer diye korkuyorum. şimdi kim kaliteli kim kalitesiz? kim pahalı kim daha ucuz?Nasıl karar vereceğiz buna.Neyse ben daha fazla yazmıyım. nazar mazar değer neme lazım:) siz gidin 1500-2000 liraları ithal mallara ödeyin. indesit ve ariston hakkındaki görüşlere tümüyle katılıyorum.Allah düşman başına versin onları.
  • berence kullanıcısına yanıt
    Siz de gule gule kullanin, hayirli olsun. Camasir makinasini elektrolux aldik, bulasik makinasi samsung hediye geldi secme sansimiz olmadi, yorumlar pek ic acici diil ama bakalim ne cikacak. Tv de lg yada samsung 55" alacam ama bekleyin fiyat duser dedi saticilar bende bi ay daha erteledim almayi.

• yokmu bi önerisi olan?
  • Arkadaşlar kesinlikle Siemens almayın biz forumlara aldandık bulaşık makinesi aldık aldığımız günden beri bozuk

yıkadığı yerde duruyor. baştan başlatıp duruyoruz serviste anlamıyor
    e09 hatası veriyor servislerde hiç birşeyden anlamıyor her geldiklerinde birşeye bahane buluyorlar
    yok gideriniz tıkalı, yok kimyasal dökün, makinenin beynine böcek girmiş falan
    adamlara bütün apartmanda makineler (arçelik vestel aristonlar) çalışıyorda senin 1500 TL lik makinen mi
    çalışmıyor diyoruz. geliyor servis beynini değiştidim diyor ne beyinse makine 3 gün sonra yine aynı

yine servis yine aynı hikayeler

bu arada 500 TL lik aristonu olan komşumuza maskara olduk, arçeliği bıraktığımıza binpişmanız

dahası bunların üstün alman teknolojisinin tirajıkomik ahlaksız sorumsuz 444 leri var

makine zaten aldığımız günden beri her 3 yıkamadan birinde yarım kalıyor e09 hatası veriyor,
    arıyoruz 444 ü efendim makineyi resetleyin yeniden başlatın diyolar, bizde bu lanet siemens servisi ve
    444 sayesinde aldığımız makine sayesinde her ay en az 100 er TL elektrik su parası ( en son su 120
    elk 100 TL) ödemeye başladık 1 senedir, üstün alman teknolojisi A++ tasarrufu, ne tasarruf ama değil mi

en sonunda bıktık bunlardan 444 ü arayıp derdimizi, anlattık servisi şikayet ettik
    ne oldu dersiniz servis geldi önce tamam ücretsiz yapacağım dediği makineye, bizden ne 400 nede 500,
    özelliklle tam 444 TL tamir parası istedi.
    444 ü arayıp şikayet ettiğimiz için ders verecek bize

444 ü aradık bu ne terbiyesizlik dedik madem 444 TL istiyorsun yazılı döküm ver mahkemeye verecem
    sizi diyince biz döküm vermiyoruz diyip aynı servisi bize gönderiyor, servis 444 ücretsiz yapmayın diyor
    çekip yapmadan gidiyor, 444 tekilerde servisimiz kabul etmiyor diye yapmıyor diyor. tavuk mu yumurtadan
    yumurtamı tavuktan meselesi
    koskoca siemens in üstün teknolojik Soytarılığını çekmeyin

yıllarca arçelik kullandık yaygın terbiyeli servislerinden hiçbir sorun yaşamadık dahası her gelip gittiklerinde
    özellikle 444 bizi arayıp memnun olup olmadığımızı sorup problemimizi servisin tavırlarını soruyordu.
    problem giderilene kadar arıyorlardı.

sonuç bu forumlar nedeniyle siemens e düştük 1,5 senelik (5 yıl garantili) makineyi çöpe atacaz, yada
    vakit bulsak genel merkezinin yada en büyük showroom unun önünde benzin döküp yakacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey352 -- 9 Ekim 2013; 14:28:11 >

• hey352 H kullanıcısına yanıt
    Bende zamaninda bosch servisini tehditle getirtmistim, bolge mudurleri tanidikti. Sonra uslanmadik yine bosch aldim pek problem cikarmadi Allahtan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın altusu keyfinize bakın. Artan paranızlada italyaya tatile gidin. Nasıl fikir ama.!!
  • Merhaba Arkadaşlar. Karar veremeyenlere bol düşünceli günler diliyorum. Ben kararımı yeni verdim ve tüm Beyaz Eşyaları Bosch almaya karar verdim.
    Benim bütün makinelerin en iyilerini alacak kadar bütçem yoktu o yüzden tüm makinelerimi aynı marka ve bayiden alıp daha uygun bir fiyat
    alabileceğimi düşündüm. Ankara da olup Bosch almayı düşünenlere Sakalar Bayiini (Altındağ Belediyesi yakınında)
    öneririm çünkü en yakın rakibine 500 TL fark attı.
    Buzdolabı KGN57P72NE
    Çamaşır Makinesi WAY20560TR
    Bulaşık Makinesi SMS30E02TR
    Fırınlı Ocak HGV523123T
    Elektrikli süpürge Ergomaxx BSG82515
    Toplam 5550 TL verdim arkadaşlar. Hepinize özellikle yeni evlenenlere kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramao -- 21 Ekim 2013; 20:58:45 >
  • Selam. Bende yeni evliyim ve beyaz eşya alıcam. Bütçem 5000 tl civarı.
    Buzdolabı- çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi üçlüsünde 5000 tl civarında alınabilecek en iyi üçlü hangileridir acaba.
    Renk olarak gri düşünüyoruz.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Altus+Altus+Altus + İtalyada balayı.:) ne dersin Yunus bey?:) Valla bence düşünmeye değer.5000 liradan geriye eşe dosta hediye parası bilem kalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUMHUR45 -- 24 Ekim 2013; 8:55:42 >
  • yunus916 Y kullanıcısına yanıt
    selamlar arkadasım oncelıkle hayırlı olsun p/f olarak butcene en uygun kalıtedekı urunler
    buzdolabı ıcın
    http://www.tamsaatinde.com/HITACHI-R-Z570ERU9X-STS-CELIK-BUZDOLABI,PR-1795448.html
    camasır mak için
    http://www.tamsaatinde.com/W9665K-9KG-1600-DEVIR-A,PR-1830756.html
    bulasık mak ıcın
    http://www.enplus.com.tr/GORENJE-GS63324X-SOLO-BULASIK-MAKINASI,PR-763.html

tatıl yapmazsın ama 5 yıl en az kafan rahat olur ugrasmadıgın zamanın ve harcamadıgın para ıle kesın bır kac tatıl yaparsın =)

• Teşekkür ederim öncelikle. Ama önerdiğiniz markaları daha önce duymadım özellikle gorenje yi. Servis konusunda da sıkıntı olur diye düşünüyorum.

• yunus916 Y kullanıcısına yanıt
    profılo ıyı bır markadır altus a oranla benım onerdıklerımı bır arastırın derım beyaz esya sonucta bu
    tavsıye ettıklerım kendı alanlarında bahsedılen markaların ustundedır servıs konusunda da dıger markalara gore cok daha az sıkıntı cekersınız
  • arçelik buzdolapları cok iyi ama cok fazla elektrik yiyor dikkatli olun mümkünse AA++++ olsun
  • Arçelik kötü
    Beko kötü
    Vestel kötü
    Bosch kötü
    Ne alacağımı şaşırdım :S her konuda bir marka kötülenmiş

Buzdolabı
    Çamaşır ve bulaşık makinası alacağım
    Yanında da bütün küçük ev aletlerini alacağım ( ütü,süpürge vs vs)
    Ne almalıyım?
    Hangi markalara bakmalıyım?
    Düğünüm var da komple eşya alacağım

edit : tv dahil 10.000tl bütçe ayırdım

edit2 : Sanırım bu biraz abartı seçim oldu :)
    http://www.bosch-home.c...w-frost/KGE58AW40N.html

http://www.bosch-home.c...61TR.html?source=search

http://www.bosch-home.c...78EU.html?source=search

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravenous -- 24 Ekim 2013; 18:59:52 >

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.