Şimdi Ara

Heroes of Order & Chaos, mobil oyuncuları savaş arenalarına davet ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Gameloft tarafından geliştirilen Heroes of Order & Chaos geçtiğimiz günlerde Appstore'da yayınlanarak ücretsiz olarak mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

Çoklu oyuncu modu üzerine kurulu savaş arenalarında oyuncuların birbiriyle mücadele ettiği yapım, kaliteli grafikleri ve sunmuş olduğu içerikler ile dikkat çekiyor. Gameloft'un kendi çevrimiçi alt yapısı kullanılarak oynanan yapımda öncelikli olarak Gameloft hesabına sahip olmanız gerekiyor. 

Başlangıçta Molten Lord, Eart Golossus ve Dark Elf Exile olarak adlandırılan üç farklı karakter seçeneği sunan yapım, kısa bir eğitim aşamasından sonra mobil oyuncuları üçe üç veya beşe beş savaş arenalarının içine bırakıyor. Bu haritalar oyuncuya tek başına veya diğer oyuncularla mücadele etme imkanı sunarken, günlük görevlerde oyuncuya sunuyor. Mücadelelerde kazanılan oyun puanları ile yeni karakter ve ekipman almanızı sağlayan yapım oldukça geniş bir seçenek listesi sunuyor.

Yapım kendi türündeki diğer oyunlar ile karşılaştırıldığında oldukça kaliteli bir görsel deneyim sunarken, sanal buton kontrol yapısıyla da basit bir oynanabilirlik ile karşımıza çıkıyor. Yapım klasik tonlardaki müzikleri ve ses efektleriyle de başarılı bir grafik çiziyor. Ancak, seslendirmelerde aynı başarının yakalanamadığını belirtmekte fayda var.

Gameloft'un mobil oyuncuları savaş arenalarına sürükleyerek, bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi yaşattığı Heroes of Order & Chaos'a Appstore üzerinden ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz. Şimdilik iOS platformu için yayınlanan yapımın ilerleyen dönemlerde Android platformu içinde yayınlanacağını belirtelim.

• Oyun güzel ama tam olarak daha çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • android yine 2. planda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

android yine 2. planda

Özgürlüğün tadını çıkarın
  • lol gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

android yine 2. planda

Uzulme bende ipod 5g var yine yuklemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOL e benziyor

• Androide çıkmış ama ben ICS yüklü cihazda baktım uyumlu değil dedi JB Yüklü Note II de baktım ona da uyumsuz dedi ne yapmak lazım?

• Güzele benziyor oynayan sayısı çok fazla olmayacağından eşleşmek problem olabilir belki veya sürekli aynı kişilerle oynamak
  • Arkadaslar ekleyin asimetrikkus yeniçeri guildine herkesi bekleriz. Ekleyin beni davet yollarım. Guild olmadan kasmayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: asimetrikkus

Arkadaslar ekleyin asimetrikkus yeniçeri guildine herkesi bekleriz. Ekleyin beni davet yollarım. Guild olmadan kasmayız.

beni eklermisin id galaxclcist
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.