Şimdi Ara

Aamir Khan ve eğitim sistemi eleştirileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu adamın filmleriyle geç tanıştım fakat geç oldu güzel oldu.Nedense tanışmak istediğim nadir insanlar arasına girdi.Eğitim sistemine öyle güzel darbeler indiriyor ki çok yerindeler.En kütük anlamaz dediğiniz insan bile bu filmleri izledikten sonra kendince pay çıkaracaktır.Feys adresimde değer verdiğim öğretmenlerim ekli olduğu için gönderiyi orada da paylaştım sonra dedim ki donanım haberde de bazı öğretmen arkadaşlar var.Bir anda size de ulaşmak geçti aklımdan tabi ne kadar tutarlı olur bilmiyorum.Bu adamın önce 3 idiots ardından Taare Zameen Par filmini izledim.Ciddi anlamda keskin ve tutarlı mesajlar sunuyor.Birisi komedi diğeri ise dram şeklinde çekilmiş.Boş vaktiniz varsa orjinal dilinde izlemenizi öneriyorum :)

Ekleme : IMDB puanlarını takanlar var ise filmlerin yüksek puanlar aldığını görebilirsiniz.İzlemeyi düşündüğüm sırada ki filmi Rang De Basanti (milletlerin tarih bilinçlerine eleştirilerde bulunan filmde, gençlerin kendi toplumlarına nasıl yabancılaştığı ve bunun sonuçları aktarılıyor.)

Aamir Khan ve eğitim sistemi eleştirileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ve tanrı onu yarattı -- 24 Kasım 2012; 3:46:32 >

• Az önce 3 Idiots'ı izledim ve film gerçekten harika. Bu arada bu adam tam 47 yaşındaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Az önce 3 Idiots'ı izledim ve film gerçekten harika. Bu arada bu adam tam 47 yaşındaymış.

Sen yazınca baktım 65'li imiş gerçekten şaşırdım 30 göstermiyor.
  • Katkim olsun up!

Sadece ogretmenlere degil ogrencilere de ilham vermesi dilegiyle... Tum suc ogretmenlere atilmasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aamir khan candırl, 3 idots,ghajini,fanaa gibi filmlerini izleyip hayranı olmamak elde değil, ulan bu hint filmlerinden sonra engeli olan insanlara karşı daha duyarlı olmaya başladım, hayvanlara olan sevgim arttı, aşka olan saygım arttı adamlar 2 dakikalık zevkleri değil edebi duyguları güzellikleri konu alıyor filmlerinde, hani sevişme sahnesi olmayan film arıyorsunuz ya alın size hint sineması
  • Bu arada şunu farkettim Hintliler ile bizim eğitim anlayışımız neredeyse aynı... Eleman da filmde buna çok iyi değinmiş. Tam öğrenci milletinin istediği şekilde...
    Bunu uzun zamandır isyanlarda olan bir mühendislik öğrencisi olarak iyi anlıyorum...
  • Aynen öyle bende çok bağdaştırdım.Özellikle 2. dram yapımı olan film (Taare Zameen Par) bildiğin Türk eğitim sistemini almışlar hint filmine koymuşlar.Türkçe dublaj yapsalar filme birde hint öğelerini çıkarsınlar Türk yapımı film diye yuttururuz :)
  • Up olsun gitsin.Bilmeyenler faydalansın
  • Hangi filmler. Tam olarak yazarsanız download'a başlayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Aamir khan candırl, 3 idots,ghajini,fanaa gibi filmlerini izleyip hayranı olmamak elde değil, ulan bu hint filmlerinden sonra engeli olan insanlara karşı daha duyarlı olmaya başladım, hayvanlara olan sevgim arttı, aşka olan saygım arttı adamlar 2 dakikalık zevkleri değil edebi duyguları güzellikleri konu alıyor filmlerinde, hani sevişme sahnesi olmayan film arıyorsunuz ya alın size hint sineması

3 idiots tamam harikaydı ama
    ghajini ve fanaa'ya 10 üzerinden 3 vermem, hele fanaa belki de 2 çok berbat filmlerdi.
  • 3 idiots ardından Taare Zameen Par bu ikisini izledim.720 p kalitesinde izlemek isterseniz unutulmaz filmler diye bir site var orayı da kullanabilirsiniz.Şayet en çok izlenenler listesine girip 3 idiotsu izlememle başladı her şey

Taare Zameen Par izlerken ilk 1 saat sıkılabilirsiniz fakat sonra hikayenin nasıl toplandığını gözlemleyin.Aamir Khan filme dahil olduktan sonra her şey güzelleşiyor
  • 3 idiots gerçekten iyiydi .. bikaç filmini daha izledim ama o kadar değil..
  • Rang de basanti yi kesinlikle öneriyorum, başlarında kapatmayı çok düşündüm ama aamir khan filmi bu mutlaka güzel birşeye bağlanicak dedım iyi ki kapatmamisim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.