Bu Vücut Kaç Ayda Yapılır?
132 Cevap21439 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:25:12 

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senvo1 -- 25 Ocak 2013; 11:25:52 >

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded

3422 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:27:43 

1 yıl civarı. Tabi çalışmaya bağlı bu ama günde 10000 mekik falan çeksen süreyi birazcik azaltirsin çok değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

"Valar morghulis"

1161 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:29:19 

36 ay

8 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:32:01 

yağ vermen 1.5 ay aasit sauna solaryum paralarınıda kasve boyle bi cilde harcams olcan kas desen hocan adam gibiyse 8 10 ayı var ama tuzu unutcaksın ve bu adam 1.75ten kısadır sen 1.90falansan 1yılı gozden çıkart

ne istersen onu bicersin

2147 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:32:19 

Çok güzel,ideal bir vücut bence.

5
Lumia920
After all this time ? - Always !
Moira Queen ♥

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

36 ay

ciddi misin?

"If you are not born shredded, it's not your mistake. But if you die not shredded, it's definatly your mistake." Bill Shredded

229 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:34:43 

1 yılda yapılır diyenlerin vücudunu gerçekten merak ediyorum

1719 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:35:25 

Oha 1 yılda yapılır mı bu vücut? Allahıma yarın hemen başlarım fitness-a

Gamertag: CHARLOTTETR1
PSN: CHARLOTTETR1

142 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:37:30 

quote:

36 ay

3 yıl abartma en fazla 18 ay en az 9 ay

2982 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:37:40 

trapez neden yapmazlar anlamıyorum
omuzu kapatıyor felanda biraz çıksa iyi olur la.

soruna gelince 1.5yıl + 400 500tl protein felan gözden çıkar.

197 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:37:44 

İdeal gerçekten

www.twitter.com/murat_demirbag

161 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:38:18 

quote:

36 ay

+1645731

36 ay belki daha fazla kaslar orantılı ve sağlam çalıştırılmış

DH Game of Thrones Fan Kulübü[/link]

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:38:36 

quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

1 yılda yapılır diyenlerin vücudunu gerçekten merak ediyorum

forumda böyle vücuda sahip birisi var mıdır ki

1161 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:39:04 

quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

ciddi misin?

3 yıl sürer bence sıfırdan başlayan birisi için, birde zayıf yada yağlı birisine göre değişebilir süre ama 1 yılda yapmak imkansız alt yapı olması lazım o zaman olabilir. Tabi bu benim fikrim uzman olduğumu iddia etmiyorum.

558 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:40:21 

altyapısız ve takviyesiz başlangıç 2 sene garanti diyorum.ilk dönem sıkı bir definisyonla yağ oranını düşürürsen.diğer 2 dönem boyunca bulkla güzel beslenmeyle güzel sonuçlar alırsın.tabi final olarak birkez daha definisyona girmen lazım.sonuç, fotoğraftaki herif ile aynı kas oranını yakalarsın

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Kasım 2012; 0:41:23 

quote:

3 yıl sürer bence sıfırdan başlayan birisi için, birde zayıf yada yağlı birisine göre değişebilir süre ama 1 yılda yapmak imkansız alt yapı olması lazım o zaman olabilir. Tabi bu benim fikrim uzman olduğumu iddia etmiyorum.

Adonisler hariç 1.5 senede yapar bu vücudu.Ama çok dikkatli beslenmesi lazım

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:42:19 

quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

altyapısız ve takviyesiz başlangıç 2 sene garanti diyorum.ilk dönem sıkı bir definisyonla yağ oranını düşürürsen.diğer 2 dönem boyunca bulkla güzel beslenmeyle güzel sonuçlar alırsın.tabi final olarak birkez daha definisyona girmen lazım.sonuç, fotoğraftaki herif ile aynı kas oranını yakalarsın

hocam definasyon ve bulk u biraz açar mısın pek anlamıyorum bu işlerden

104 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:42:50 

6 ay gittik body e dikkatte ettik öyle yokartık bir değişiklik yok.Bence 4 sene felan yapacaksın ancak birşeyler tam olacak.

3422 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:44:39 

quote:

Vücut yapısına göre değişir. Ben kısa sürede adonis yapmıştım şimdi kilo aldık biraz belli değil.

"Valar morghulis"

384 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:46:02 

max 5 ay

-

Şşşş! Sessiz ol bakıyım.!

2982 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:46:52 

quote:

hocam definasyon ve bulk u biraz açar mısın pek anlamıyorum bu işlerden

definasyon değil definisyon
bulk kaslanma, hacimlenme dönemi.
define olmada deri altındaki yağları yakıp deriyi incelme olayı olur.kaslar çıkar böylece

242 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:47:16 

1 yapsan bile devamlı spor yapmazsan foss diye söner çok uğraştırıyor boş zaman istiyor bence. boşver seni göbeğinle sevcek kız bul evlendikten sonra salcan zaten

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:48:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Smartly

6 ay gittik body e dikkatte ettik öyle yokartık bir değişiklik yok.Bence 4 sene felan yapacaksın ancak birşeyler tam olacak.

hocam beslenmeye de dikkat ettin mi ve düzenli mi yaptın? keşke tamamlasaydın 1 yıla

2039 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:49:22 

4-5 senesi var vücudun, 1 yıl diyenler komedisiniz gerçekten birazdan birileri gelipte 3 aya yaparım der.

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

2170 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:49:43 

quote:

Orijinalden alıntı: VagueMan

max 5 ay

0

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

3925 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:51:47 

quote:

forumda böyle vücuda sahip birisi var mıdır ki

Buradayım

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:53:14 

quote:

Orijinalden alıntı: ScRiN

1 yapsan bile devamlı spor yapmazsan foss diye söner çok uğraştırıyor boş zaman istiyor bence. boşver seni göbeğinle sevcek kız bul evlendikten sonra salcan zaten

bana da garip geliyor bu fotoraftaki elemanın işi gücü yok heralde

505 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:55:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Buradayım

hocam nasıl yaptın biraz anlatır mısın? ve mümkünse ss atabilir misin

1719 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:55:50 

Bir şey soracağım;

Şimdi ben 1.86 boyundayım ve 100 kiloyum. Vucudumun %95'i yağ gibime geliyor Ama görenler öyle şişman değilsin diyorlar tabi gömleğin altını ben bilirim Diyelim yarın Fitness -a başladım Haziran sonuna kadar düzelir mi vücudum ? Diyet de yapacağım tabi, spoardan çıkıp soluğu kebapçıda almayacağım. Haftada 3-4 gün gidebilirim.

Bir de bu yağ yakıcılar varmış onlar zararlı mıdır? Değilse onlardan da kullanmak isterim.

242 Mesaj
24 Kasım 2012; 0:58:51 

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Bir şey soracağım;

Şimdi ben 1.86 boyundayım ve 100 kiloyum. Vucudumun %95'i yağ gibime geliyor Ama görenler öyle şişman değilsin diyorlar tabi gömleğin altını ben bilirim Diyelim yarın Fitness -a başladım Haziran sonuna kadar düzelir mi vücudum ? Diyet de yapacağım tabi, spoardan çıkıp soluğu kebapçıda almayacağım. Haftada 3-4 gün gidebilirim.

Bir de bu yağ yakıcılar varmış onlar zararlı mıdır? Değilse onlardan da kullanmak isterim.

boyun güzel hani böyle fotoğraflardaki gibi six packli adonisli birşey olmazsın ama biraz vücudunu toplasan çok yakışır. az yemezsen 85 kiloya düşsen tam olursun. benim boyum kısa olduğu için kas yapmaya gerek yok kötü duruyor nede olsa ama sen boyunu değerlendir. ne kızlar peşinden koşar haaa

3925 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:00:43 

quote:

hocam nasıl yaptın biraz anlatır mısın? ve mümkünse ss atabilir misin

Sadece evde çalışarak yaptım şu 3 video ile ama aksatmadan her gün bıkmadan yapacaksın uzun süre sonra vucudun şekil alıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=hDDYqMR4Rik

http://www.youtube.com/watch?v=vMn8-knC0NM

http://www.youtube.com/watch?v=OCrWA62qGl4

Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir.

46 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:01:32 

quote:

Bir şey soracağım;

Düzeltirsin. Hareketli bir yaşam tarzına bürün, yediğin içtiğine dikkat et, toz vs kullanma sakın, böyle bir vücut bekleme fakat yağların büyük ölçüde kaybolur ve kaslar belirginleşmeye başlar. Üstüne basarak söylüyorum, böyle yada buna yakın bir vücut bekleme sakın.

587 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:03:39 

Peki şöyle bir soru sorsam bende,
abim 1 ayda bildiğiniz adonis çıkardı karın kası falan 2 ayda elle tutulur hale geldi.Yani kolay gelişen kaslarımız var.
Benim yaşım sebebiyle boy kısalığından korkuyorum gerçi boy 1.80-2 ama yinede gidiyor boy önünü kesmek istemiyorum. Benim için nekadar zaman alır? 7-8 kilo yağ fazlalığı koylalım.

<3 marie edwig

1719 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:03:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Mermiye Kafa Atan

Düzeltirsin. Hareketli bir yaşam tarzına bürün, yediğin içtiğine dikkat et, toz vs kullanma sakın, böyle bir vücut bekleme fakat yağların büyük ölçüde kaybolur ve kaslar belirginleşmeye başlar. Üstüne basarak söylüyorum, böyle yada buna yakın bir vücut bekleme sakın.

Yok yahu böyle bir şey beklemiyorum zaten, ama omuz genişliği ve bel inceliği filan böyle olur mu ? Kısaca şu kum torbası görüntüsünden kurtulabilir miyim?

1719 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:06:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ScRiN

boyun güzel hani böyle fotoğraflardaki gibi six packli adonisli birşey olmazsın ama biraz vücudunu toplasan çok yakışır. az yemezsen 85 kiloya düşsen tam olursun. benim boyum kısa olduğu için kas yapmaya gerek yok kötü duruyor nede olsa ama sen boyunu değerlendir. ne kızlar peşinden koşar haaa

Üstad bir ara 85'e düşmüştüm ama yine yağ vardı zira sadece diyet yapmıştım. Benim vücutta bir sıkıntı mı var anlamadım 1.86 boy 79 kiloyken bile şişman görünüyorum. Acaba böyle bir şey normal mi ? 1.86 boym var neredeyse 76'ya insem ancak kurtulacağım şişmanlıktan.

275 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:08:17 

Yaptıktan sonra çalışmaya devam ediceksin bırakmak yok

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

768 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:09:51 

Yazılanları okuyorum da bu forumda 1.80 den aşağı insan yok mu yav .s
Bi ben mi 1.70 .s

Bana ne önerirsiniz?
Kilo da 68 felan olması lazım yaş 20.
Resimdekine yakın bir şey çıkar mı benden çok uğraşırsam?

622 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:12:31 

Sabaha kadar yaparsın(!) İşkembeden atmayın bari çok anlamam ama min 1 yıl gerekir heralde

1171 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:14:13 

9 ayda yapılır hocam. 7 ay olduğuda oluyormuş ama sorunlar olabiliyormuş o zaman.

242 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:27:45 

quote:

Üstad bir ara 85'e düşmüştüm ama yine yağ vardı zira sadece diyet yapmıştım. Benim vücutta bir sıkıntı mı var anlamadım 1.86 boy 79 kiloyken bile şişman görünüyorum. Acaba böyle bir şey normal mi ? 1.86 boym var neredeyse 76'ya insem ancak kurtulacağım şişmanlıktan.

ben pek anlamam spordan açıkcası öle yorum olarak bildirmiştim görüşümü belki sporcu gibi görünmüş olabilirim ama o göbek bende de oluyordu çok zayıf olduğum zamanlar nedense. tek çare baklava çıkarma amaçlı değil ama mekik çekmek sıkılaştırmak gerekir göbeği. ayrıca eğer göğüs kası yaparsan dik durdugunda en azından elbiseden göbek belli olmaz diye düşünüyorum .

2151 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:39:24 

quote:

Orijinalden alıntı: FRoGKaTa

9 ayda yapılır hocam. 7 ay olduğuda oluyormuş ama sorunlar olabiliyormuş o zaman.

hocam bi kere yapsan bunu ölümüne böyle mi kalır?

Marmara Üniversitesi-Hukuk Fakültesi

271 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:39:30 

quote:

ciddi misin?

mübarek ev kredisi gibi:d

1171 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:40:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

hocam bi kere yapsan bunu ölümüne böyle mi kalır?

Yani.

376 Mesaj
24 Kasım 2012; 1:42:53 

vucut yapabilen tek yaratıcı allahtır

Aggressive Skater

173 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:13:30 

quote:

Yani.

hıı evet kalır ışleyen demir parıldar atasozu sözler giderim ağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi da_boss -- 24 Kasım 2012; 2:14:04 >

Esas Birliği Jandarma HaVa Grup K.LIĞI/DİYARBAKIR

229 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Sadece evde çalışarak yaptım şu 3 video ile ama aksatmadan her gün bıkmadan yapacaksın uzun süre sonra vucudun şekil alıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=hDDYqMR4Rik

http://www.youtube.com/watch?v=vMn8-knC0NM

http://www.youtube.com/watch?v=OCrWA62qGl4

Evde yaptın he insanlar boşa salona gidiyo o zaman

3233 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:33:20 

1 seneciler gelmiş gene 2-4 sene sürer

bang! bang!

107 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:43:14 

1. Genetiğine ve altyapına bağlı

2.Türkiyede çok zor Gerekli protein tozlarını alman hergün iyi beslenmen lazım.

3.İyi bi antreman programı yapman lazım her bölgendeki kas aynı gelişmicek orantısızlık olucak.

ortalama bi insan 3 4 senede yapar

Taş çatlasa genetiği uygun alt tapısı olan bi adam 2 senede yapar.

112 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:47:49 

Boyum 1.80 62 kilo falanım. Ve sırtım biraz kamburlaşıyor gibi spor yapmak iyi geliyor diyorlar. Vücut geliştirmek için spor salonuna yazılsam vücudum kaç ayda toplar kendini. Sırtımda ki kambura bir yararı olur mu? Ve de vücut geliştirme yapılırken boy kısalması gibi bir şey olur mu? Bir kaç söylenti duymuştum da buna dair. Fazla bir kasım olsun istemiyorum. Bu resimdeki ideal geldi bunun biraz daha az olanı olabilir. Sorularımı cevaplıyan herkese şimdiden teşekkürler...

1171 Mesaj
24 Kasım 2012; 2:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: da_boss

hıı evet kalır ışleyen demir parıldar atasozu sözler giderim ağa

DH'ye espriden anlayan biri gelecek birgün inancım tam.

173 Mesaj
24 Kasım 2012; 3:08:37 

quote:

DH'ye espriden anlayan biri gelecek birgün inancım tam.

kendi kafanın içinden çıkıp bir dışarı bakarsan çok var

Esas Birliği Jandarma HaVa Grup K.LIĞI/DİYARBAKIR

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Kasım 2012; 3:16:43 

Öyle bir vücudum var. Günde 100 bin tanede çeksen farketmez. Vücudun alışabilmesi için süreç gerekiyor.
Hoca tut ve düzenli olarak senin için hazırlanmış egzersislere uy, yemekten kes durmadan protein alırsan.
Yaklaşık 1,5 yılda böyle bir vücuda sahip olursun. Ama düzenli olarak uygulaman gerekiyor verilenleri.

2591 Mesaj
24 Kasım 2012; 3:22:55 

Bu adam nasıl yapmıştır bilemem ama sürekli çalışmasını takip ettiğim vücuduna ve çalışmasına imrendiğim biri var. Kendisi 1.5 yıldır bu sporu yapıyor ama profesyonel olarak yapıyor. Aynı zamanda manken ve bir supplement firmasının sponsorluğunda. Yabancı biri. Yediğine içtiğine çok dikkat ediyor ve parasını da bu işten kazanıyor. O bile prof. olmasına rağmen bu vücuda 1.5 senede ulaşmış...

"Burası bir donanım forumudur!"
Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
Canon PowerShot SX230HS
Seat Team Cordoba 1.4 TDi
Cowon D2 4GB
Nexus 4 Black & iPhone 5S White

1377 Mesaj
24 Kasım 2012; 7:52:47 

Vücut tipine, spor geçmişine göre değişir. Ortalama 1.5-2 yıl gibi geliyor. Bu spora yeni başlayan birisi beslenmesini, antrenmanlarını vs mükemmel olarak yapsa bile doğal yoldan 1 senede max 8-10 kg kas kazanabilir. İleriki yıllarda 5-6 kg ya düşüyor bu.
Buradan anlayacağınız, boyu kısa olanlar daha çabuk şişer, boyunuz uzunsa aldığınız kilolar (kas olarak) kısa olanlardaki gibi kolay kolay belli olmaz.

"Nasıl istersen öyle yaşa fakat bil ki bir gün mutlaka öleceksin. Kimi seversen sev ama unutma ki bir gün ondan ayrılacaksın. Dilediğin gibi davran lâkin şu da her zaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin."

410 Mesaj
24 Kasım 2012; 9:28:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

1 yıl civarı. Tabi çalışmaya bağlı bu ama günde 10000 mekik falan çeksen süreyi birazcik azaltirsin çok değil

neye istinaden?

günde 1000 tane mekik çekmek ordaki kasların yapımına değil yakımına sebep olur...

bir şeyleri bilip de yazın...

böyle vücut yapmak istiyorsanız... İnsanty daha çok kardio ağırlıklı p90x daha çok kas ağırlıklı programlarına bir göz atın....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

140 Mesaj
24 Kasım 2012; 11:09:40 

quote:

Orijinalden alıntı: MetronoM

neye istinaden?

günde 1000 tane mekik çekmek ordaki kasların yapımına değil yakımına sebep olur...

bir şeyleri bilip de yazın...

böyle vücut yapmak istiyorsanız... İnsanty daha çok kardio ağırlıklı p90x daha çok kas ağırlıklı programlarına bir göz atın....

+1 aşırı çalışma buseferde kas kaybına sebep olur yapılacak şey belli önce salona gidilir ve sabırlı olunur 1 sende olur fakat unutmayın bu işin %70 diet %30 antreman dır abdominal gurubu heleki %80 yemekle alakalı