Şimdi Ara

Bu Vücut Kaç Ayda Yapılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
15
Favori
63.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yılda yapılır diyenlerin vücudunu gerçekten merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: VagueMan

max 5 ay

/>
  • quote:

Orijinalden alıntı: intravenoz

Merhaba .Arkadaşlar 36 yaşındayım.180 boy 76 kiloyum. Gobek var. Ne kol kası ne omuz ne de söylemesi ayıp got var.tip 1 diyabet hastasiyim. Yarin itibari ile fitnessa başlıyorum.gobek kaç ayda gider ve kol omuz ne zaman sekil almaya baslar. Sabirliyimdir .

Ustte yorum yazanlar 4 yildir bi mok yapamadi ordan hesap et
  • quote:

Orijinalden alıntı: senvo1

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

36 ay

ciddi misin?

3 yıl sürer bence sıfırdan başlayan birisi için, birde zayıf yada yağlı birisine göre değişebilir süre ama 1 yılda yapmak imkansız alt yapı olması lazım o zaman olabilir. Tabi bu benim fikrim uzman olduğumu iddia etmiyorum.
  • 4-5 senesi var vücudun, 1 yıl diyenler komedisiniz gerçekten birazdan birileri gelipte 3 aya yaparım der.
  • 36 ay
  • Oha 1 yılda yapılır mı bu vücut? Allahıma yarın hemen başlarım fitness-a
  • altyapısız ve takviyesiz başlangıç 2 sene garanti diyorum.ilk dönem sıkı bir definisyonla yağ oranını düşürürsen.diğer 2 dönem boyunca bulkla güzel beslenmeyle güzel sonuçlar alırsın.tabi final olarak birkez daha definisyona girmen lazım.sonuç, fotoğraftaki herif ile aynı kas oranını yakalarsın
  • quote:

quote:

36 ay

ciddi misin?

mübarek ev kredisi gibi:d
  • koymayın soyle resimler. vucudumdan tiksindim mekik cekeyim dedim 4 taneden sonra karnım acıktı.
  • https://store.donanimhaber.com/9e/5b/6a/9e5b6a172cd185e4e421550867da448a.jpg

---

yıllar sonra gelen edit: konu nerden canlandi bilmiyorum ama benim icin de ilginc oldu. bulk ne demek diye sormusum. suan sanki dogdugumdan beri bildigim birsey gibi geliyor. sonuc olarak, bu kadar olmasa da biseyler yaptik :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezequiel1 -- 10 Nisan 2016; 11:58:00 >

• yağ vermen 1.5 ay aasit sauna solaryum paralarınıda kasve boyle bi cilde harcams olcan kas desen hocan adam gibiyse 8 10 ayı var ama tuzu unutcaksın ve bu adam 1.75ten kısadır sen 1.90falansan 1yılı gozden çıkart
  • Çok güzel,ideal bir vücut bence.
  • trapez neden yapmazlar anlamıyorum
    omuzu kapatıyor felanda biraz çıksa iyi olur la.

soruna gelince 1.5yıl + 400 500tl protein felan gözden çıkar.
  • İdeal gerçekten
  • quote:

36 ay

+1645731

36 ay belki daha fazla kaslar orantılı ve sağlam çalıştırılmış
  • quote:

quote:

quote:

36 ay

ciddi misin?

3 yıl sürer bence sıfırdan başlayan birisi için, birde zayıf yada yağlı birisine göre değişebilir süre ama 1 yılda yapmak imkansız alt yapı olması lazım o zaman olabilir. Tabi bu benim fikrim uzman olduğumu iddia etmiyorum.

Adonisler hariç 1.5 senede yapar bu vücudu.Ama çok dikkatli beslenmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

altyapısız ve takviyesiz başlangıç 2 sene garanti diyorum.ilk dönem sıkı bir definisyonla yağ oranını düşürürsen.diğer 2 dönem boyunca bulkla güzel beslenmeyle güzel sonuçlar alırsın.tabi final olarak birkez daha definisyona girmen lazım.sonuç, fotoğraftaki herif ile aynı kas oranını yakalarsın

hocam definasyon ve bulk u biraz açar mısın pek anlamıyorum bu işlerden
  • 6 ay gittik body e dikkatte ettik öyle yokartık bir değişiklik yok.Bence 4 sene felan yapacaksın ancak birşeyler tam olacak.
  • quote:

quote:

quote:

36 ay

ciddi misin?

Vücut yapısına göre değişir. Ben kısa sürede adonis yapmıştım şimdi kilo aldık biraz belli değil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.