Şimdi Ara

2si1: 'Bilgi dolu Teknoloji ve Oyun Programı' 23.11.2012 video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1, ekibe eklenen Talha Aynacı ile birlikte bu hafta karşınıza 3 kişi çıkıyor. Oyun ve Teknoloji dünyasındaki en son gelişmeleri eğlenceli bir anlatım ile ekranlarınıza taşıyan programın bu bölümü de yine dopdolu. Xbox 720 hakkında son dedikodular, yeni nesil soğutma ve güç sistemleri, Windows 8 beklentileri karşılayabildi mi?, Hitman'e neler oluyor? Wii U başarılı olabilecek mi?

[anket=48] 

• Teşekkürler iyi geldi valla :9

• gece gece harika oldu

• Talha Aynacı'nın mimiklerini ve konuşma tarzını seviyorum. Çok iyi niyetli ve eğlenceli biri gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Kasım 2012; 23:24:40 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Videonun mobil versiyonları 1 saat içinde yayında olacak. İlginiz için teşekkürler.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ekran kartının göze çarpan teknolojilerini destekliyorsa orijinal oyun bir nebze kararımı etkiler. Ve Nintendo Forever, Mesut ağabey her ne kadar sıcak yaklaşmasa da

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Arkadaşlar Merhaba,

Videonun mobil versiyonları 1 saat içinde yayında olacak. İlginiz için teşekkürler.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Sabırsızlıkla beklemedeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wii u ortalığı yıktı zaten amerikada
  • orjinal oyun vermesi nasıl ekran kartı almayı etkiler anketteki oylama şaşırtı beni neredeyse %50 %50 çıkmış.Bana göre yanında verilen oyunlardan ziyade ekran kartının özellikleri'dir piyasadaki oyunları oynatma becerisi vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 24 Kasım 2012; 14:04:14 >
  • bahalı ne la?

• onu bunu bırakın bakın buraya da yazıyorum. TR de Wii U ların fiyatları diğer elektronik cihazlara baktığımız zaman çok ama çok ucuz. kısa zaman sonra TR de fiyatlarının çok artacağına inanıyorum. almak isteyenler varsa bu dönemler almalarını ve denemelerini tavsiye ederim. gerçek oyun keyfi yaşayacaksınız. TR de çoğu insan yeni şeylere önyargılı yaklaştıklarından ps ve xbox tercihleri. hatta xbox a bile kuşku ile yaklaşıyorlar. o yüzden korkularından dolayı çoğu insan wii u almaya korkuyor. ben bi wii u kullanıcısı olarak kesinlikle almanızı tavsiye edeceğim bi cihaz.
  • Eğer almak istediğim ekran kartlarından biri yanında oyun veriyorsa neden olmasın.Ama bende o oyun varsa ve oyunyüzünden 50lira bile fazla alsalar almam açıkçası.

Wii u kontrolcüsünün resistif ekran yapısına sahip olmasına da anlam veremedim.Aramış olmaları gerek şu dönemde.Aslında değişik ve yenilikçi bir fikir ama başkasının geçmesine olanak veren bir hamle bence.

Padfone 2 ise fiyat olarak Türkiye girişi neredeyse 2500Tl yi geçecektir.O fiyata S3 alıp yanına da İPAD alırım.Bence fiktin yenilikçi olması kadar fiyatında rekabetçi olması gerek.

Xperia serisi için ise Neo V kullanıyor kardeşim.Ekranında sorun oldu servise gönderdim 100lira para istediler kullanıcı hatası gereği.Şu anda olumlu yorum beklemesinler

• Bu xbox 720 geriye uyumlu olursa ps4 geriye uyumlu olmayacak diyebiliyorum bence lider olur.

• asus un fiyat politikası yanlış. türkiye için söylüyorum. en fazla 1500 tl olmalıydı ki millet htc veya samsung yerine seni tercih etsin.

• Gerçekten Taha beyin programa renk kattığı aşikar böle daha çok daha iyi oldu teşekkürler.

• teşekkürler,sondaki video çok gereksizdi,wii u incelemesi için beklemedeyiz :)

• Gardaş padfone almayacam ben. Fiyata pek bahalı geldi.

• Talha yaaaa renk katıyor programa

• süpersiniz teşekkür ettik

• Talha Aynacı'nın programa dahil olmasına sevindim. ayrı bir hava katıyor, ayrıca program üç kişi daha dinamik bir yapıya kavuşmuş. yine güzel bir bölümdü teşekkürler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.