Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7850 rules sarfiyatı da çok az ondan. sürekli kullanıcı kaçırmasın. hemn tükeniyo zaten
  • Euro Truck Simulator 2 var mı Vatan reyonlarında?
  • İnternetten sipariş veriyoruz..Daha bir de telefonla teyit istiyorlar..Aradığında da 15 kişi sırada bekliyor.. Madem telefonla satış yapacaksınız..Neden internet sitesini alışverişe açıyorsunuz!
  • biraz indirim var ama

bütün mağazalarda bindirimden indirim yapıyolar :)

tv mesela

örnek philips 46 . 7007 alıcam fiyata bakıyorum
    teknosa da
    ilk çıkış fiyatı 5300 1 aydır en az 3100 satılan ürün indirim kandırmacasıyla (vatanda )2900 oluyor yüzde 50-30 gibi indirim olayları son fiyattan değil ilk fiyattan yapılıyo :)
    mağaza farkı da var
  • uzun zamandan beri bi laptop almayı düşünoyordum hp g6 serisinden. Bu gün %30 indirimi duyunca hemen Vatan'ın mağazına gitmek için hazırlandım. Gitmeden önce bi internetten kontrol edeyim fiyatlar ne kadar düşmüş diye. Piyasada 1276 tl olan laptop vatanda 1486 tl imiş. hemde %30 indirmli hali Keşke %30 yerine en iyi fiyat garantisi verseydi. Daha çok ilgi çekerdi

Daş... geçiyorlar resmen
  • Bilgilendirme amaçlı :

Ben 1 aydır monitör araştırıyorum piyasda en ucuz 550 tl ye buldum vatan %25 ile 460 %30 ile 430 tl ye geliyor bu monitör indirim şöyle hesaplanır

vatanda her zaman %8 indirim vardır

Örnek : 100 Tl lik ürün her zaman 92 tl dir %25 %30 ise şöyle hesaplanır

ürünün en normal hali 100 tl diyelim %25 ile 75 %30 ile 70 tl ye alınabilir.

yani tutupta %8 in üzerine %25 %30 eklemeyin öyle hesaplanmıyor

+ olarak benim baktıgım ürünlerde gözle görülür bi indirim söz konusu
  • hdd fiyatlarında indirim yok. western 1 tb 2.5 inçlikler yine 199 tl üzerinden satılıyor. Şunun fiyatını 179'a filan indirseler süper olacak.
  • bu konuda değerli uzman arkadaslardan ricam var bu %30 indiriminden yararlanarak ankara armadanin ordaki vatan pcden 250 liraya kadar pc topluycam evimde önceki kasadan kalan( dvdwriter.500gbhdd.300wpowersupply.2gb ddr2 667) bu parçalar hariç sadece evde internete girmek maksatiyla onboardli anakart olacak bana suan lazim olan (kasa.onboardvgalıanakart.işlemci ram olursada olur) bu parcalar lazimm cok fazla anlamiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkurker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 3 ürüne indirim yapıp diğerlerinide yanında iteliyorlar milletde koyun pisikolojisinde doluşuyor ,sanki bedava birde kalabalığın resmini çekenlerede çok gülüyorum
    bana modem lazımdı bakıyım dedim bimeksde AirTies AIR 5343 99 tl indirimli varanda 112 tl ana sayfada tüm ürünlerde % 30 indirim yazıyor bunları şikayet etmek lazım milleti kandırıyorlar
     Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim

• Ben 1 ay önce Lenovo Z585 aldım yakınım için. 1470 tl ye. Şu anki fiyatı 1368 tl. Hemen kendim için aldım.

Adam gelmiş freedos-4 gb ram li bilgisayar için "aynısı piyasada 1250 tl yeaaa" diyor.

Birçok ürün gerçekten uygun fiyatlı. Konuyu bulandırmaya gerek yok.

•  Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim
  • beyler lamborcini gallardo aldım fiyatı 1,000,000 TL idi indirimle 700,000 TL ye aldım kaçırmayın sizde. buda ss

• quote:

Orijinalden alıntı: abdy

Ben 1 ay önce Lenovo Z585 aldım yakınım için. 1470 tl ye. Şu anki fiyatı 1368 tl. Hemen kendim için aldım.

Adam gelmiş freedos-4 gb ram li bilgisayar için "aynısı piyasada 1250 tl yeaaa" diyor.

Birçok ürün gerçekten uygun fiyatlı. Konuyu bulandırmaya gerek yok.

1250 tl lik linki atabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

CX200 Street aldım bende sabah netten,bir haftadan beri takip ediyorum.109 TL den 76 TL ye düştü.Bu ürünün indiriminde bir sıkıntı görmedim.

o kulaklığın fiyatı 89 TL başka mağazalarda 109 değil ama 76 ucuz elbette, sadece %30 indirim yok bunu belirtmek istedim

edit: 2 yıl önce %25 indirimle vatandan 75e aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 24 Kasım 2012; 17:18:56 >
  • arkadaşlar hp envy 6 1000st 1815 e alinir mi
    nasil sizce alüminyum kasa piyasadan 200 ucuz

• bu vatana hiç güvenim kalmadı piyasada dolar kuru 1.798 vatanın dolar kuru 1.815 ( sayfanın en alt sol köşesinde yazıyor )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 24 Kasım 2012; 17:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Eskiden çok yapardım hiç ihtiyacım yokken 20,30tl ucuz diye 300,400tl'lik ürün alma hatasını.İhtiyacı olanlar için çok güzel fırsatlar var ancak ihtiyacınız yoksa sakin olun arkadaşlar.

Düşünüyorum pc her ihtiyacımı karşılıyor yeni ürün almamı gerektirecek bir durum yok ama indirim var diye şunu alsam bunu değiştirsem düşüncesi aklımdan çıkmıyor bir türlü , Allah yardımcımız olsun

Günaydın usta, aynen son cümlendeyim bende şu anda, benim e.kartı+işlemciyi 100 e okutur 300 üzerine koyar revizyon yaparım diyordum şimdi 1000 küsur lirayı aştı hesap.Hiçte ihtiyacım yok hemde.

Bende hiç aklımda yok iken 7850 düşünmeye başladım. En alınası olan MSI 7850 O.C. duruyor. AC3'te 5850 ile full'e çekemiyorum ayarları. Azıcık kasıyor gibi.

Hazır anlayan adam yakalamışken sorayım

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11201-02-20g-hd7770-edition-oc-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=58898#allImages

bu kartın fiyatı nasıl ?

Hocam aç kalın, çorap, ayakkabı falan kemirin ama 60-70 daha ekleyip msi 7850 OC'yi alın :) İnanılmaz fark var ve sadece 70 lira farka.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-r7850-1gd5oc-hd7850-oc-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62140

İçim içimi yiyor; sepete bir ekleyip bir çıkarıyorum. Bu arada alırsam %25 ile alıyorum çünkü world var sadece.

CMaster 460W psu var, sorun çıkarmasın ? İşlemcim 95W şu anda, 955 alırsam 125 W a çıkacak.Güç tüketimi nedir bu kartın ? Gerçi 9800gt den daha fazla tükettiğini düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Arkadaşlar. bana F/P oranı iyi olan Digital fotograf makinesi tavsiyesinde bulunabilirmisiniz?
    bühçem, maksimum 250 tl

http://www.hizlial.com/u03.003.1207.0229/canon-powershot-a2300-16-mp-5x-optik-zoom-27-inch-lcd-hd-dijital-fotomakinesi-lowepro-canta-hediye
  • Kampanya yarın gecerlimi??

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

beyler lamborcini gallardo aldım fiyatı 1,000,000 TL idi indirimle 700,000 TL ye aldım kaçırmayın sizde. buda ss

pahalı almışsın.geçen hafta lamborfoni de 650.000 tl ye satılmıştı.
    25 tl hediye çekim de vardı baya uyguna geldi.
    üstelik kargo da bedavaydı.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.