Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryID=100225&ProductID=bd131147

Edit: WD 1TB 2.5" Harici Disk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opc_line -- 24 Kasım 2012; 10:11:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subsonic

Sözleşmede yada sözleşme dışında öyle bir maddenin olması birşeyi değiştirmez. Matbu sözleşmeler bunlar ve haksız şart sayılmakta. Yani tüketicinin içeriğine müdahale edemediği ve karşı tarafı koruyan bir şart. Bu mesafeli satış sözleşmesinde yazsa bile çok anlamı yok.
    Vatan hata yaptım diyip bu ürünleri gönderebilir.

Göndermez ise ne olur??? Atıyorum 1.000 liralık bir ürün 300-400.TL gibi bir fiyata satılsa eyvallah ama 15-20 liraya satılması ve ortalama bir tüketicinin o ürünün o fiyata satılamayacağını bilecek olması sizi hüsnü niyetli yapmaz yani kötü niyetli yapar. Kanunlar da kötü niyetliyi korumaz.

Bu sadece benim yorumum olayı mahkemeye kadar taşıyan olursa da açıkcası merak ediyorum sonucu.

o kadar bariz enayi yoktur herhalde ki bunun için mahkemeye gitsin adamların kabak gibi kamuoyu beyanı var, tüm ürünlerde %30 diye dönen o reklamların tek amacı insanları bilgilendirmek değil elbette, yazılı ve görsel basında beyan ettiği rakamların dışında hatayla girilen bir tutar malum, yasalar sadece bizim mezarcı tüketicileri korumuyor dava açsan karşı tarafın masraflarıyla beraber kendininkileri de öder dönersin yani, bu kadar kasmak yerine git baştan o parayı alacağın şeye öde

• Hala %25 %30 yalanını kullanıp dünyanın ürününü satıyorlar. Ortaya yem bir kaç tane ucuz mal koyuyorlar, stok 5 adet vs. diye. Adamların indirim orannı düştükçe fiyatları da düşüyor. O yüzden %5 indirim falan yakalarsanız daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

2 tb WD hdd 210 lira bu nasıl indirim!!!

daha gecen hafta yüzde 25 indirimde 209 a aldım.

firma sahtekar bir firma bazı urunlerde indirim yapman demek bütün ürünler demek değildir.oraya bazı ürünler yazsın ozaman tüm ürünler yazarsan sahtekarlık yapmış olursun
  • CORSAIR HYDRO SERISI™ H100 SIVI SOĞUTMA SİSTEMİ 253TL sizce uygun mu?
  • sandisk 120 gb extreme ssd 195 tl veya 120 gb intel 330 ssd 193 tl almaya karar verdim bu fiyatlar mağazada geçerli mi ? değilse İstanbul içi kargo ücreti ssd için ne kadar ve ne zaman tahmini teslim olur bir fikri olan varsa
    not: p45 chipsetli sata 2 anakartta kullanacağım için sorun çıkarma ihtimali daha az gibi görünen intel öne çıkıyor yoksa birbiri ile aşağı yukarı aynı ürünler .
  • bu amd 8320 super indirime girmiş aldım ben 1 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: figo976

quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

quote:

su anki fiyat uzerinden se 10 numara ama

yine bindirip indirceklerse nanay

0RN : 1 ay onceki %25 indirimli fiyatı 255 TL ye gelen ssd

http://www.vatanbilgisayar.com/solid-state-disk/ocz-vtx4-25sat3-128g-128gb-vertex--4-serisi-sata-30-ssd(560mb-okuma--430mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=61417

%30 bile olsa 286,3 TL ye denk gelior :@

OCZ SSD'lere hafta içinde zam geldi hocam, normalde Corsair 120GT ile aynı idi fiyatları, şu an OCZ pahalı taraf.

OEM ürünlerinde bu fiyatlardan aşağı fiyat bulmak imkansız sanırım, 3-5 üründe pek bir şey farketmez ama PC toplayacaklar için güzel fırsat .
    Bu arada indirim olayı kavranamamış hala, indirimler piyasadaki fiyatın %30 altına değil, Vatan'daki fiyatın indirimsiz halinin %30 altına göre belirleniyor .

Kardeşim Herşeyi de de bana vatan ın yaptıgından anlamıyormuş muamelesi çekme ya

21 gun onceki %25 indirim ile 684 TL olan i7 3770k bak şu an ( SÖZDE ) %30 ile 694 TL

canını yediğim ben bunları yemem. 684 x 1,25 = 855

855 x 0,70 = 598,5 olması lazım Bilmem Anlatabiliyormuyum 694 Yerine

neresi %30 bunun .

herkes y0k indirimli fiyat uzerinden hesaplarken ben diyordum dinleyen y0ktu . her neyse

ha tmm anlarım OEM de indirim yapıyorlardı 20 gun oncesine kadar %25 de fln uygun oluyordu piyasaya göre de şimdi %30 indirim var deme - (vatan fiyatından da olsa )

Hesap Ortada. herhangi yanlısım varsa yanlıssın kardeş de

%25 %30 indirimler hikaye,söylediklerinde haklısın.Daha önce %25 indirimde 684 e satılan bir ürünün %30 ile 694'e satılması zeten bunun nasıl bir indirim olduğunu gösteriyor.
    Bu arada yüzde hesapların hatalı, bir ürün %25 indirim ile 684'e satılıyorsa indirimsiz fiyat 912 liradır ve %30 indirimde 638 liraya satılması gerekir.

• siz burada ne kadar indirimler cacık macık desenizde vatan mağazalarında sıra var insanlar hücum etmiş durumda..o yüzden boşa kendinizi yoruyorsunuz..
    kasadaki bekleme sırası bile oha dedirtecek cinsten..demem ki o forum ülkenin yüzde bilmem kaçı bile değil...Vatan malı güzel götürüyor bu indirimlerde..işin en kötü yanı karşılarında rakip firma kalmadı..en azından koca Ankara da durum böyle maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 24 Kasım 2012; 10:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

Eskiden çok yapardım hiç ihtiyacım yokken 20,30tl ucuz diye 300,400tl'lik ürün alma hatasını.İhtiyacı olanlar için çok güzel fırsatlar var ancak ihtiyacınız yoksa sakin olun arkadaşlar.

Düşünüyorum pc her ihtiyacımı karşılıyor yeni ürün almamı gerektirecek bir durum yok ama indirim var diye şunu alsam bunu değiştirsem düşüncesi aklımdan çıkmıyor bir türlü , Allah yardımcımız olsun

Günaydın usta, aynen son cümlendeyim bende şu anda, benim e.kartı+işlemciyi 100 e okutur 300 üzerine koyar revizyon yaparım diyordum şimdi 1000 küsur lirayı aştı hesap.Hiçte ihtiyacım yok hemde.

Bende hiç aklımda yok iken 7850 düşünmeye başladım. En alınası olan MSI 7850 O.C. duruyor. AC3'te 5850 ile full'e çekemiyorum ayarları. Azıcık kasıyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

Eskiden çok yapardım hiç ihtiyacım yokken 20,30tl ucuz diye 300,400tl'lik ürün alma hatasını.İhtiyacı olanlar için çok güzel fırsatlar var ancak ihtiyacınız yoksa sakin olun arkadaşlar.

Düşünüyorum pc her ihtiyacımı karşılıyor yeni ürün almamı gerektirecek bir durum yok ama indirim var diye şunu alsam bunu değiştirsem düşüncesi aklımdan çıkmıyor bir türlü , Allah yardımcımız olsun

Günaydın usta, aynen son cümlendeyim bende şu anda, benim e.kartı+işlemciyi 100 e okutur 300 üzerine koyar revizyon yaparım diyordum şimdi 1000 küsur lirayı aştı hesap.Hiçte ihtiyacım yok hemde.

Bende hiç aklımda yok iken 7850 düşünmeye başladım. En alınası olan MSI 7850 O.C. duruyor. AC3'te 5850 ile full'e çekemiyorum ayarları. Azıcık kasıyor gibi.

Hazır anlayan adam yakalamışken sorayım

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11201-02-20g-hd7770-edition-oc-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=58898#allImages

bu kartın fiyatı nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CLauDio_1907

quote:

su anki fiyat uzerinden se 10 numara ama

yine bindirip indirceklerse nanay

0RN : 1 ay onceki %25 indirimli fiyatı 255 TL ye gelen ssd

http://www.vatanbilgisayar.com/solid-state-disk/ocz-vtx4-25sat3-128g-128gb-vertex--4-serisi-sata-30-ssd(560mb-okuma--430mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=61417

%30 bile olsa 286,3 TL ye denk gelior :@

OCZ SSD'lere hafta içinde zam geldi hocam, normalde Corsair 120GT ile aynı idi fiyatları, şu an OCZ pahalı taraf.

OEM ürünlerinde bu fiyatlardan aşağı fiyat bulmak imkansız sanırım, 3-5 üründe pek bir şey farketmez ama PC toplayacaklar için güzel fırsat .
    Bu arada indirim olayı kavranamamış hala, indirimler piyasadaki fiyatın %30 altına değil, Vatan'daki fiyatın indirimsiz halinin %30 altına göre belirleniyor .

Kardeşim Herşeyi de de bana vatan ın yaptıgından anlamıyormuş muamelesi çekme ya

21 gun onceki %25 indirim ile 684 TL olan i7 3770k bak şu an ( SÖZDE ) %30 ile 694 TL

canını yediğim ben bunları yemem. 684 %25 indirimsiz hali : 912 TL

912 x 0,70 = 638,4 olması lazım Bilmem Anlatabiliyormuyum 694 Yerine

neresi %30 bunun .

herkes y0k indirimli fiyat uzerinden hesaplarken ben diyordum dinleyen y0ktu . her neyse

ha tmm anlarım OEM de indirim yapıyorlardı 20 gun oncesine kadar %25 de fln uygun oluyordu piyasaya göre de şimdi %30 indirim var deme - (vatan fiyatından da olsa )

Hesap Ortada. herhangi yanlısım varsa yanlıssın kardeş de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

Hazır anlayan adam yakalamışken sorayım

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11201-02-20g-hd7770-edition-oc-gddr5-1gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=58898#allImages

bu kartın fiyatı nasıl ?

Hocam aç kalın, çorap, ayakkabı falan kemirin ama 60-70 daha ekleyip msi 7850 OC'yi alın :) İnanılmaz fark var ve sadece 70 lira farka.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-r7850-1gd5oc-hd7850-oc-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62140

İçim içimi yiyor; sepete bir ekleyip bir çıkarıyorum. Bu arada alırsam %25 ile alıyorum çünkü world var sadece.

• 32LM611S 81 cm 3D FULL HD LED TV, MCI 200 Hz, 3xHDMI, 4GÖZLÜK, Dahili HD Uydu Alıcı 999 TL kullananlar tavsiye edebilirmi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhnx

arkadaşlar bu hafta orj. ps3 için fifa 13 almak istiyorum vatan da 135 tl ye düşüyor uygun mu? yoksa daha uygun bulabilir miyim.

bende 1 adet var. Orijinal, jelatininde kargo dahil 110 TL ye verebilirim :)
  • Tüm Vatan mağzalarındamı? bazen uyanıklık yapıp reklam başka durum başka oluyorda.
  • Vatan oldu anasini satayim 5 saatir odeme ekraninda bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazadan gidip alınca da inidirim geçerli mi ?

Birde ASUS
    GTX560 SE DirectCU GDDR5 1.5GB 192Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
    405 TL nasıl sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.