Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harun3542

quote:

Orijinalden alıntı: sencagri

OEM yanıyor beyler

oem nedir hocam..neyin kısaltılmışı..cahilliğimi mazur görün.

yan sanayi orjinal muadili ürün diye biliyordum ama sizin yazınıza hazırlık yaparken baktım ki aslında Original Equipment Manufacturer
    kısaca orjinal ama kutusuz ürün demekmiş..
  • Dahili 3g modemli laptop veya ultrabook tavsiye edebilecek bir arkadaş aranıyor :) . Baya bir göz gezdirdim ama ya ben göremedim ya Vatanın sitesinde yok.
  • ssd lerden hangisi iyidir arkadaşlar f/p olarak 128gb veya 120gb lıklardan? Linkleri kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırır mısınız tıkladığınızda yanlış bi sayfa açılıyor çünkü.

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=120

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 24 Kasım 2012; 3:29:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Dahili 3g modemli laptop veya ultrabook tavsiye edebilecek bir arkadaş aranıyor :) . Baya bir göz gezdirdim ama ya ben göremedim ya Vatanın sitesinde yok.

acerin bi tane modeli var 1440 lira çok iyi fiyatı bence ve ekran kartı 640 m tam ultrabook değilmiş işini görürü mü bilmem ama bi bak derim :)
  • 99 luk indirimi kaçırmışım arkadaş :) ben de ürünleri göndereceklerini zannetmiyorum ama inşallah alabilen arkadaşlara gönderilir.

büyük ihtimalle siteyi hack ettiler falan gibi bişey yapacaklardır.
  • hdmi lı hd yayın veren uydu alıcısı için fiyat/performans olarak hangisini önerirsiniz bu indirimden alayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

ssd lerden hangisi iyidir arkadaşlar f/p olarak ?

birdaha alırsam bunu alacam.. 128GB 320 Serisi Sata 3.0 SSD(560MB Okuma / 530MB Yazma)

kingston 90 gb aldım biraz yavas gordum daha öncede ozz 60 almıstım (ikisini kıyasladıgımda)

• quote:

Orijinalden alıntı: eyyubi87

hdmi lı hd yayın veren uydu alıcısı için fiyat/performans olarak hangisini önerirsiniz bu indirimden alayım diyorum

stabil ve hız olsun dersen

sunny öncelikli 14400 ve 14500 oneririm. usb den kayıt ve mediaplayer ozellikli. bis sifreleride acıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

ssd lerden hangisi iyidir arkadaşlar f/p olarak ?

birdaha alırsam bunu alacam.. 128GB 320 Serisi Sata 3.0 SSD(560MB Okuma / 530MB Yazma)

kingston 90 gb aldım biraz yavas gordum daha öncede ozz 60 almıstım (ikisini kıyasladıgımda)

orda yazılan 500 lü değerlere bakma önemli olan 4k yazma okuma hızları

• CREATIVE ZEN M 300 4 GB MP4 PLAYER arıyordum 130 tlya inmiş ama Stokta yok yazıyor. yemişim böyle %30'u, %99 yapsalar ne olur ürün stokta olmadıktan sonra

Hızlıal.comda 138 tl en iyisi ordan almak
  • 6 TL'ye iPhone satsalar alamazdım herhalde. Kartta 5,5 TL limit kalmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Quaker

Dahili 3g modemli laptop veya ultrabook tavsiye edebilecek bir arkadaş aranıyor :) . Baya bir göz gezdirdim ama ya ben göremedim ya Vatanın sitesinde yok.

acerin bi tane modeli var 1440 lira çok iyi fiyatı bence ve ekran kartı 640 m tam ultrabook değilmiş işini görürü mü bilmem ama bi bak derim :)

Teşekkürler, onu gördüm fakat dahili 3g yok sanırım.
  • quote:

quote:

hdmi lı hd yayın veren uydu alıcısı için fiyat/performans olarak hangisini önerirsiniz bu indirimden alayım diyorum

sunny öncelikli 14400 ve 14500 oneririm. usb den kayıt ve mediaplayer ozellikli. bis sifreleride acıyor.

işlemcileri nasıldır kanalları güncelmidir
  • sistem toplayacaklar için iyi olmuş da sürekli takip ettiğim bazı ürünlerde pek cazip fiyatlar göremedim:

SONY PSP-E1004 EUR BLACK

%30 indirimli 321TL,
    dün indirimsiz fiyatı daha düşüktü,

teknosa'da daha da düşük

kaç kaç kaç

edit: beyazı 269tl

öte yandan bu GPS'i daha ucuza bulamadım:
    111TL - TOMTOM TOMTOM START 20 4.3" GPS NAVİGASYON CİHAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 24 Kasım 2012; 4:15:21 >

• quote:

quote:

quote:

STI işlemci 16 mb ram. resim kalitesi çok iyi kanal gecisleride cok iyi. uydu tarama hızı cok iyi .. uydudan yazılım guncelleme de var. (2 aydır calısmıyor.. duzelecekmıs)

kanal listesi önemsiz.. yaparsınız..

• bu seferki harbiden indirim yahu

• URUN LINKI

Burda bi arkadas yazmıs nasıl diye bence iyi ama baska arkadaslarda fikir belirtirse iyi olur..
    ips ekran ve 3g modem uyumlu olması güzel. Benim gördügüm sadece GPS eksik birde arka cam. 2 mp bunu göze alarak alanı pisman etmez diyorum. GPS olsaydı tabletim olmasına ragmen alırdım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

STI işlemci 16 mb ram. resim kalitesi çok iyi kanal gecisleride cok iyi. uydu tarama hızı cok iyi .. uydudan yazılım guncelleme de var. (2 aydır calısmıyor.. duzelecekmıs)

kanal listesi önemsiz.. yaparsınız..

goldmasterın next in 300 liralıklarına boşuna para vermeyeyim bu 14500 ü alayım yani öylemi

• Yanmış, kavrulmuş burası
  • quote:

goldmasterın next in 300 liralıklarına boşuna para vermeyeyim bu 14500 ü alayım yani öylemi

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.