Şimdi Ara

TTNET Kitap, iOS ve Android platformlarında yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

TTNET'in dijital kitap ürünlerini tüketicilere ulaştırmak hedefiyle başlattığı TTNET Kitap platformu bir süredir web üzerinden yayınlanıyor. 100'den fazla yayınevinin dijital kitaplarına ulaşabileceğiniz platform, mobil cihazlar için de sunuluyor.

App Store ve Play Store üzerinde yayında olan uygulama ile platform üzerinde satın aldığınız dijital kitapları görebilir ve okuyabilirsiniz. Okurlar, satın aldıkları kitapları kullandıkları 5 ayrı cihaza yükleyerek okuyabiliyor. Ayrıca kitaplardaki istedikleri cümlelerin altını çizip, diledikleri sayfaya notlar alabiliyor ve beğendikleri bölümleri sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyor.

TTNET kullanıcıları aldıkları kitapları faturaları üzerinden ödeyebilirken, diğer kullanıcılar ise tek şifre sistemini kullanarak kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttnet.kitap

https://itunes.apple.com/us/app/ttnet-kitap/id570612865?l=tr&ls=1&mt=8

• Cok iyiymis. Hemen indiriyorum...

Edit: Guzel degil. TTnet muzik uygulamasi gibi ucretsiz sandim ancak fiyatlar olmasi gerekenden de pahali !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RDHM -- 23 Kasım 2012; 6:20:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu hemen TTNET'in altyapısına gelecek.
  • Bende indiricem şimdi bakalım nasıl olmuş
  • Kitaplar çok pahalı!
    Gerçi farklı bir şey beklemek hata olur Ttnet'ten

• TTnet kitap okumaktan soğutur adamı internetden soğuttuğu gibi.He diyip geçin
  • ibooks'a haricen kitap yüklenebiliniyor biraz araştırırsanız yaparsınız hem ibooks'da okumakta güzel
  • TTNET ile ilgili hersey evlerden irak olsun.
  • Ttnet mı kaçın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece TTNET kullanıcılarına özelmiş

Edit: Herkese açık olsa da kullanmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Electronic2 -- 24 Kasım 2012; 22:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

TTnet kitap okumaktan soğutur adamı internetden soğuttuğu gibi.He diyip geçin

• İçinde ttnet geçen herşeyden tiksinir oldum artık. Kullanıcı yorumları olumlu olursa denemeyi düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Ttnet mı kaçın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.