Şimdi Ara

FM 2013 YABANCI SINIRLAMASI ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
56.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fm 2013 te yabancı sınırlaması kaldırmanın 3 yolu var.bir i ligi namağlup bitirmek.diğeri editor den ayarlamak.3. sü ise eğer oyununuz orjinalse yabancı sınırlamasını kaldıran gift i satın alabılıyorsunuz 3$ falandı.Ben satın aldım ama yenı oyun bile açsam kabul etmiyor hala sınırlama var.Nasıl bunu aktif hale getiriyoruz bilen var mı ?

• editore gir ordan türkiyeye gir sol tarafta yabancı sayılmayan ülkeler falan var oraya gir ekle de kıta kısmına yaz işte avrupa, asya falan filan
  • bu editöre nerden giriliyor ben bulamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cafein34

bu editöre nerden giriliyor ben bulamadım ?

Buraya tıklayarak anlatılan şekilde yükleyebilirsin dostum.
  • Arkadaşlar bu ligi nağmalup bitirince yabancı sınırlaması otomatik olarak mı kalkıyor, yoksa birşey yapmak mı gerekli. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mıdır?

Not: "oha ligi namağlup mu bitirdin hayvan" diyenler için. Hayır, hile yaptım. Oyun update sonrası resmen sıçtı. Ben de database değişikliği olan update gelene kadar böyle saçma saçma takılıyorum.
  • namağlup bitirince yabancı sınırlaması kalkıyormu ilk defa duydum ne garip şey?
  • Şimdi araştırdım, bu unlockable ların hepsi fm classic için geçerli ve full oyunda işlemiyormuş. Yani classic oyunu oynamıyorsan boşuna para vermişsin. Bende namağlup oldum belki yabancı sınırı olmadan oynarım diyordum.
  • Tamamen kaldırmak değilde, şuanda benimde kullandığım,kendi yaptığım ayarı paylaşabilirim.

Editör datanın içine atıp yeni oyun açtığınızda buna tık attıysanız 5 senede yabancı oyuncularınız Türk olur.

https://hotfile.com/dl/183409604/c31b507/yabanc_kontenjan.rar.html
  • yeni oyun acmadan bir cozum uretmenin yolu yok mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KunAgüero

namağlup bitirince yabancı sınırlaması kalkıyormu ilk defa duydum ne garip şey?

Bende daha önce duymadım ? gerçekten işe yarıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

Classic modda çalışır sadece bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

quote:

Classic modda çalışır sadece bunlar.

Hocam classic mod daha mı kolay ?
  • 2015-2016 sezonundayım, Türkiye liginde yabancı sınırlaması 5'e düştü. kadroda 8 tane yabancı oyuncu var, hepsi yıldız oynatamıyorum diye 1,59$'a yabancı sınırlamasını kaldıran paketi aldım ama sanırım devam eden oyuna işe yaramıyor.

Bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Ya da nereden öğrenebiliriz, hiç böyle bir şey deneyimleyen yok mu acaba?

Teşekkürler..
  • Neden para verdiniz anlamadım, adamlar editör yapmışlar.
    Ayrıca 2 kere namağlup şampiyon oldum böyle bir şey olmadı.
  • Arkadaşlar sizin sorununuzu çözecek bir yama buyurun

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medahit -- 23 Şubat 2013; 18:40:23 >
  • Namağlup olayını ilk defa duyuyorum pek inandırıcı gelmedi .
  • editörden türk olma yılını 1 sene yaptım ama 2. sene gene sıkıntı oluyo 6 yabancı oynatabiliyon bazı oyuncular türkçe konuşamıyo türk olmuyo bide türk futbolcu olması lazım belirli sayıda. ligin yabancı sınırını kaldıramıyozmu ?
  • Namağlup şampiyon olunca sanırım yabancı sınırlamasını kaldıran FM Gift'i (Ödül) açılıyor. Ya da ben öyle anladım. :
  • Bir problemde bende arkadaşlar.

FM 2013 , 3. sezonum.

İlk 2 sezon kadroda en fazla 6 yabancı diyordu.
    Benim bildiğim 6+2 olması lazım.

3. sezona geçtim şimdi de en fazla 5 yabancı diyor.

Oyunda zaten saçma sapan rakamsal hatalar var, bu da onlardan biri mi? nedir bu? çözümü var mı?
  • Oyun zevkinin içine ediyorsunuz böyle. Amaç 2. Bundesliga, Jupiler Pro veya Ligue 2 gibi ligleri bile didik didik Türk oyuncu aramaktır.

Yabancı sınırlamasından şikayetçiyseniz Alman takımı yönetin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.