Şimdi Ara

TEKNOSA TURUNCU İNDİRİM 23-24 KASIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
5
Favori
8.889
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

23 KASIM 22 :00 TEKNOSA.COM
    24 KASIM 10:00 TEKNOSA MAGAZALARI
    BAKALIM İŞE YARAR BİRŞEY ÇIKARMI GEÇEN KAMPANYADA 47LM660 İYİYDİ 47LM760 GELİRSE SÜPER OLUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_trabzon -- 22 Kasım 2012; 19:37:08 >

• Malum espiriyi yapmayin. Bakin ben yapmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım.
  • katalog yok mudur?net üzerinden var mı yine ?
  • Hep bende yazmak istedim şunu ama yazmiyacağim :D
  • İnşallah laptoplarda normal piyasa fiyatına çekmek yerine işe yarar indirim yaparlar ama hiç sanmıyorum.
  • bu teknosayı oldum olalı sevemedim...Önce bindirim sonra indirim yapıyorlar hep.
  • Broşür de verseler hemen olmaz mi

• bakalım xbox kampanyası olacak mı =D
    yerimizi aldık,bekliyoruz =D
  • Türkiyenin yarısı vınn sahibi oldu hala vınn var mı diye soranlar var Hey Ya RABBİM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th3_majestik -- 22 Kasım 2012; 20:19:58 >
  • http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125032317/samsung_np350v5ct01tr_titan_silver_notebook
    bekleyenler için sıcak olabilir lakin ben 1450 /12 taksit aldım şimdilik memnunum yine o fiyata düşermi yada gelirmi orasıda var ama bence f/p ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: thall

Malum espiriyi yapmayin. Bakin ben yapmadim.

hacım malum espri diyonda geçende soracaydım network arkadaşımız demiş o şekil yorumlara izin verilmeyecektir lakin bana vınn lazım şimdi sorsam mı sormasam mı??
  • "Vınn var mı?" diyen istisnasız her mesaja işlem yapılacak diye bir kaide yok. Alaycı bir tavırla, ısrarla, tekrar tekrar sorulursa o zaman art niyet aranır. Sormuşsunuz zaten artık.
  • Altın ve döviz firladi indirim beklemeyin

• sağlam kampanya oluyormu turuncu indirimde ?
  • Vinn olayi noluyor? Ucuz yollu vinn mi oluyor? Eger oyleyse ihtiyacim var alabilirim..

• ... yine cumartesi tekonosa hakkında kötü konuşulacak anlaşılan :D

• Gerçekten aynı kampanya olsa ben de alırım vınn. Alalım en kötü ihtimalle ilk aydan sonra bir köşede durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

"Vınn var mı?" diyen istisnasız her mesaja işlem yapılacak diye bir kaide yok. Alaycı bir tavırla, ısrarla, tekrar tekrar sorulursa o zaman art niyet aranır. Sormuşsunuz zaten artık.

o muhabbet nerden geliyor?
  • Turuncu ındırımlerın bır cazıbesı kalmadı. Zıra artık her hafta sonu olmakta. Esaslı bır ındırım olmuyor artık.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.