Şimdi Ara

Uzun Süre Oyun Oynayan Genç, Yaşamını Yitirdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Oyun oynamayı hepimiz seviyoruz. Ancak her şeyde olduğu gibi oyunun da fazlası insan sağlığına zarar veriyor. Saatlerce oyun oynadığı için hayatını kaybeden oyuncular bunun en somut örneği.

Ne yazık ki bu ölümlere bir yenisi daha eklendi. Tayland'lı 24 yaşındaki genç oyuncu, saatlerce oyun oynamasının ardından bilgisayarı başında ölü bulundu. Yakınlarının söylediklerine göre kendisi tam bir oyun bağımlısıydı ve sabahlara kadar bilgisayarı başında oyunlar oynuyordu.

Ölümün tam olarak hangi sebeple gerçekleştiği şu an için bilinmiyor. Kesin tanı ise yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak. Umarız artık oyuncular bu konuda daha da bilinçlenir ve böyle olaylarla karşılaşmayız.

• bu insanlarda kafa mı yok irade mi zayıf noluyo lan

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu ölen insanlara hiç üzülmüyorum . Bir insanda hiç mi akıl yok . Ben bile oyun bağımlısı biri olarak 2 saatten fazla oturduktan sonra belim , gözlerim ağrıyor. Bunlar yüzünden oyunlar damga yiyor sonra ...

• durum çok kötü gidiyor. 7 yaşındaki kuzenim de sırf xbox için bize gelirdi. bir kere elinde joystick altına işedi çocuk tuvalete bile gitmiyor. gelecekte ne olacak bilemiyorum :D

• Kendi etmiş kendi bulmuş her şeyi abartmadan bırakmıyor bu insanlar

• abicim herseyin bi limiti var.Abartmanin ne anlami var yazik gencecik cocuk.Bende oyun bagimlisiyim oyun oynamadigim zaman gunun stresini atamiyorum oyuna dalnca hersey silinip gidiyo kafadan ama arkadasinda dedigi gibi ozellikle pc basinda oynadigimda monitore de yakin olmamadan dolayi gozlerim agrimaya basliyor,belim sandalyeden dolayi tutuluyor dolayisiyla artik tadi kaciyor.Kaldiki hic mi bi sosyal yasantisi olmaz insanin oyun oynama diyen yok ama limitini kacirma,cik gez toz arkadaslarinla takil,bi kitap oku.Boyle haberler duyunca gercekden sok oluyorum yinede buyuk kkonusmamak lazim!!!

• 5 6 saat oynarım kalkmadan

• bizde oynuyoruz ama max 4-5 saat bunlar napıyor böyle kaç saat , kaç gün oynuyor anlayamadım

• Herşeyin başı sağlık:)

• kalkmadan 2 saat en fazla oynayabılıyorum... ihtiyaclar dışında max 9 saat durabılıyorum... ps3 başında.. şu işin cıvkını cıkarmasalar hayatları boyunca istedigi kadar oynayabılıcekler

• acaba hangi oyunu oynuyordu rahmetli.

• hep bu uzak doğu ülkeleri...
  • Dünyada her saniye insanlar ölüyor ve bilgisayar başında şu an vakit geçiren kaç milyon insan vardır. Bunlardan birisi öldüğü an oyunlara buluyorlar hemen suçu. :D

• allah rahmet eylesin dicek bişi yok ayrıca black ops 2 yi bitiren türk arkadaş içinde aynı şeyi düşünmüştü bu adam nası ölmedi diye :)
  • gebersin amua goyduum
  • hayat bedavaaaaaaaaaaaaa
  • 135 Saat Call of Duty oynayan adam hala yaşıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

135 Saat Call of Duty oynayan adam hala yaşıyo

O adamın kan dolaşımı için masaj yapıyorlardı büyük ihtimalle

• hep de taylandlılar ölüyo. niyeyse :/

• Ölüm isteği diye ben buna derim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.