Şimdi Ara

Beyaz İphone 4s Home tuşu hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Uzun bir dönem siyah iphone 4s kullandım ve nakit ihtiyacı için satmıştım. Tekrar iphone 4s almaya karar verdim ve değişiklik olması adına bu sefer beyaz rengini tercih ettim fakat birşey dikkatimi çekti. home tuşunda ufak boşluklar mevcut. Home tuşunun yukarı ve aşağı kısımlarında.Tuşu cama doğru ittirdiğimde bu sefer home tuşunun alt kısmında siyah boşluk oluşuyor. Sanki o kısımlar kasaya küçük gelmişte boş kalmış gibi ve açık olduğu için toz girme olasılığı yüksek. Bu siyah iphonumda varmıydı bilmiyorum ama sanırım home tuşuda siyah olduğu için farketmemişim. Beyaz iphone 4s kullanan arkadaşlar rica etsem cihazınızın home tuşunu kontrol edip benimle sonucu paylaşabilir misiniz? Bu durum normal mi yoksa fabrika hatasımı netleştirmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Aldığın yere başvurmalısın bence. Normal bir şey değil.
  • Benim ipadde çok ince bir şekilde vsr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz iphonelarda olabiliyor bu gibi sorunlar, bende senin gibi beyaz iphone almıştım.. home tuşu yukarıdaydı yani yüksekteydi ve tırnağımla yokladığımda çok bariz belli oluyordu.. arka kasasında kameranın orasında ışık sızması vardı, kablolu kulaklığınında + - tuşları çalışmıyordu.. ankara genpaya verdim değiştirdiler, aldığım gibi gittim sattım ve siyah rengini aldım şimdi kafam rahat..
  • Beyaz iphone 4s kullaniyorum ve dediginiz gibi bir bosluk yok ancak onceki telefonum iphone 3gs te home tusunu degistirdikten sonra dediginiz bosluk olmustu. Cihazinizi sifir almadiysaniz home tusu degismis olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazimi sifir aldim herhangi bir tus degisikligi imkansiz. Ama bu dedigim bosluk cok az yani dikkatli bakildiginda gorunebiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GroupPolicy

Cihazimi sifir aldim herhangi bir tus degisikligi imkansiz. Ama bu dedigim bosluk cok az yani dikkatli bakildiginda gorunebiliyor

Aman diyeyim, imkansız demeyin. Deneyimle sabittir, tamir görmüş ürünü 0 gibi satıyorlar Türkiye'de. Distribütöre çok dikkat edin.
  • Aslina bakarsaniz teli gondermek istemiyorum garantiye. Swap urunu satarken sıkıntı oluyor imei kutudakinden farkli oldugu icin. Ne yapacagimi sasirdim

• Birtek bendemi var bu sorun

• Beyaz 4S kullanıyorum yok öyleni problem

• Bakalım böyle kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. Hoş zaten kullanıma bir engel olmamak ile beraber belki home tuşunun kolay bozulmaması için iyi bişey hafif boşluk olması. Ama elektronikten yana şansız olmayan ve sürekli ya ölü piksel ya başka bişey başına gelen biri olarak canımı sıktığını söyleyebilirim
  • Arkadaşlar bakın ne dikkatimi çekti;

Ekteki resimde beyaz home tuşunun yapısı var. Ve benim tuşun boşluk olan kısımları yapı itibari ile zaten yuvarlak değil Resimdeki kısımları benim telefonda boşluk kalıyor dediğim kısım. Muhtemelen tuşun o kısımlarından dolayı bu siyahlık belli oluyor. Ne dersiniz?

• iPod Touch (4)'te var siyah 4S'te farketmedim. Beyazlarda genel sorun herhalde.
  • Beyaz 4s var, baktım şimdi, öyle bir şey yok.
  • NavyCat hocam Beyaz ipod touch da anlattığım siyah aralık mı var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GroupPolicy -- 23 Kasım 2012; 20:19:28 >
  • bende beyaz ipad 2 vardı, onda da mevcuttu, en ufak ayrıntısına dikkat ettiğim için hemen fark etmiştim, yurt dışı ve faturası olmadıgı için mecbur öyle kullanıp satmıştım...
  • Bir kaç ay önce beyaz iPhone 4s'im vardı sattım. İlk çıktığı günden beridir kullandım öyle bir sorunla karşılaştığımı hatırlamıyorum. Bu senin dediğin nasıl oldu acaba ya..
  • Tusun yapisi bu bosluga musait bence ama cok dikkatli bakildiginda fark ediliyor. Daha once iphone 4s de bir cok sıkıntı yasamis biri olarak degisime gondermek istemiyorum. İphone 4 serisinde ben cok problem yasadim olu piksel,ahize sesinde cizirti,panic.plist hatasi,sifir telefonda cizikler vb o yuzden sirf home tusu icin degistirmek istemiyorum

• Arkadaşlar cihazın fotosunu çekme şansı yakaladım ve çekmişken paylaşmak istedim. Bahsettiğim boşluk işaretlediğim yerde. Tuşu ittirdiğinizde kapanıyor

• o normal birşey siyahta da aynı şey var ama renk farkı ve ışıktan dolayı beyazda yakından bakınca daha net belli oluyor az da olsa boşluk var üstte.. ben gördüğüm siyah&beyazların çoğunda var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.