Şimdi Ara

Avea, inTouch akıllı telefonunu tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
4.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea, inTouch akıllı telefonunu tanıttı

Vodafone ve Turkcell'in ardından diğer bir operatörümüz Avea da kendi markasını taşıyan akıllı telefonunu müşterilerine sundu.

ZTE işbirliği ile üretilen akıllı telefon Avea inTouch adını adını almış ve Avea uygulamaları ön yüklü olarak geliyor. Avea ana ekran uygulaması ise Yandex.Shell tarafından sağlanıyor.

Modelde 600MHz saat hızında çalışan Qualcomm işlemci kullanıldığını görüyoruz. 3.5 inçlik ekranda 800 x 480 piksel çözünürlük bulunuyor. 512MB RAM, 3G, 4GB microSD kart, 3.2MP otomatik odaklamalı arka kamera, WiFi, Bluetooth, GPS, Hotspot özelliği, Android 2.3.5 işletim sistemi, 11.9mm kalınlık, 130gr ağırlık şeklinde diğer özelliklerini saymak mümkün.

Modelin peşin satış fiyatı 399TL olarak belirlenmiş. Kampanyalı paketler 24 aylık taahhüt gerektiriyor. Fiyatlar ise 1.grup tarifeler için ayda 15TL, 2.grup tarifeler için ayda 9TL, 3. ve 4. grup tarifeler için ayda 1TL şeklinde. 

Avea inTouch modelini içeren 1000dk görüşme, 1000SMS, 2GB internet içeren Herşey Dahil paketine ise ayda 70TL ödemeniz gerekiyor. 

İnterneti içinde paketlerde 250MB için ayda 25TL, 1GB için ayda 29TL, 4GB için ayda 45TL ödemeler bulunuyor. Modeli satın alanlara 3 aylık TiviBu aboneliği hediye ediliyor.

• 600mhz cokmus ya mesaj bile yazabiliriz oleyy!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir verizon AT&T nin çıkardıkları telefonlara bakıyorum bide bizim Avea ile turkcell ın çıkardıkları telefonlara bakıyorum

• Avea sen bari farklı birsey yapsaydın olmamış bu.boşuna masraf yazık

• 600 mhz işlemci ve android 2.3.5.hiç çıkarmasaymış daha iyiymiş
  • ayıptır günahtır avea bu nedir ya

• 2 yıl önceki VDF 945 faciası gibi olmuş... ZTE cihazı 2.1 süründe bıraktı. AYNI donanıma sahip farklı cihaz üretmişler. zaten o zaman da ZTE blade vardı bununla aynı.... 3.2 kamera diyor ama ZTE nin vdf 945 indeki 5mp gibiyse SAKIN bulaşayın.... 1 mp çekiyordu sanırsınız. 399TL kim verip alır bilemem ama 700/800tl gerçek ederi olan cihazlar hariç bunlar çöp........

• Korku iyi haber!

• Çok düşük donanım özellikleri bunlar

• çin sitelerinde kargo dahil 60-70 dolara satılan telefonları hangı mantıkla tarıfeye ek 15lıraya verıyorlar anlamıyorum

• bu ne ya 600 mhz ile çıkartmış ama başlangıç modeli için normal aveanın ilk telefonu sonuçta

• malesef kanıp alıcak yine bir sürü kişi
  • Müzelere toptan alım indirimi yapacaklar heralde ürettikleri telefona baksana.

• Küfür gibi :D 4-5 yıllık teknolojiyi kakarlayacaklar...

• bi sen eksiktin avea

• Tamam cihaz çok iyi değil ama 400 lira fiyatı var, ne kadar ekmek o kadar köfte. Yalnız işlemcisi bir kademe daha performanslı olsaymış iyi olurmuş.
  • ÇOK BİLEN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM...

Eleştiri yaparken sırf konuşmak için konuşmayın. Galaxy ACE kaç mhz? 800. kaç para 550-600 arası. galaxy mini kaç mhz? 600 mhz. kaç para? 450-500TL.

e eeee? sonuç? sen bi de Avea'dan telefonla birlikte bissürü kampanya, ıvır zıvır vs. alıyosun 400TL'ye.

Lütfen sadece donanım değil, fiyat-donanım kıyaslaması yapın. Tabiki bu donanımı yetersiz bulanlar olucak. onlar almasın zaten...
  • Hem 24 Ay taksitle hangi teknoloji mağazasından telefon alabiliyosun?? Hem de Avea'lıysan kredi kartına da gerek kalmıyo...
  • Bu telefon 400 etmez

• şaka gibi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.