- x
Seat Ibiza Reference 1.4lt 85 hp
66 Cevap13766 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

68 Mesaj
21 Kasım 2012; 23:41:48 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

2011 veya 2012 modelini almayı düşünüyorum bütçem en fazla 26.000 lira, aracı kullanan, bilen arkadaşlar; yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

32 Mesaj
21 Kasım 2012; 23:43:09 

Takip

68 Mesaj
21 Kasım 2012; 23:49:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Monteee

Takip

3313 Mesaj
21 Kasım 2012; 23:53:53 

Kısa bir süre 1.4 motorlusunu kullanmıştık. Daha sonra TSI + DSG'ye geçtik. Motor bildiğiniz Polo, Fabia, İbiza ortak 1.4 VW motoru. LPG ile uyumlu. Standart performansa sahip bir motor. Sakin kullanımda aşırı bi tüketimi olmayan ama sıkıştırmaya gelmeyen bir motor.

Donanım olarak Reference düşünüyosunuz, Copa Plus donanım da bulabilirsiniz. 26.000 civarı bütçeyle Polo'ya baksanız 2007-2008 modellerini bulursunuz. O parayı 2011 model bir arabaya neden vermeyesiniz? Genelde bu bütçede alacak olanlar Polo ile arada kalır. Bazıları gider sırf ezbere VW diye Polo alır 4 yaş yaşlı arabayı.

EurNcap'tan 5 yıldızlı bir araç. Kronik problemi olmayan bir motor ve şanzıman manuel zaten. Dediğim gibi Copa Plus bulursanız daha donanımlı olur. Eğer 28.000'e zorlayabilirsiniz bayiden 0 km makyajlı kasa 1.4 Reference alabilirsiniz.

Şu arabanın en çok sevdiğin kısmı göstergeleri...

0

Ekteki dosya (1)

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:00:49 

quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Kısa bir süre 1.4 motorlusunu kullanmıştık. Daha sonra TSI + DSG'ye geçtik. Motor bildiğiniz Polo, Fabia, İbiza ortak 1.4 VW motoru. LPG ile uyumlu. Standart performansa sahip bir motor. Sakin kullanımda aşırı bi tüketimi olmayan ama sıkıştırmaya gelmeyen bir motor.

Donanım olarak Reference düşünüyosunuz, Copa Plus donanım da bulabilirsiniz. 26.000 civarı bütçeyle Polo'ya baksanız 2007-2008 modellerini bulursunuz. O parayı 2011 model bir arabaya neden vermeyesiniz? Genelde bu bütçede alacak olanlar Polo ile arada kalır. Bazıları gider sırf ezbere VW diye Polo alır 4 yaş yaşlı arabayı.

EurNcap'tan 5 yıldızlı bir araç. Kronik problemi olmayan bir motor ve şanzıman manuel zaten. Dediğim gibi Copa Plus bulursanız daha donanımlı olur. Eğer 28.000'e zorlayabilirsiniz bayiden 0 km makyajlı kasa 1.4 Reference alabilirsiniz.

0

teşekkürler, debriyajı hakkında bazı arkadaşların çok yukarıdan kavrıyor alışmak zor dediğini gördüm, doğruluk payı var mıdır acaba? ayrıca yokuş kalkışlarında biraz zorlanıyormuş, sizin yorumunuz nedir bu konular hakkında?

4736 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:02:47 

max 3 yaşında ve max 60bin kmde olduktan sonra piyasaki arabaların en ucuzu alınabilir... renault seat skoda vw kia hyundai ford opel nissan toyota peugeot citroen honda bunların hepsinin fiyatını ve özelliklerini karşılaştırın

mesela o para aralıgında 2010 model benzinlilerin en düşüklerine bakın ... verdigi donanıma ... güvenlik donanımına bakın... sonra alın... tipine ve menşei ne bakmayın...

32 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:04:22 

quote:

0

teşekkürler

3313 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:07:48 

quote:

Orijinalden alıntı: espera

teşekkürler, debriyajı hakkında bazı arkadaşların çok yukarıdan kavrıyor alışmak zor dediğini gördüm, doğruluk payı var mıdır acaba? ayrıca yokuş kalkışlarında biraz zorlanıyormuş, sizin yorumunuz nedir bu konular hakkında?

Alıntı yaparken resimleri kaldırırsak daha iyi olur. Bu tamamen araç değişimiyle alakalı. Renaultlar çok aşağıda kavrar genelde mesela. Ben yukarda kavramasına alışığım arabamın mesela. Bu tamamen alışkanlıkla alakalı bir avantaj ya da dezavantaj değil.

1.4 turbosuz standart atmosferik bir motor. Eğer araba yüklü olursa dik yokuşlarda elbette bi TSI'ya göre daha fazla zorlanır. Ama yokuşlarda falan zorlanan bir motor değil bastığın zaman hakkını veriyor, üst devirlerde hakkını yememek lazım.

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:08:35 

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

max 3 yaşında ve max 60bin kmde olduktan sonra piyasaki arabaların en ucuzu alınabilir... renault seat skoda vw kia hyundai ford opel nissan toyota peugeot citroen honda bunların hepsinin fiyatını ve özelliklerini karşılaştırın

mesela o para aralıgında 2010 model benzinlilerin en düşüklerine bakın ... verdigi donanıma ... güvenlik donanımına bakın... sonra alın... tipine ve menşei ne bakmayın...

seat, vw ve ford dışında görselliğe ve performansa önem veren marka yok, özellikle hb araçlarında

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:15:18 

quote:

Alıntı yaparken resimleri kaldırırsak daha iyi olur. Bu tamamen araç değişimiyle alakalı. Renaultlar çok aşağıda kavrar genelde mesela. Ben yukarda kavramasına alışığım arabamın mesela. Bu tamamen alışkanlıkla alakalı bir avantaj ya da dezavantaj değil.

1.4 turbosuz standart atmosferik bir motor. Eğer araba yüklü olursa dik yokuşlarda elbette bi TSI'ya göre daha fazla zorlanır. Ama yokuşlarda falan zorlanan bir motor değil bastığın zaman hakkını veriyor, üst devirlerde hakkını yememek lazım.

teşekkürler, sorulara gerçekten çok açıklayıcı cevaplar veriyorsunuz :)

4736 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:16:01 

quote:

seat, vw ve ford dışında görselliğe ve performansa önem veren marka yok, özellikle hb araçlarında

1.4 motora 85hp performans mı?

hayırlı işler sana

32 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:18:15 

quote:

tabi özellikle golf fiesta ve leon başı çekiyor ama ibizanın bunlardan fazla bi eksiği yok

32 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:20:15 

quote:

1.4 motora 85hp performans mı?

hayırlı işler sana

arkadaşımın yeni kasa fiestası var 2011 model 1.25 motor 80 bg, çoğu arabaya kafa tutuyor özellikle ilk 100 metrede

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:21:56 

quote:

tabi özellikle golf fiesta ve leon başı çekiyor ama ibizanın bunlardan fazla bi eksiği yok

aynen öyle

4736 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:27:37 

quote:

arkadaşımın yeni kasa fiestası var 2011 model 1.25 motor 80 bg, çoğu arabaya kafa tutuyor özellikle ilk 100 metrede

ilk 100 metrede kafa tutmak istiyorsan git bi broadway al ozaman ne diyim... 1986 model araba ile 1.25 fiestayla falan dalga geçersin...

ben benim clio ile üsküdardan bağlarbaşına çıkan doğancılar yokuşunda vw minibüs çekiyorum hemde içinde 2 kişi varken bide vitesi utanmadan 3 e takıyorum ve halen arabada performans yok diyorum.

performans anlayışı çok farklı çok...

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:32:23 

quote:

ilk 100 metrede kafa tutmak istiyorsan git bi broadway al ozaman ne diyim... 1986 model araba ile 1.25 fiestayla falan dalga geçersin...

ben benim clio ile üsküdardan bağlarbaşına çıkan doğancılar yokuşunda vw minibüs çekiyorum hemde içinde 2 kişi varken bide vitesi utanmadan 3 e takıyorum ve halen arabada performans yok diyorum.

performans anlayışı çok farklı çok...

tamam arkadaşlar polemik yaratmaya gerek yok burada konu ibiza

6678 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:36:42 

alırsanız tüp taktırın kesinlikle yakıtı çok güzel :)

izmit - istanbul - istanbul - izmit basa basa 60 liraya 400 kmye yakın yol yaptım az buçuk şehir içide var :)

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:46:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

alırsanız tüp taktırın kesinlikle yakıtı çok güzel :)

izmit - istanbul - istanbul - izmit basa basa 60 liraya 400 kmye yakın yol yaptım az buçuk şehir içide var :)

yorumunuz için teşekkürler, ekonomik bir araba olduğunu bende fark ettim yakıtı konusunda fazla konu görmedim :)

6678 Mesaj
22 Kasım 2012; 0:52:25 

quote:

yorumunuz için teşekkürler, ekonomik bir araba olduğunu bende fark ettim yakıtı konusunda fazla konu görmedim :)

Baz donanım olmasına rağmen hız sabitleyicisi olması ayrı bir güzel.

Jant kapaklar atılıp yerine güzel bir çelik jant takılırsa tadından yenmez :)

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 1:19:49 

quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

Baz donanım olmasına rağmen hız sabitleyicisi olması ayrı bir güzel.

Jant kapaklar atılıp yerine güzel bir çelik jant takılırsa tadından yenmez :)

aynen dostum, jant şart :))

2301 Mesaj
22 Kasım 2012; 14:49:38 

ibiza bnm gözümde f/p oranı iyi araçlardandır.

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 15:08:22 

ibiza fr'de + olarak neler var bilen var mı acaba?

3313 Mesaj
22 Kasım 2012; 15:35:21 

quote:

ibiza fr'de + olarak neler var bilen var mı acaba?

1.4 TSI 150hp motor

ESP + Hill Holder + EBA + XDS + Lastik basınç sensörü

Yan + Perde hava yastıkları

16' jant

Yol tutuşu arttırılmış, spor kullanıma yönelik süspansiyon sistemi.

FR tasarım direksiyon, koltuk şekli ve döşemeleri.

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 20:46:09 

quote:

1.4 TSI 150hp motor

ESP + Hill Holder + EBA + XDS + Lastik basınç sensörü

Yan + Perde hava yastıkları

16' jant

Yol tutuşu arttırılmış, spor kullanıma yönelik süspansiyon sistemi.

FR tasarım direksiyon, koltuk şekli ve döşemeleri.

anladım, benim bütçeyi aşar :)

2368 Mesaj
22 Kasım 2012; 20:54:21 

hocam bak hyundai kampanya yapmış i20 baz modelini 26 bine aldım. motorun tüketim değerlerifalanda oldukça iyi mutlaka göz at.

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 21:12:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

hocam bak hyundai kampanya yapmış i20 baz modelini 26 bine aldım. motorun tüketim değerlerifalanda oldukça iyi mutlaka göz at.

hyundai ve seat arasında baya bir kalite farkı var diye düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum?

2368 Mesaj
22 Kasım 2012; 21:18:43 

quote:

hyundai ve seat arasında baya bir kalite farkı var diye düşünüyorum, yanlış mı düşünüyorum?

valla i20 alırken diğer araçlara pek bakmadım. zaman ve bütçem çok kısıtlıydı. Bi önceki aracım eski kasa fabia idi. galeride i20ye oturunca direk bunu alıyorum dedim.hiç vw ye falan bakmadım, zaten dediğim gibi bütçemde oldukça kısıtlıydı.

1.4 85 beygirlik motorun yakıt tüketimi oldukça beter. ibiza i20 ye göre bence daha güzel duruyo ama o motoru alıp ertesi gün tüp taktırmak hiçmi hiç istemedim. bu yüzden seatıda hiç düşünmemiştim.

bütçe az artarsa 208 e de bakmanızı isteerim iç mekan oldukça kaliteliydi

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 21:27:06 

quote:

valla i20 alırken diğer araçlara pek bakmadım. zaman ve bütçem çok kısıtlıydı. Bi önceki aracım eski kasa fabia idi. galeride i20ye oturunca direk bunu alıyorum dedim.hiç vw ye falan bakmadım, zaten dediğim gibi bütçemde oldukça kısıtlıydı.

1.4 85 beygirlik motorun yakıt tüketimi oldukça beter. ibiza i20 ye göre bence daha güzel duruyo ama o motoru alıp ertesi gün tüp taktırmak hiçmi hiç istemedim. bu yüzden seatıda hiç düşünmemiştim.

bütçe az artarsa 208 e de bakmanızı isteerim iç mekan oldukça kaliteliydi

açık konuşmak gerekirse aklımdaki modeller;
*seat ibiza
*ford fiesta
*vw polo
hem kalite hem görsellik bakımından emsallerinden baya önde bu araçlar ama polo çok boş, fiestada piyasada yeterince var. seat eksikliği var :D

2368 Mesaj
22 Kasım 2012; 21:29:34 

quote:

açık konuşmak gerekirse aklımdaki modeller;
*seat ibiza
*ford fiesta
*vw polo
hem kalite hem görsellik bakımından emsallerinden baya önde bu araçlar ama polo çok boş, fiestada piyasada yeterince var. seat eksikliği var :D

bu durumda ibiza tsi motor alırdım şahsen. ama donanımda önemli.

swift yaris ve rioyada bi göz at ama usta

68 Mesaj
22 Kasım 2012; 21:32:53 

quote:

bu durumda ibiza tsi motor alırdım şahsen. ama donanımda önemli.

swift yaris ve rioyada bi göz at ama usta

eyvallah dostum, dediğim gibi bütçe 26000 lira kasko lpg derken 30000 lirayı bulur masraf şuan en uygun sıfır yada az kullanılmış model ibiza gibi duruyor

32 Mesaj
22 Kasım 2012; 22:53:39 

2013 de fiyatı ne olur acaba tahminen

68 Mesaj
23 Kasım 2012; 0:11:10 

quote:

2013 de fiyatı ne olur acaba tahminen

bence sabit kalır, sonuçta çok tutulmuyor belki indirim bile olabilir

32 Mesaj
23 Kasım 2012; 17:02:34 

umarım öyle olur

158 Mesaj
23 Kasım 2012; 21:25:50 

İlla ki ibiza diyorsan 5 - 6 daha zorla 1.2 tsi copa plus manuel olanını kovala. Motor ve donanım olarak arada çok değil dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 23 Kasım 2012; 21:27:16 >

Macbook Pro
IPHONE 4 32 GB BLACK

68 Mesaj
23 Kasım 2012; 23:47:41 

quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

İlla ki ibiza diyorsan 5 - 6 daha zorla 1.2 tsi copa plus manuel olanını kovala. Motor ve donanım olarak arada çok değil dağlar kadar fark var.

aralarında 5000 liraya değecek bir fark olsa kredi çekerim ama değmez be kardeşim

158 Mesaj
24 Kasım 2012; 21:37:29 

quote:

aralarında 5000 liraya değecek bir fark olsa kredi çekerim ama değmez be kardeşim

Karar senin tabi ki hocam. Hangisi aklına yatarsa onu al. Reference de en boş olanı reference yerine style al bari derim.

Reference ile Style arasında ki farklar şunlar olması lazım. Bence ciddi farklar.

15" Alüminyum Alaşım Jantlar

Otomatik Klima ve Soğutmalı Torpido Gözü

Yol Bilgisayarı

Elektrikli Arka Camlar

Elektrikli Katlanabilen Yan Aynalar

Deri Direksiyon ve Vites Topuzu

Gövde Rengi Kapı Kolları ve Dış Aynalar

Parçalı Katlanır Arka Koltuklar

Eve Kadar İzleme sistemi(Coming Home)

Ön Koltuk arkası Cep

Copa plus'ta da style paketine ek olarak aşağıda özellikler var. Ayrıca hepsini geçtim 1.2 tsi 105 hplik motor ile dediğiniz 1.4 lük 75 hp lik motor arasında da çok fark var. Hem vergi dilimleri farklı 1.2 de bir alt vergi diliminden ödeyeceksiniz. Hemde 1.2 tsi güncel, çok daha güçlü ve atak bir motor.

16” Alüminyum Alaşım Jantlar

Koyu Renk Arka Camlar

Yağmur Sensörü

Kendiliğinden Kararan Dikiz Aynası

Metalik Renk

Otomatik Yanan Farlar

COPA Koltuk Döşemesi

COPA Sticker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 24 Kasım 2012; 21:47:47 >

Macbook Pro
IPHONE 4 32 GB BLACK

604 Mesaj
24 Kasım 2012; 21:45:53 

Performans ve ekonomi için Tsı motorları öneririm.

Barış,kardeşlik,insanlık gibi laflar zavallı ve ezilmiş toplumların TÜRK ile aynı seviyeye ulaşma hilesidir.

802 Mesaj
24 Kasım 2012; 22:25:24 

peki ibiza & clio4 karşılaştırılırsa hangisi alınır?

68 Mesaj
25 Kasım 2012; 15:51:23 

quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

peki ibiza & clio4 karşılaştırılırsa hangisi alınır?

fiyat farkı var

2567 Mesaj
25 Kasım 2012; 17:01:05 

Bir alternatif sunayım :) TSI ve LPG'yi bir kenara bırakıp birkaç model düşük TDI bakabilirsiniz :)
2009 1.4 tdi ibiza piyasası 27bin civarında. 1500tl gibi bir LPG masrafınızda olmaz. Bu nedenle fiyat artırarak Polo da bakabilirsiniz :)
Yani ben olsam böyle yapardım, takdir sizin :)

Yok illaki benzin de benzin buyrun, hiçbir şeye değişmeyeceğim bir araba
Fiyata bakmayın o düşürülür :)

http://www.sahibinden.c...kemmel-105713982/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 25 Kasım 2012; 17:07:42 >

68 Mesaj
25 Kasım 2012; 18:36:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

Bir alternatif sunayım :) TSI ve LPG'yi bir kenara bırakıp birkaç model düşük TDI bakabilirsiniz :)
2009 1.4 tdi ibiza piyasası 27bin civarında. 1500tl gibi bir LPG masrafınızda olmaz. Bu nedenle fiyat artırarak Polo da bakabilirsiniz :)
Yani ben olsam böyle yapardım, takdir sizin :)

Yok illaki benzin de benzin buyrun, hiçbir şeye değişmeyeceğim bir araba
Fiyata bakmayın o düşürülür :)

http://www.sahibinden.c...kemmel-105713982/detay/

servis sıkıntısı yaşar mıyım?(ankara) arabanın bildiğiniz kronik sorunları var mı? alfa romeo hiç düşünmemiştim ama görsel açıdan güzele benziyor.

2567 Mesaj
26 Kasım 2012; 5:52:01 

quote:

servis sıkıntısı yaşar mıyım?(ankara) arabanın bildiğiniz kronik sorunları var mı? alfa romeo hiç düşünmemiştim ama görsel açıdan güzele benziyor.

Eskiden vardı servis sıkıntısı ama şimdi fiat-tofaş servise baktığı için sorun olmuyor :) Heleki Ankara'da hiç olmaz :)
Varyatör için kronik sorun deniyor hiç alakası yok. Suç tamamen arabanın hassasiyetini bilmeden hor kullanan sadece 10binde bir bakıma götüren kullanıcıdadır.
Aracı ilk çalıştırdığınızda gaza asılmak yerine birkaç dakika boyunca 3000 devrin üstüne cıkmayacaksınız bu kadar basit :) Çıktığınız takdirde varyatörler yağsız çalışıyor, bu durumda bir süre sonra yıpranıp motor ilk çalıştığında dizele benzer bir ses çıkarıyor. Fakat sadece o kadar. Motora herhangi bir zararı yok sadece ses olayı yani :)
Yedek parça olayını da bayağı çözdüler hem vw'den daha ucuz yedek parçaları :)
Alfa candır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmurteam -- 26 Kasım 2012; 5:58:43 >

111 Mesaj
1 Aralık 2012; 9:23:59 

quote:

2011 veya 2012 modelini almayı düşünüyorum bütçem en fazla 26.000 lira, aracı kullanan, bilen arkadaşlar; yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Ben 2011 model 1.4 16v Reference (standart donanım) araç kullandım. Araç bir bütün olarak çok iyidir ancak ben motor performansını yeterli görmedim ve aynı aracın 1.2 TSİ motorlusunu aldım (performans da diğer unsurlar gibi göreceli, belki beklentinize uyabilir )

Bahsettiginiz aracın sıfırı metalik renk hediyesi ile su an 27.500TL. Ben muhakkak bu fırsat var iken sıfır alın derim. İsterseniz sizi ilgili bayiye yönlendirenilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

887 Mesaj
1 Aralık 2012; 10:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: juke

Ben 2011 model 1.4 16v Reference (standart donanım) araç kullandım. Araç bir bütün olarak çok iyidir ancak ben motor performansını yeterli görmedim ve aynı aracın 1.2 TSİ motorlusunu aldım (performans da diğer unsurlar gibi göreceli, belki beklentinize uyabilir )

Bahsettiginiz aracın sıfırı metalik renk hediyesi ile su an 27.500TL. Ben muhakkak bu fırsat var iken sıfır alın derim. İsterseniz sizi ilgili bayiye yönlendirenilirim.

bence de degerlendirin bu firsati. 2. elle hic ugrasmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6 Mesaj
28 Şubat 2014; 4:55:26 

Referance modelindede hiz sagbieyci oldgunu senden dydumyada ben alirkn koymamislardi :):)

6 Mesaj
28 Şubat 2014; 5:02:09 

32.300 tl ye aldgim arac suanda 34.800 almayi dsunenlerin hizli olmasini tavsiye ederim yeni zam kapida 2. Ellerde yine yukselme yasicaktir. Yada euro ile dolarin dusmesi beklemeli sirf bu yuzden bg ye gecis yapip benzin alamaz oldum

6 Mesaj
28 Şubat 2014; 5:21:11 

Sifir aldigim seat ibizada hersey mukemmel tek hosuma gitmeyen ise 40 ile 50 km hizda giderken ufak cukur ve tumseklerde on takimin cikardigi tikirti sesi formlara baktim bazilari amartsorlerin sertliginden diyor ama bu ses pololarda yok !..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Şubat 2014; 14:52:48 

forumda 2013 modelini 29 950 ye alındıgını okudum sanırım.Hem de sıfır ama yanlış da hatırlıyor olabilirim.

6 Mesaj
28 Şubat 2014; 22:43:20 

Ben alirken 1.4 referans modelinin fiyati 28.800 civarydi en son bktgimda ynlis htrlmiyrsam 32 kusuratliydi ama ykinda arka kapi hopollorlerini taktrmya gidcem o zmn tekrar fiytlrini guncel olark paylasrm gerci corludaki caliskan oto ile ist. Daki dogus oto arasnda fiyat farki oldgnuda dymustum

6 Mesaj
28 Şubat 2014; 22:51:11 

Ben araci 2012 eylulde ayinda aldim 2013 lerde gelmisti ama teyipleri hic icime sinmedi 2012 daha ideal geldi ve vergiden bi sene daha once dusucek 850 tl kadar karda alurum sonucta kullnmak icn aliyrm satmak icn degl

1217 Mesaj
1 Mart 2014; 9:50:18 

quote:

Orijinalden alıntı: SeyyarSatıcı

forumda 2013 modelini 29 950 ye alındıgını okudum sanırım.Hem de sıfır ama yanlış da hatırlıyor olabilirim.

doğru hatırlıyorsun.temmuzda 2013 modelini siyah metalik renk ile 29950 ye almıştım eşim için.

Basketbol Haberleri Futbol Haberleri Günlük Spor Destekçisi Bilginiz.Biz Instagram Türkiye

6 Mesaj
2 Mart 2014; 12:31:45 

Polo alicaktm ellerinde yokmus ordan seat bayine grdim polonun en bos modeline ibizanin en fullu neden poloya o parayi vereyim parcalar polo parcasi motora kadar polo isim yapmis ibiza yapmadan almak gerek ama artik zam geldi 32 tl ye almistm sfir style smdi 36.800 ve teyipleride berbat 2013 modelin 2012 ile teyiplerini karsilastrabilirsiniz mantikli olani yaptgimida dsnuyorm

3 Mesaj
2 Nisan 2014; 1:06:09 

2012 model makyajlı kasa referance paketi ibiza aldım bayii garantiyi bozmadan lovato marka LPG takıldı 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum, çok ekonomik, şehir içinde çok pratik ve performans bakımımdan yeterli, iç hacim olarak sınıfının en iyisi diyebilirim. Bagaj hacmi de tatmin edici düzeyde Leon ile bagaj hacimlerini karşılaştırın ne demek istediğim açıkça anlaşılır. Diğer markaların fiyat ve donanımlarına göre de her açıdan ekonomik ve daha yakışıklı dış görünüşü ile etkileyci bir araç. Tüm kullanıcılara ekonomiklikten yana olan herkese tavsiye ederim.

3 Mesaj
2 Nisan 2014; 1:11:14