Şimdi Ara

Nova Bilgisayar'dan ipad4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nova bilgisayardan ipad4 almak istiyorum.
    İnternette araştırdım Nova bilgisayar için güvenilir diyorlar. Firma Ankara'daymış.
    Buradan alış veriş yapan oldu mu acaba? Sorun yaşadınız mı?
    Bir de ürün paralel ithalat diyor garanti de sorun yaşar mıyım?
    Tavsiye eder misiniz yoksa "biraz daha bekle kendi ithalatçısından alırsınız" mı diyorsunuz?
    Aslında sömestre tatiline kadar bekleyebilirim 11 yaşındaki oğluma hediye alacağım.
    Ürünün linkihttp://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8677

• iPad 4 diye bir model yokken satmaları çok ilginç. Ancak tavsiye isterseniz Bilkom'un getirmesini bekleyin. Türkiye garantili almakta her zaman yarar var.
  • İpad 4 ne zaman çıktı ki :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

İpad 4 ne zaman çıktı ki :S

İpad mini tanıtımı ile birlikte ipad4 de tanıtıldı aslında ipad4 diye birşey yok "ipad with retina display" olarak çıktı.
    http://www.apple.com/ipad/compare/
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

İpad mini tanıtımı ile birlikte ipad4 de tanıtıldı aslında ipad4 diye birşey yok "ipad with retina display" olarak çıktı.

400 dolarlık alete hemde paralel ithalat ürününe o para çok fazla. İki katı para vereceğine yurtdışına çıkıp aleti alıp gel hemde tatil yaparsın. WiFi only olduğundan herhangi bir kayıt gerekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

quote:

quote:

400 dolarlık alete hemde paralel ithalat ürününe o para çok fazla. İki katı para vereceğine yurtdışına çıkıp aleti alıp gel hemde tatil yaparsın. WiFi only olduğundan herhangi bir kayıt gerekmiyor.

$499 + vergi.

Bir arkadaşım elden aldı kendi yerlerinden. Bir problem yok ama netten alışveriş yapmadık hiç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 21 Kasım 2012; 13:48:08 >

• novabilgisayar güvenilir bir yerdir arkadaşlar.
    yıllar önce baya bir alışverişim oldu. problem yaşamazsınız.
    ama parelel ithalat iPad almanızı tavsiye etmem yine de.
    az daha bekleyin bilkom getirince alın kafanız rahat olur garanti konusunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilkom'u aradım. Yeni ipad (4) için tarih vermiyorlar.Sanırım önce stokları bitirecekler.
    En iyisi biraz daha beklemek galiba...
  • Apple'da hayatının hatasını yaptı eventte heralde kimse iPad4'ün çıktığını anlamadı yani o kadar uğraş eventler falan mini ile arada kaynasın. Bu arada arkadaşın sorusu içinde bence bekle biraz daha

• 21 Kasım günü Novabilgisayardan ıpad 4 siparişi verdim 22 Kasım'da da elime ulaştı.
    Fiyat olarakta gayet uygun geldi bana (1200 tl taksitli fiyatı)
    Aralık sonunda yurtdışına çıkacağım orada peşin 499€ vermektense buradan taksitler almayı tercih ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: catamenia

21 Kasım günü Novabilgisayardan ıpad 4 siparişi verdim 22 Kasım'da da elime ulaştı.
    Aralık sonunda yurtdışına çıkacağım orada peşin 499€ vermektense buradan taksitler almayı tercih ettim...

ipad 3'denmi geçtiniz 4'e yoksa ilk tabletinizmi oldu hocam? Arasında büyük farklar varsa new ipad almaktan vazgeçebilirim..Teşekkürler
  • quote:

Nova bilgisayardan ipad4 almak istiyorum.
    İnternette araştırdım Nova bilgisayar için güvenilir diyorlar. Firma Ankara'daymış.
    Buradan alış veriş yapan oldu mu acaba? Sorun yaşadınız mı?
    Bir de ürün paralel ithalat diyor garanti de sorun yaşar mıyım?
    Tavsiye eder misiniz yoksa "biraz daha bekle kendi ithalatçısından alırsınız" mı diyorsunuz?
    Aslında sömestre tatiline kadar bekleyebilirim 11 yaşındaki oğluma hediye alacağım.
    Ürünün linkihttp://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=8677

ben nova bilgisayardan 2.5 sene önce HIS ATI Radeon HD 5970 almıştım.. düzgün insanlar ve işlerini iyi yapıyorlar.. tavsiye ederim..

• Ben de elden alışveriş ileipad 4 aldım. Fiyat olarak cok cazip geldi. Bilkom ipad 3leri kesinlikle bu fiyatlardan getirmeyecektir. Garntisi Kale bilişim 2 yıl garantili sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne farkı var beyler ipad 3 den? kimse yazmamıs bu nasıl bilgi akışı anlamadım!
  • quote:

21 Kasım günü Novabilgisayardan ıpad 4 siparişi verdim 22 Kasım'da da elime ulaştı.

hayırlı olsun içinden çıkan priz türkiye için uyumlu mu yoksa yurt dışı prizi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

ne farkı var beyler ipad 3 den? kimse yazmamıs bu nasıl bilgi akışı anlamadım!

ipad 3 kullanmış biri olarak söyleyim bazı arkadaşlar ısınma sorunu filan var diyor fakat şu bir gerçek bu 3.nesil ipad 3 ne kadar ısınsada sorun olmuyor gayette güzel çalışıyor takılma donma yok şuan ipad 4 ipad 3'ü ciddi anlamda öldürdü.. ipad 3 alınabilir bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrdurden

quote:

hayırlı olsun içinden çıkan priz türkiye için uyumlu mu yoksa yurt dışı prizi mi?

Eyvallah:)
    Türkiye için uygun olan fiş...

• ipad 4 almayi düşünüyorum internette satan bir kaç yer var fiyatlarda neredeyse ipad3 ile ayni paralel italat garantisi var ama bilkomdan almayim diyorum adamlar halen getirmedi arkadaşlar paralel italat sorun olurmu acaba alan arkadaşlar varsa nerelerden almami tavsiye eder bu konuda yorumlarinizi bekliyorum...
  • Bence gayet iyi bir fiyat

Firma güvenilir, ürün Paralel ithalat ama bu sayede ucuz zaten...ki Bilkom satış fiyatı en az 200-300 TL daha fazla olur gibime geliyor...
  • Cpu , gpu ve ön kamerada farklılıklar var.1200 TL garantili olsa alınırdı.Paralet ithalat sizin tercihinize kalmış birşey.Novabilgisayar içinde genelde iyi yorumlar vardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.