Şimdi Ara

Yeni Ceed Düşünüyorum Fiyat ve Araba iyi mi? [ALINDI-Sorusu olan sorabilir+Foto eklendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
8
Favori
10.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Yeni Cee'd Concept 1.6CRDI 128ps manuel vites modelini almayı düşünüyorum bu aralar.. Telefonla bayiden beyazı için 47.000 lira fiyat aldım. sizce fiyat ve araba iyi mi? görüşlerinizi merak ediyorum.. ama lütfen aracın içine bile oturmamış alman fanatikleri yorum yapmasın.. aracı kullanmış yada içinde seyahat etmiş insanlar iyi/kötü yorum yaparsa sevinirim :)

Başka araç önerilerine açığım ama aynı donanımda, dizel ve aynı fiyata olmak kaydıyla.. teşekkürler

EDİT: başlıkta da belirttiğim üzere aracı aldım. şimdilik çok memnunum.. Fotoğrafta ekledim, 3. sayfadaki mesajımda. sorusu olan arkadaşlar konuda yada özel mesajla sorabilirler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomofil tutkunu -- 15 Aralık 2012; 12:41:34 >

• test ettim gayet konforlu, o paraya öyle bir arac yok.
    manuel tercihi daha yerinde olur.
    otomatikleri biraz fazla yakıyor.
    bu aracın önündeki tek engel ön yargılar.
    eğer önyargılar yıkılırsa yakın gelecekte büyük çoğunluğun
    kore araçları kullanacağını tahmin ediyorum.
  • 3 defa test ettim gayet iyi. Bana kalırsa sınıfının en iyilerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıfın en güzel araçlarından biridir.

Piano olduğu için tonla bok yemiştir.

Ancak Golf 7 'de Piano ile gelince Piano kral edilmiş ve böylece Ceed'de bir anda malum çevre sayesinde kalitesini durduğu yerden arttırmıştır.

Her neyse gayet güzel araç fiyat donanım motor ve kalite açısından cok iyi bence en kötü yanı koltukları ne kadar kötü yapılabilirdi karşılığında rahatlıkla gösterebileceğim bir yapı, tasarım ve kumaşa sahip.

En büyük rakibi İ30 onuda düşün derim aynı fiyatlara dizel manuel bir kaç donanım daha fazlası ile İ30 alabilirsin 2. el kısımında da biraz daha hareketli olur düşüncesindeyim.

Genel olarak i30, iç mekan olarak ise Ceed güzel araçlar tercih senin.
  • Araç tasarım harikası bence 2013 modeli bekleyip alın
  • Hocam Auris Dizel 1.4 D-4D Comfort Plus buna baktın mı? Güzel araçtır hem motor 1.4 vergide karına olur.Kampanya fiyatı 49900 diyor ama daha inerler.Kia yerine toyota tercih edilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Hocam Auris Dizel 1.4 D-4D Comfort Plus buna baktın mı? Güzel araçtır hem motor 1.4 vergide karına olur.Kampanya fiyatı 49900 diyor ama daha inerler.Kia yerine toyota tercih edilir bence.

1.4 motorun 1.6 motora göre vergi avantajı bulunmamaktadır.

Aynı vergiyi öderler.
  • Hocam 2 hafta önce çok ciddi i30 ve cee'd arasında gidip geliyordum.
    i30'un manuel style'ının bir kaç ufak artısı var donanım olarak ve muhtemelen 2.eli daha kuvvetli olacak.
    Ceed için ise şunu diyebilirim; araç çok sessiz, iç tasarımı enfes, bol donanımlı, güçlü bir motora sahip ve o paraya cidden şuanda tam fiyat/performans aracı.
    Bu sınıfta bu paraya bence bundan iyi araç yok.
    Bu paraya bu sınıfta ömrünün sonuna gelmiş bravo veya 308 gibi araçlar alabilirsiniz.
    Ceed bu araçlardan çok daha iyi bir araç.
    Bunları 4.5 yıl sıfır dizel bravo sahibi olmuş ve iki hafta önce 2012 golf almış birisi olarak söylüyorum.
    Ceed şuan gerçekten fiyatına göre çok güzel bir araç.
    Bu arada forumuna bakın bir arkadaş 46300e aldı istediğiniz aracı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Hocam Auris Dizel 1.4 D-4D Comfort Plus buna baktın mı? Güzel araçtır hem motor 1.4 vergide karına olur.Kampanya fiyatı 49900 diyor ama daha inerler.Kia yerine toyota tercih edilir bence.

1.4 motorun 1.6 motora göre vergi avantajı bulunmamaktadır.

Aynı vergiyi öderler.

Pardon doğru unuttuk.
  • Hem bayiide hem fuarda detaylı inceledim bir tanıdığıma biz bile ciddi ciddi düşünmeye başladık
    Ayrıca donanım gayet yeterli
  • Özellikle kontağı çevirip göstergeleri ışıklı haliyle gördüğümde çok beğendiğim bir araç.
    Bana göre en güzel göstergelere ve iç mekana sahip araçlardan biri.
    Ayrıca iç mekan kalitesini de unutmamak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi_master -- 21 Kasım 2012; 15:00:39 >
  • Memlekette kafana yatan arabayı alamıyorsun ki yok ikinci eli yok servisi bisuru teferruatı var gercekten ceed görüntü olarak çok güzel bı araç fiyatta güzel aracı surmedigim için sürüş özelliklerinden bahsedemiyorum ama görüntü ve fiyat mantıklı ama su anda alırmısin deseler almam nedenler söylediğim gibi

• Bu arabanın yol tutuşu nasıldır? Top Gear'da bir önceki versiyonundan kullanan kimse memnun değildi de...
  • Yorumlar icin cok tesekkur ederm arkadaslar.. Bugun test surusune gittik cok begendim araci gercekten dis gorunusu gibi ici ve surusu de basarili.. Yarin izmire yakin illerden fiyat alicam telefonla bu hafta siparisimi veririm.. Yeni model beklemicem cunki onu bu fiyata alabilecegimi sanmiyorum.. 2.el kaygim yok en az 7 8 sene binerim zaten.. Diye dusunuyorum yorumlara acigim tabi

• Şu arabayı sürüp de virajda deneyen yok mu ? Tamam donanım iç mekan f/p çok güzel, bunun yanında yol tutuşu da ortalamanın üstünde olursa bu araç alınır.
  • yol performansını merak ediyorum ben de...
  • Ben bugun kavsaga cok sert girdim (hafif yagmurluydu bugun izmir) yerler islakti savurma ve kayma olmadi hic

• quote:

Orijinalden alıntı: sixers3

Hocam 2 hafta önce çok ciddi i30 ve cee'd arasında gidip geliyordum.
    i30'un manuel style'ının bir kaç ufak artısı var donanım olarak ve muhtemelen 2.eli daha kuvvetli olacak.
    Ceed için ise şunu diyebilirim; araç çok sessiz, iç tasarımı enfes, bol donanımlı, güçlü bir motora sahip ve o paraya cidden şuanda tam fiyat/performans aracı.
    Bu sınıfta bu paraya bence bundan iyi araç yok.
    Bu paraya bu sınıfta ömrünün sonuna gelmiş bravo veya 308 gibi araçlar alabilirsiniz.
    Ceed bu araçlardan çok daha iyi bir araç.
    Bunları 4.5 yıl sıfır dizel bravo sahibi olmuş ve iki hafta önce 2012 golf almış birisi olarak söylüyorum.
    Ceed şuan gerçekten fiyatına göre çok güzel bir araç.
    Bu arada forumuna bakın bir arkadaş 46300e aldı istediğiniz aracı.

niye i30-ceed arasinda gidip gelip Golf tercih ettiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhtemelen kianin itomatiginin fazla yakmasindandir ama bende merak ettim..

• Otomatiği fazla yakarken manelde durum nedir?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.