Şimdi Ara

Burun Tıkanıklığına ne iyi gelir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
103
Cevap
6
Favori
98.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iliadin veya otrivine HİÇ DOKUNMA derim. çok zararlı. tamam burnu açıyo fakat 6-7 saat sonra tekrar kapanıyo ve bağımlılık yapıyor... Ben kullandığım için söylüyorum. kullancaksan okyanus suyu falan al...
  • bilder sen domuz gribisin son günlerini yaşıon MiLLi olmadıysan bi an önce miLLi oL tavsiyem...
  • otrivine marka burun spreyini oneriyorum ama 5 gunden fazla kullanma bagımlılık yapıyormus yada başka 1 alternatif tuzlu su yap ılık suda tuz erit onra burnuna cek
  • bencede bi dr git sinüzit olabilir geniz akıntısı filan , otrivin mentol türevleri geçiçi rahatlık verebilir
    ama 5gün den fazla kullanırsan tekrar tıkar mazallah burun kanaması yapar
  • tuzlu su çek bide gargara grip falan olmassın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kont_andre

Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.

http://www.uzmantv.com/burun-tikanikligini-gecirmek-icin-ne-tur-ilaclar-kullanilabilir
  • Herkes birşeyler söylemiş ama kesin çözümü vereyim ben:

Bir tas suyu kaynat. İyice buharlaşsın falan. Sonra bir çay kaşığı vicksi (vikis veya vix de olabilir) bunun içine at.

O zaten erimeye başlar. Bir örtüyü bürün ve tasa doğru yaklaşarak derin derin nefes al. Gözlerini kapat yanabilir.

Çok da fazla yaklaşma. Faydası olacağını göreceksin.

En son dün gece yaptım. Nefes alırken soluk borum donuyordu.. Taa iç organlarım üşüdü o derece etkili yani
  • Ben ağzıma naneli şeker attığım an sümük mümük kalmıyor burnumda
  • http://www.facebook.com/video/video.php?v=381066673257
    Votkanın üstüne biraz karabiber döküp bir kerede içince karabiberle votka karışıp yanıcı etki yapıyormuş. Böylece burun tıkanıklığı kalmıyormuş
  • benimde burnum tikali mesajim bulunsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orjinalden alıntı: kont_andre

Otrivine isimli burun spreyini öneririm.20 saniyede full açık bir burnun olur hemde saatlerce.İki aydır kullanıyorum.

kesnlkle katılıorm

taa 2006de yazmışım ve o senede burnumdan ameliyat olmak zorunda kaldım çok fazla burun spreyi kullanmaktan artık önermiyorum arkadaslar sprey filan bagımlılık yaratıyo aman diyim burun ameliyatı iğrenç bişey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gøød chãrlotté -- 16 Nisan 2010; 18:10:47 >
  • Sana tavsiye edebilceğim SinusRins var istersen bir bak burun tıkanıklığına birebir Bir nevi Tuzlu su ille burundan lavman yapıyorsun akıp gidiyor burunun içindekiler artık balgam pislik... Şiddetle tavsiye ederimhttp://www.sinusrinse.com.tr/1-1.html Mavi kutulu olanlarından kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LORD OF CASHMONEY(ŞANSLI) -- 17 Nisan 2010; 18:17:28 >
  • Yuh ya adam 4 sene evvel sormuş hala cevaplıyorlar :D
  • Parmak en iisi
  • sinus rinse kit eczanelerden bulabilirsin kesin çözümdür
  • cevaplamaya devam beyler hasta var.
  • Beyler saçmalamayın ne burun spreyi? Eczanede Sinüs Rinse Kit adında bir nazal yıkama seti var. İçinde pompa ve 30-40 adet ozel toz karışımı var. Fiyati 15 lira. O tozlar bitince yenisinı evde hazırlayabiliyorsun.

Pompanın içine su doldurup özel karışımı döküp karıştırıyosun. Sonra burun deliğine sokup şişeyi sıkıyorsun. O su burun deliklerini dolaşıp her turlu tıkanıklığı, sumuğu yok ediyor. Ayrıca damarları buzerek akıntıyıda tamamen kesiyo. Sabah akşam yapsanız akıntı ve tıkanıklığınız en fazla 2 güne kökten geçer. Tecrübeyle sabittir. En şiddetli nezlemde bile beni rahatlattı.
  • bak okyanus suyu iyi geliyo ama burnun çok ağırıyo durmadan sümkür diyecem oda kulağında basıç yapıtığı için kulağın ağırır acıya dayanırsan çok acı ye vall şarı şarıl şelale gibi akar burnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Beyler saçmalamayın ne burun spreyi? Eczanede Sinüs Rinse Kit adında bir nazal yıkama seti var. İçinde pompa ve 30-40 adet ozel toz karışımı var. Fiyati 15 lira. O tozlar bitince yenisinı evde hazırlayabiliyorsun.

Pompanın içine su doldurup özel karışımı döküp karıştırıyosun. Sonra burun deliğine sokup şişeyi sıkıyorsun. O su burun deliklerini dolaşıp her turlu tıkanıklığı, sumuğu yok ediyor. Ayrıca damarları buzerek akıntıyıda tamamen kesiyo. Sabah akşam yapsanız akıntı ve tıkanıklığınız en fazla 2 güne kökten geçer. Tecrübeyle sabittir. En şiddetli nezlemde bile beni rahatlattı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.