Şimdi Ara

Galaxy s2 titreşim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim telefonun tireşimi calışmıyor. Bazen gelip gidiyor farkına varmadım bugün anladım. Orjinal 2.3.5 iken telefoncuya 2.3.6 sürümünü Orange şirketinn sürmüymüş sanırım bende tam anlamıyorum bu işlerden. Her özelliği denedim ama titreşim calışmıyor. Bu hatanın yüklettiğim sürümden olma ihtimali varmı ? Yoksa nedeni ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz. Simdiden teşekkürler. İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quarren -- 20 Kasım 2012; 20:51:19 >

• yazılımdanda kaynaklanma ihtimali olduğu kadar, bir o kadarda donanımsal olma ihtimali var. cihazınızın garantisi yokmu ?
  • Malesef cihazın garantisi yok. Yurt dışından alındı. Buzamana kadar böyle bir sorun yaşamadım. Orange sürümmüdür nedir öyle bişey yüklettim ondan sonra böyle oldu diye düşünüyorum. Hiç farkına varmadım bu zamana kadar. Ne yapmam geretiği hakkında bi bilgisi olan varsa yardım edebilirmi acaba ?
  • Model numarası: GT-9100
    Android sürümü: 2.3.6
    Ana bant sürümü: I9100BVKL1
    Kernel sürümü : 2.6.35.7-I9100BVKL1-CL774645
    Yapım numarası: GINGERBREAD.BVKL1
    Telefon hakkındada yazanlar bunlar Telefonda root falan yok. Bu işlerden hiç anlamam niye böyle olmuş olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.