Şimdi Ara

[DH] V O L V O for L I F E (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.308
Cevap
40
Favori
903.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xmiralay
    bakınıyorum sımdı ıkıncı elde makul bıtane bulursam ona yonelebılırım daha dogru anlatıym nıyetım 2.el fakat hesabıma gore bulamassam eyer 0 almakta tercıhım benım sw bıtane dusunuyorum 850 ve v70 arasında ne fark var acaba daha onceden volvo kullanmıştık 1 defa elımdekı arabayı yenı edındım fakat memnun olmadıgımdan deyıstırmek ıstıyorum tesekkurler

Bence öncelikle sıfır mı, ikinci el mi ona karar vermelisiniz. Eğer III. Nesil yeni V702i tam donanımlı alabilecekseniz hiç bekleyemeyin alın derim. Eğer o kadar ödeyemem diyorsanız o zaman 2004 model 5-60 bin km yapmış bir II. Nesil V70 de düşünüp yeni XC70'e ulaşacağınız anı beklemeye başlayabilirsiniz.

850, S/V70'in bir önceki kasasıdır. V70'e göre daha safkan Volvo olarak görülür. Ancak, piyasadaki en yeni model 850 11 yaşındadır. Eğer temiz bir aile aracı olarak kullanılmamışsa size kısa sürede açacağı masraf aracın bedeli kadar olabilir!

• quote:

Orjinalden alıntı: RealShark

wartox bu crystal vision'u ne kadardır kullanıyorsun? Rengi gayet iyi benim için, aydınlatması için ne söyleyebilirsin? Bir de yolu aydınlatma durumu ile ilgili fotoğraf koyabilir misin? Açıkcası kısalar için xenon düşünmekteyim. Rengi tutması için de mecbur bu crystal vision benzeri birşey alıcaz. Aydınlatma gücü iyiyse bunu takayım uzunlara da? (kafayı ebay deki bosch hid kitlere fena hâlde takmış durumdayım)

quote:

Orjinalden alıntı: krm11

WaRToX görüntü iyi ama görüş açısı ve mesafesi nasıl acaba

Crystal Vision'u yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum.. Aydınlatması gayet güzel, dediğim gibi normal ampullerle kıyaslarsanız aydınlatması biraz daha iyi ve yağmurda, kardada hiçbir problem yaratmıyor.. krm11 dostum, görüş açısı tamamen aracının reflektörlerine bağlı bir durum.. Mesafe olarakda iyi bence tabiki %80 arttırımlı X-treme Vision'la yarışamaz ama uzaklığıda iyi, gözünüzün önünü gündüz gibide yapar ;)

Realshark dostum, yolu aydınlatmasıyla ilgili bir resim yok şuan elimde, en kısa zamanda çeker koyarım ama kameraların gece çekimi kötü olduğu için yinede karanlık çıkar.. İstersen duvara karşı bir fotoğrafını çekiyim.. Yinede net bir kare yakalayabilirsem yoldada koyarım..

• quote:

Orjinalden alıntı: xmiralay

bakınıyorum sımdı ıkıncı elde makul bıtane bulursam ona yonelebılırım daha dogru anlatıym nıyetım 2.el fakat hesabıma gore bulamassam eyer 0 almakta tercıhım benım sw bıtane dusunuyorum 850 ve v70 arasında ne fark var acaba daha onceden volvo kullanmıştık 1 defa elımdekı arabayı yenı edındım fakat memnun olmadıgımdan deyıstırmek ıstıyorum tesekkurler

Öncelikle sıfır bir sw alabileceğinize göre ve Volvo'ların malesef 2.elleri düşük olduğu için bütçenize göre V70 bulabileceğinize eminim.. Volvo kadar prestijli, sağlam ve donanımlı bir arabayı başka hiçbir markada bukadar ucuza bulamazsınız.. Örnek olarak linkteki V70'i tavsiye edebilirim..

http://arabam.e-kolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=989157

• bende aldım craystal visionı yani beyaz ampullerin en iyisi ama tabikide bir xenon gibi beklememk lazım ama kalıteli bir ürün.işallah yaz sonu xenon'a geçicem hayırlısı bakaılım.
  • arkadaşlar buyrun Crystal Vision ın içerden görunumu umarım işinize yarar.

[DH]   V O L V O    for   L I F E
  • teşekkür ederim zahmet verdik.
  • rica ederim beyendinmi?
  • hakıkaten oyle mukemmel bı arac yenı aldıgım arac cok yakıt tuketıyo(vw passat 14-16l) bende bu yakıta katlanıyosam prestıjı ve konforuda hakedıyorum dıyerek arastırıyorum onerdınız aracla ılgılenıyorum tesekkurler

Öncelikle sıfır bir sw alabileceğinize göre ve Volvo'ların malesef 2.elleri düşük olduğu için bütçenize göre V70 bulabileceğinize eminim.. Volvo kadar prestijli, sağlam ve donanımlı bir arabayı başka hiçbir markada bukadar ucuza bulamazsınız.. Örnek olarak linkteki V70'i tavsiye edebilirim..

http://arabam.e-kolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=989157

• Volvo'cu arkadaslar ben de kısa bir süre önce bir V40 aldım. Aracım 2000 model, 1.8, düz vites ve mavi renktedir. Kilometresi henüz 82.000'de. Sizleri hesheit sayesinde tanıdım. İyi sohbetler yapacağımızı umuyorum. Beni de listenize alırsanız sevinirim. Görüşmek üzere.
  • Buyrun arkadaşlar bende bir CrystalVision fotosu koyuyum.. krm11 sende CrystalVision almışsın öncelikle hayırlı olsun, umarım beğenmişsindir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 8 Haziran 2007; 11:37:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: V40

Volvo'cu arkadaslar ben de kısa bir süre önce bir V40 aldım. Aracım 2000 model, 1.8, düz vites ve mavi renktedir. Kilometresi henüz 82.000'de. Sizleri hesheit sayesinde tanıdım. İyi sohbetler yapacağımızı umuyorum. Beni de listenize alırsanız sevinirim. Görüşmek üzere.

Aramıza hoşgeldin, Volvo'n hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle...

Arkadaşlar birde sizlere süpriz bir photoshop çalışmam olucak :) S80'in R versiyonu olsaydı sizce nasıl olurdu??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRToX -- 8 Haziran 2007; 11:43:00 >
  • WaRToX beyendim walla.gzl yani gece görünüşüde iyi görüşüde en iyiside bu olduğuna göre fazla söze gerek yok
  • Bende dun itibariyle sıfır kursun girsi Volvo S40 almıs bulunmaktayım.Volvocu arkadaslarıma merhaba demek istedim.Volvoyu tercih etmemde bu topicin etkisi oldugunu da belirtmek isterim.Herkese hayırlı gunler dilerim
  • Buyrun arkadaşlar, huzurlarınızda;

S80 R Concept :)

İlk hali..

Modifiyeden sonra..

Yapılan Modifiyeler

- Uzun farlar mercekli yapıldı..
    - Alçaltma uygulaması yapıldı..
    - Kırmızı brembo diskler takıldı..
    - Aynalardaki sinyaller uzatıldı..
    - Ön ve marşpiyel ızgaraları değiştirildi..
    - Yan tarafa ve disklere üstün Volvo performansını temsil eden R sembolu eklendi..

Umarım beğenmişsinizdir :) Sadeliğini ve prestijini bozmadan ancak bukadar yapabildim.. Nede olsa Volvo'nun amiral gemisi S80 ;)

• walla super olmuş eline sağlık
  • V40, aramıza hoşgeldin. Üç vakte kadar listeye ekleyeceğim
    Wartox, S80R'nin en çok kırmızı bremboları hoşuma gitti; cant kollarının arasına iyi yerleştirmişsin
  • Ben de 3 gün evvel 2001 model s80 t5 aldım.Araçtan çok memnunum.Ancak sizlerinde bildiğiniz gibi 2000 motor ve yakıt tüketimi hayli yüksek.

Bu nedenle sıralı sistem taktırmayı düşünüyorum.Internet aracılığıyla s80 e takılan birkaç lpg dönüşümüne göz attım.Bazı lpg markalarını not ettim.Bugün bir firmayla telefonda görüştüm.2200 ytl fiyat çekti.Megane focus gibi araçlara takılan lpg lerde bu araçta tam randıman alınamıyor dedi.Bu nedenle fiyat daha yüksek gibi şeyler söyledi.Pazartesi günüde Ankaradaki birkaç firmayla taktırmak için görüşücem.

S80 e lpg taktırmış olan veya bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarımız varsa ve bilgilerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

• anfiist öncelikle araban hayırlı olsun.Aracın bana göre çok iyi bir arac volvo'nun en iyilerinden dediğin gibi yakıt tuketımıde yuksek.Kanatığım ve affına sığınarak lpg takılmayı hak etmıycek bir araç.Eğer 6yakıt çok problemse aracı elden çıkarıp daha tasaruflu bir araç alman en iyisi.
  • S80 R yorumlarınız için teşekkür ederim :)

anfiist ve majaran aramıza hoşgeldiniz.. Anfiist aracının model yılı ve modeli olarak birebir aynısı bir arkadaşımda var.. Oda birkaç ay önce aldı, makam aracı olarak kullanılmış çok temiz bir araç.. Onlarda sıralı tüp sistemi taktırdı ve gayet memnunlar.. Aracı bende kullandım, turbo devirlerinde çok ufak bir güç kaybı oluyor ve sonrasında benzine geçiyor sistem.. Yani sadece LPG kullanan bir sistem kesinlikle kaldıramaz bu aracı.. Sıralı tüp sistemi ideal.. Sakın standart LPG'lerden taktırma.. Turbolu araçlar için olmalı taktıracağın sistem.. Yakıt tüketimi olarak bir yorum yapmak gerekirse, turbosuz bir 2000cc araca yakın maliyeti oluyor.. Umarım yardımcı olabilmişimdir..
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.