Şimdi Ara

TG: Bellek ve Depolama çözümleri üzerine Bilendenal.com ile konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SSD ve bellek çözümleri üzerine kullanıcıların aradıklarını kolay bulabilmeleri için baştan tasarlanan Bilendenal.com ile site ve hedefleri üzerine konuştuk.

Ropörtaj üzerine Bilendenal.com'da 20-27 Kasım arasında  %10'luk indirim kampanyası başlatıldığı bize haber verildi bunuda eklemek istedik. Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz ;

• Maalesef bi +yok sitede fiyatlarda cok ucuk değil ama hiçte indirim yok vatanla kıyaslarsanız hiç cazip değil fiyatlar

• 100mhz bile overclock olamayan hyperx ramlari bulunan usb bellekleri fiyatına göre yeterli performans sunamayan kingstonu baz alan bir satış sitesi ne kadar başarılı olabilirki? Ne yazık ki eski kingston algısı yok.Yinede başarılar...

• Flash tv deki bal satan adamı getirselerdi siteyi daha iyi tanıtırdı heralde.

• heyecandan düzenli nefes alamıyo gibiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimistadana01

Flash tv deki bal satan adamı getirselerdi siteyi daha iyi tanıtırdı heralde.

İnsanların zaaflarıyla dalga geçmeye hakkınız yok.Herkes heyecanlanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

100mhz bile overclock olamayan hyperx ramlari bulunan usb bellekleri fiyatına göre yeterli performans sunamayan kingstonu baz alan bir satış sitesi ne kadar başarılı olabilirki? Ne yazık ki eski kingston algısı yok.Yinede başarılar...

Haklısın, Kingston zaten sadece hyperx ram ve usb bellek satıyor.
    Dünyadan haberiniz yok boş yorumlar yapıyorsunuz ya hayret ediyor insan.
    Kingston zaten gayet iyi satış yapıyor bahsettiğin alanlarda.
    Kaldı ki burda reklamı yapılan bilendenal.com ASNET firmasının sitesi ve Kinston markalı ürünlerin uzun yıllardır dağıtımını yapan firma.
    Herşeyi geçtik bu adamların masaüstünün onlarca katı fiyata sattığı sunucu ramleri mevcut....

• foruma ne oldu hiç bir videoyu izleyemiyorum

• quote:

Zihniyete bak :))

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Maalesef bi +yok sitede fiyatlarda cok ucuk değil ama hiçte indirim yok vatanla kıyaslarsanız hiç cazip değil fiyatlar

Sitenin tek + sı bolca çeşitlilik olması.Fiyata gelince vatanla vs. kıyaslarsak daha yüksek bir fiyata sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: theheartless

quote:

Arkadaşlar donanımhaber gibi bir sitenin ana sayfasında sitenizi tanıtıyorsunuz. Bunu yaparken en iyi pazarlama stratejilerini uygulamak zorundasınızdır. Profesyonellik bunu gerektirir. Adamı ne tanırım ne de siteyle ilgili bir sorunum oldu. Ancak videoyu izlerken bende oluşan intibaa olumsuzdu. Kimsenin zaaflarıyla alakalı dalga geçme söz konusu değil. Bakın Mesut neye döktürüyor. Keşke her video inceleyi Mesut bey yapsa diyorum. İyi akşamlar...
  • Tamam bi bilenden alalım ama belleklere baktım, sadece kingston ve bigboy var. Ya biz bilmiyoruz ya onlar, o iki markayı da satın almam ben. Daha güzel ve kaliteli ürünler tedarik etmeleri gerekiyor. Bizim bakkal bile kingston ram satıyor (abartırım)...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theheartless

quote:

Arkadaşlar donanımhaber gibi bir sitenin ana sayfasında sitenizi tanıtıyorsunuz. Bunu yaparken en iyi pazarlama stratejilerini uygulamak zorundasınızdır. Profesyonellik bunu gerektirir. Adamı ne tanırım ne de siteyle ilgili bir sorunum oldu. Ancak videoyu izlerken bende oluşan intibaa olumsuzdu. Kimsenin zaaflarıyla alakalı dalga geçme söz konusu değil. Bakın Mesut neye döktürüyor. Keşke her video inceleyi Mesut bey yapsa diyorum. İyi akşamlar...

İyi akşamlar.İzlediğin bu video televizyon reklamı değil,bir tartışma programı.Belki reklam amaçlı, ama sonuçta bir sohbet ortamı var.Kesinlikle profesyonel olacak diye bir şey yok.Her videoyu Mesut bey yapsa demişsin,peki Mesut bey ilk videolarını hiç izledin mi?Bu adamda belkide 5-10 gün sonra Mesuta beyden daha iyi olur kim bilir.Neyse konu fazla uzadı.İyi akşamlar,yarın yeni bir gün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6BBFF977 -- 21 Kasım 2012; 0:27:34 >

• ilk defa duyuyorum

• sırf Kingston'un facebook sayfasındaki abuk sabuk yarışmalar yüzünden
    Kingston firmasının tüm ürünlerinden soğudum.
  • quote:

sesli güldüm ya

• 4:04 'e dikkat dizlerinin titremesi tüm bedenine yansımış :)))))))))))))
    bu siteyi biliyordum reklamları çeşitli sitelerde gözüme çarpıyordu hatta bir aralar kingstonun bazı ssd lerinin fiyatı oldukça uygundu. Genel olarak indirim kampanyaları ve fiyatlarda bir miktar indirime giderlerse ram pazarı haline gelebilirler. Madem tek işleri ram ve benzeri ürünler ozaman bir fark yaratmaları gerekiyorki kullanıcıların ilk tercihi haline gelebilsinler. Sadece taklit/sahte ürünler satmıyoruz demeyle müşteri ikna edilemez. Tabiki sahte ürün satmamalısınız :)
    Paket yapın mesela bundle fiyatı çıkartın 3 parça şey alana güzel bir indirim yapın tüketicinin aklı karışsın herşeyi biz mi söyleyeceğiz illa....

• Sitede benim işime yarayacak olan tek ürün mSATA SSD gibi görünüyor. Bu tür ürünleri getirmeleri iyi olmuş.

• Maalesef bi +yok sitede fiyatlarda cok ucuk değil ama hiçte indirim yok vatanla kıyaslarsanız hiç cazip değil fiyatlar

Sen sanırım hiç kıyaslama yapmamışsın

KINGSTON 2,5" 480GB V+200 Serisi Sata 3.0 Cache SSD

VATANDA 947 TL %30 İNDİRİMMİ BİNDİRİMMİ ANLAMADIM
    BİLENDENAL.COM 858 TL %10 GERÇEK İNDİRİM
    http://www.vatanbilgisayar.com/solid-state-disk/kingston-svp200s37a480g-2,5-480gb-v+200-serisi-sata-30-cache-ssd-%28okuma-535mb--yazma-480mb%29/productdetails.aspx?I_ID=62970
    http://www.bilendenal.com/Urunler/kingston-480gb-2.5--sata3-v--200-ssd-1-adet-urun---svp200s37a-480g-2405.html

• ben sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı ayrıca kingston çanta hediye ettiler 16 gb usb bellek almıştım sadece

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.