Şimdi Ara

Oppo, 5MP çözünürlüklü ön kameraya sahip Ulike 2 akıllı telefonunu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oppo, 5MP çözünürlüklü ön kameraya sahip Ulike 2 akıllı telefonunu duyurdu

Kendine özgü tasarımlarının yanı sıra donanım tercihleriyle de Çin dışındaki medyanın ilgisi çekmeyi başaran Oppo, yeni Android işletim sistemli akıllı telefonunu duyurdu. Özellikle telefonunu kendi resimlerini çekmek için kullanan kadınlar hedef alınarak geliştirilen Ulike 2, 5MP çözünürlüklü bir ön kamera ve çeşitli yazılımsal medya düzenleme yetisini beraberinde getiriyor. Kaliteli çekimlerin gerçekleştirilebilmesini sağlayan CMOS sensör ve yüz inceltme, deri beyazlatma, deriyi pürüzsüz hale getirme gibi özelliklere sahip cihazı kullanarak kendi vesikalıklarınızı oluşturmaya hazır olun.

Ön panele 2.2mm kalınlığında bir çerçeveyle yerleştirilen 4.5 inçlik qHD (960 x 540 piksel) LCD ekran, 1GHz hızında çift çekirdekli ARM Cortex-A9 işlemciye sahip MediaTek MT6517 çipset, PowerVR SGX531 GPU, 1GB RAM, 16GB arttırılamayan depolama alanı, 8MP arka kamera, Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, microSIM, GPS, Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, Oppo'nun kendi geliştirdiği kullanıcı arayüzü ve 2,020 mAh pille donatılan U705t model numaralı telefon, yalnızca beyaz renk seçeneğine sahip olacak.

China Mobile operatörünün sağladığı hizmetle uyumlu TD-SCDMA iletişim teknolojisini destekleyen Oppo Ulike 2, 19 Aralık'ta bu taşıyıcı tarafından resmen satışa sunulacak. Cihazın ekonomik bir fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yerel üreticinin yeni bütçe dostu çözümüyle alakalı daha fazla detaya kaynak bağlantısındaki resmi ürün sayfasından ulaşabilirsiniz.

• görünce xperia arc ve s geldi aklıma

• pastanın payı git gide bölünüyor. buda kullanıcıların işine yarar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

görünce xperia arc ve s geldi aklıma

Aynen Benimde aklıma xperia arc tasarımı geldi

göze hoş gelen bi tasarım yapmıs oppo ..

• Benim tercihim çikolatalı pasta, çikolatalı değilse pastadaki payımı başkasına devredebilirim :))

• her yerde satilsa samsungu apple i supurur tasarim olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia terk
  • tasarım fena değil, donanım berbat. işlemci ve gpu baya kötü.

• Türkiyeye gelmedikten sonra....

• Tasarımı fena değil.

• Xpreia ile aynı birebir yapmış ön yüzde birazcık değişiklik var sadece

• tasarım iyi diğer özellikleri vasat

• Lcd ekran nedir ya süper amoled yapsalardı iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin bile böyle güzel bir tasarım yapabiliyorsa neden samsung yapmıyor üzücü samsungun herşeyini seviyorum sadece tasarımını beyenmiyorum.

• tasarım gayet güzel olmuş. biraz xperia'yı andırsada alt ve üst kısımdaki krom kaplama özgünlük katmış tasarıma.

özellikleri de makul seviyede. fiyatıda iyi olacaktır. umarım ileride dünya pazarına da açılır çinli üreticiler.

• Sadece Tasarımdan gecer not alır gibi gözüküyor .
  • opponun modellerini sadece duymakla yetiniyoruz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Lcd ekran nedir ya süper amoled yapsalardı iyiydi.

süperamoled samsung patentli sanırım o yüzden kullanamazlar.

• xperia bilmem ne kırması gibi oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.