Şimdi Ara

Android 5.0.0. Key Lime Pie üzerinde çalışan Sony LT30i, NenaMark skorlarında ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android 5.0.0. Key Lime Pie üzerinde çalışan Sony LT30i, NenaMark skorlarında ortaya çıktı

Android 4.1 Jelly Bean işletim sisteminin duyurulmasından sonra, ardından gelecek yeni sürümün 5.0 olacağı iddia edilmiş ancak yeni Nexus modelleri 4.2 devam sürümü ile tanıtılmıştı. Android 5.0 Key Lime Pie iddiaları yeni yıla kalırken, NenaMark skorlarında ortaya çıkan bir snouç kafaları karıştırdı.

Benchmark testinde sonuçları paylaşılan model, Android 5.0.0 Key Lime Pie üzerinde çalışan Sony LT30i modeli. Hali hazırda bu kod adına sahip bir model yok. Ancak Skyfall filmine özel tasarlandığı iddia edilen bir Xperia T versiyonunun model numarası olacağı konuşuluyor.

Bu versiyonda 1.6GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon MSM8260 işlemci, Adreno 220 grafik birimi, 720p ekran çözünürlüğü bulunduğu sonuçlarda göze çarpıyor. Model test sonucunda 74.60 ortalamaya erişiyor. 

Xperia T modelinde ise 1.5GHz saat hızında çalışan Snapdragon MSM8260A işlemci, Adreno 225 grafik birimi ve 720p ekran bulunmaktaydı. Eğer sonuçlar doğruysa Bond versiyonunun, daha düşük bir sınıf olan Snapdragon S3 sınıfına ait bir işlemciye sahip olacağı görülüyor. 

Android Key Lime Pie olması beklenen 5.0 sürümü ile ilgili eldeki bilgiler oldukça az. Yeni sürümün webtop konseptine benzer bir şekilde masaüstü öğelere daha fazla ağırlık vereceği tahmin ediliyor. Yeni sürüm ile ilgili yeni bilgileri gelecek yıl itibariyle öğrenebileceğiz.

• Skyfall filmine özel hazırlanan model xperia t değil xperia ion

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi diyelim yeni bi nexus cihazını google sonye ürettiriyo niye böyle saçma bi donanım kullansın?

• Sony bizim yorumlarımızımı duydur acaba :)

• bu skorlar kim ortaya çıkarıyor ya :D

• Sony nin donanım fakirliği devam ediyor

• nexus 7 sahibiyim kafam rahat... onunlar birlikte s2 kullanıyorum... s2 nin acısını bir nebzede olsa nexus 7 dindiriyor... gerçi samsunga helal olsun s2 ye 4.1 getiriyor... diğer firmalardan daha hızlı
  • Sony yine evlere şenlik,piyasanın nabzını tutamıyor.Tanıttığı ürünleri çok geç piyasaya sürüyor ve eski model çıkartmış oluyor.

• Ağlasam mııı gülsem mi? bilemedim. bir donanıma bak, bir de yazılıma. ayıp be sony.

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Skyfall filmine özel hazırlanan model xperia t değil xperia ion

o dediğiniz türkiye için geçerli hocam:) bond un ingiltere de lanse edilen telefonu xperia t dir. bilginize:)
  • Android 5.0.0 mı ?

• Büyük ihtimal feyk, ufak bir ihtimalle erken test ürünü olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

nexus 7 sahibiyim kafam rahat... onunlar birlikte s2 kullanıyorum... s2 nin acısını bir nebzede olsa nexus 7 dindiriyor... gerçi samsunga helal olsun s2 ye 4.1 getiriyor... diğer firmalardan daha hızlı

Siz iyisiniz yine. Bende Evo3D var, ics'yi zar zor aldık.

• Anlamiyorum bu Sony'e kimse donanim satmiyor herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: sertacarslan

quote:

Orijinalden alıntı: swat882 nexus 7 sahibiyim kafam rahat... onunlar birlikte s2 kullanıyorum... s2 nin acısını bir nebzede olsa nexus 7 dindiriyor... gerçi samsunga helal olsun s2 ye 4.1 getiriyor... diğer firmalardan daha hızlı
    Siz iyisiniz yine. Bende Evo3D var, icsyi zar zor aldık.

CM10 kurun kafanız rahat etsin. LG Optimus Black var JB kullanıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brucedeluxe -- 20 Kasım 2012; 15:25:52 >
  • sony donanımı yükseltmemekte israrlı özellikle çift çekirdek ve 512 mb ram zorlaması devam ediyor orta segment böyle allahtan üst segmentlerde 1 gb ram e çıktılar
  • Sizce bu güncelleme galaxy nexus'a gelir mi? Geleceği kesin ama Nexus'um daha ne kadar güncelleme alacak acaba :/

• Bu ne hız ya, 4.2 daha yeni tanıtıldı, üstelik çoğu telefon hala 4.1 beklerken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swat882 nexus 7 sahibiyim kafam rahat... onunlar birlikte s2 kullanıyorum... s2 nin acısını bir nebzede olsa nexus 7 dindiriyor... gerçi samsunga helal olsun s2 ye 4.1 getiriyor... diğer firmalardan daha hızlı

Cm ciyiz zaten insan istiyor stabil ve Samsung'un verdiği guncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Brucedeluxe

quote:

quote:

kucam da telefonun bootloaderini bile açamadım hata veriyor birak sen cm kurmayı bu işlerden anlısoan yardımcı olabilirmisin ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.