Şimdi Ara

Freelander PD80 samsung exynos 4412 quad core destek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
2
Favori
8.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steawart54

quote:

Orijinalden alıntı: adonise

quote:

çözunurluğun dusuk olması kötu ama performans anlamında bır artı mıdır bu acaba? bir de gps olup olmadığı belli degıl mı?

Evet çözünürlüğü biraz düşük ama performans açısından iyi olarak duymuştum... Birde GPS olayina gelirsek konuda soylemistik yine söyledim eternal team MH leri var dedi Bir kaç yerde araştırdım herkes vafr diyor... Yinede size kalmış tabikide

anladım teşekkürler,video da tatmin etti beni aslında ama hem daha fazla kullanıcı yorumu hem de ramos un çıkaracagı modeli görmek istediğimden bekleyeceğim biraz daha...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adonise hocam navigasyon uygulamasi calistirirken bir video var mi. Yada bulabilirmisin. Donanimsal olarak gps ozelligi varsa siparis etmeyi dusunuyorum. Ancak halen emin olamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Adonise hocam navigasyon uygulamasi calistirirken bir video var mi. Yada bulabilirmisin. Donanimsal olarak gps ozelligi varsa siparis etmeyi dusunuyorum. Ancak halen emin olamadim.

bulabılırsem paylaşırım hatta şimdi bir bakınım gerekirse alan kişilerden isteyim video yollarlarsa burada paylaşırım...
  • Yeni Bir Tane Daha Resim 14/12/12

Freelander PD80 samsung exynos 4412 quad core destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adonise -- 14 Aralık 2012; 0:20:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Adonise hocam navigasyon uygulamasi calistirirken bir video var mi. Yada bulabilirmisin. Donanimsal olarak gps ozelligi varsa siparis etmeyi dusunuyorum. Ancak halen emin olamadim.

tek tek türkçeye çevirip baktım tam emin değilim ama GPS bu olabilir diye düşünüyorum bu kendi fikrim çünkü telefonumda GPS açtığımda resimde kırmızı ile işaretlediğim yerdeki şekilden çıkıyor.Tabi yanılıyor da olabilirim belki farklı bişeydir...

• adonise benim polypad tabletımde de bu secenek o var ama internet üzerinden yapıyor yer tespitini internet olmadan çalışmıyor yani.
  • quote:

adonise benim polypad tabletımde de bu secenek o var ama internet üzerinden yapıyor yer tespitini internet olmadan çalışmıyor yani.

Bana uyar internet üzerinden yapıyorsa sorun teşkil etmiyor.çünkü kendi telefonumda da wifi ile kullanıyorum.Dışarıda da kullanılacağı zaman 3g modem devreye girer diye düşünüyorum... Bence gayet iyi...
    normalde benim telefonda öyle internet olmazsa kontörden gidiyor...İnternet paketi de olduğu zaman iş görür.. süpermiş GPS de var ozaman... bence sim kart yeride var galiba... yine kendi görüşüm tahmin ediyorum... yine sağ altta kırmızı işaretlediğim yer...

yine şahsi görüşüm tabikide...

• bu arada beyler ainol da 9.7 retina ekran çıkartacakmış :D bu nasıl bi piyasa ya hiç bi şekilde hızlarına yetişilmiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakorhan23

bu arada beyler ainol da 9.7 retina ekran çıkartacakmış :D bu nasıl bi piyasa ya hiç bi şekilde hızlarına yetişilmiyor :)

hayırlısı artık... teknolojiye zaten kimse ayak uyduramıyor ki hızına yetişemeyiz malesef....

• keşke olsa ama sim card yeri olsa bunu kesın belirtırlerdi bence:)
  • quote:

keşke olsa ama sim card yeri olsa bunu kesın belirtırlerdi bence:)

hayırlısı artık bakıp gorecegız....
  • FreeLander PD80 Vogue (Exynos 4412 Quad Core 1,5Ghz,2Gb Ram, Mali 400, 6000mah, Ips)
    YENİ VİDEO : 14/12/2012 (İspanya)

• quote:

Orijinalden alıntı: adonise

FreeLander PD80 Vogue (Exynos 4412 Quad Core 1,5Ghz,2Gb Ram, Mali 400, 6000mah, Ips)
    YENİ VİDEO : 14/12/2012 (İspanya)

sağ ol hocam
  • @crazyserkan3 rica ederim...

Bu arada alan kişilere sordum cihazda dahili GPS yokmuş.
  • great specs and score
    Benchmark score is + 16000, battery life 4-5 hrs, as good as the dual cores tablets with android 4.1 JB. Good for browsing, decent for gaming only simple ones though. If they added bigger battery and best GPU would have been perfect, camera is not high quality but functions.

pandawill den kopyaladım yorumu puanı doğruysa çok ıyıymiş de ah şu batarya

edit:yanlış anons yalan söylemiş herif, tanıtım videosunda 12866 gösterıyor puanı
    http://www.youtube.com/watch?v=4RacLw2PBBs&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steawart54 -- 16 Aralık 2012; 2:50:06 >

• quote:

great specs and score
    Benchmark score is + 16000, battery life 4-5 hrs, as good as the dual cores tablets with android 4.1 JB. Good for browsing, decent for gaming only simple ones though. If they added bigger battery and best GPU would have been perfect, camera is not high quality but functions.

edit:yanlış anons yalan söylemiş herif, tanıtım videosunda 12866 gösterıyor puanı

• quote:

great specs and score

yanlış değil hocam. benchmark ın yeni sürümlerinde sanırım puanlamalar değişti. Çift çekirdekli rk3066 bile 12000 e yakın skor alıyor. O yüzden bununda 16000 alması normal

• quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

great specs and score

yanlış değil hocam. benchmark ın yeni sürümlerinde sanırım puanlamalar değişti. Çift çekirdekli rk3066 bile 12000 e yakın skor alıyor. O yüzden bununda 16000 alması normal

hadi ya ,adamın da gunahını aldık boşa

• arkadaşlar benim tablet türkiye'ye giriş yapmış ne zaman elimde olur bilemiyorum artık. şu sitedeki yorumları okudum moralim bozuldu, her yazılana da inanmamak gerekir tabi.
    http://www.slatedroid.com/topic/40895-freelander-pd80-vogue-quadcore-97-ips-tablet/
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyoalp

arkadaşlar benim tablet türkiye'ye giriş yapmış ne zaman elimde olur bilemiyorum artık. şu sitedeki yorumları okudum moralim bozuldu, her yazılana da inanmamak gerekir tabi.
    http://www.slatedroid.com/topic/40895-freelander-pd80-vogue-quadcore-97-ips-tablet/

hocam moralinizi bozacak ne okudunuz ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.