Şimdi Ara

Hometech Neo HD Smart 1500 Uydu Alıcı A101 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
50.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü bir haftadır kullanıyorum. Menüsü çok güzel, mkv oynatma başarılı, DTS çözmüyor, kanal değişim hızı çok kötü (2-4sn), ethernetten youtube vb. açamadım. Bende zaten kablo uygun değil ortalık yerde kalıyor wifi bağlayayım dedim ve teknik@aral.com.tr ye bir haftada üç mail attım hangi marka model uyumludur yazıverin diye, sağolsunlar olumlu-olumsuz bir cevap dahi yazmadılar. Bende malının arkasında durmayanla işim olmaz deyip iade ettim bugün. Şimdi işin yoksa yeni receiver ara hangisini alacam diye
  • tplink wıfı ralınk ıslemcı vardı
  • @taxicix
    tplink al dene olmadı geri ver başka al falan uğraşmaya değmez, adamlar ilgisiz ben niye yorayım kendimi sinir sahibi olayım. O yüzden en güzelini yaptım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknikhergele

Ürünü bir haftadır kullanıyorum. Menüsü çok güzel, mkv oynatma başarılı, DTS çözmüyor, kanal değişim hızı çok kötü (2-4sn), ethernetten youtube vb. açamadım. Bende zaten kablo uygun değil ortalık yerde kalıyor wifi bağlayayım dedim ve teknik@aral.com.tr ye bir haftada üç mail attım hangi marka model uyumludur yazıverin diye, sağolsunlar olumlu-olumsuz bir cevap dahi yazmadılar. Bende malının arkasında durmayanla işim olmaz deyip iade ettim bugün. Şimdi işin yoksa yeni receiver ara hangisini alacam diye

Bende menüsünü çok beğendim. Diğer yazdıklarınızada aynen katılıyorum.

Ürün için yeni yazılım sunmuşlar. Youtube'da felan düzeltme yaptıklarını yazmışlar. Cihazın yazılımını güncellemek isteyen bu linkten indirip güncelleyebilir.

http://www.hometech.com.tr/yazilim2/HD_SMART_1500.rar

• quote:

@taxicix
    tplink al dene olmadı geri ver başka al falan uğraşmaya değmez, adamlar ilgisiz ben niye yorayım kendimi sinir sahibi olayım. O yüzden en güzelini yaptım...

http://www.sanalpazar.com/Minik-Uydu-Alicilari-Icin-2.4ghz-Usb-Wifi__isp5333362

uyumlu wifi almak isteyen denedım tam uyumlu modellerıde yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eurowision

quote:

Ürünü bir haftadır kullanıyorum. Menüsü çok güzel, mkv oynatma başarılı, DTS çözmüyor, kanal değişim hızı çok kötü (2-4sn), ethernetten youtube vb. açamadım. Bende zaten kablo uygun değil ortalık yerde kalıyor wifi bağlayayım dedim ve teknik@aral.com.tr ye bir haftada üç mail attım hangi marka model uyumludur yazıverin diye, sağolsunlar olumlu-olumsuz bir cevap dahi yazmadılar. Bende malının arkasında durmayanla işim olmaz deyip iade ettim bugün. Şimdi işin yoksa yeni receiver ara hangisini alacam diye

Bende menüsünü çok beğendim. Diğer yazdıklarınızada aynen katılıyorum.

Ürün için yeni yazılım sunmuşlar. Youtube'da felan düzeltme yaptıklarını yazmışlar. Cihazın yazılımını güncellemek isteyen bu linkten indirip güncelleyebilir.

http://www.hometech.com.tr/yazilim2/HD_SMART_1500.rar

Benim sorunum youtube videolarını 1080p izleyememek, acaba bunu deneyip başarabildiniz mi?

• Benim cihazda çalıştı.sorun yoktu. Aral-teknik servisi telefonla ara.ben öyle yaptım.çok iyi yardımcı oldular.Menüde bir işlem yapıyosun ilk önce sonra tamam.
  • Kardeşler bu cihazın emusu nasıl açılır ve biis nasıl girilir . Aramadığım yer kalmadı Lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newfalcon

Kardeşler bu cihazın emusu nasıl açılır ve biis nasıl girilir . Aramadığım yer kalmadı Lütfen yardımcı olun.

işte super marketten raftan uydu alıcı alırsan öyle kalırsın uydu cihazı uyducudan alınır
  • Kardeşim ne saçmalıyorsun Allah aşkına. Arkadaş neyi soruyor senin verdiğin cevaba bak. Yardımcı olmayı denesen biraz.
    Kardeş ben de bilmiyorum biss menüsünü ancak uydu alıcının starcom muadili olduğunu söyleyim. Starcom konularına bakarsan belki faydası olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihazda çalıştı.sorun yoktu. Aral-teknik servisi telefonla ara.ben öyle yaptım.çok iyi yardımcı oldular.
  • logilink wifi dongle aldım ralink rt 5370 çipsetli gold bilgisayardan cihaz dongle gördü fakat bağlantı yapamıyor wifi menusu sorunlu aynı zaman youtube yeni güncellemedede çalışmıyor.
  • quote:

Kardeşler bu cihazın emusu nasıl açılır ve biis nasıl girilir . Aramadığım yer kalmadı Lütfen yardımcı olun.

herhangi bir kanalın üzerinde 8282 tuşla, biss menüsü açılıyor.
  • sağolun biss menüyü açtım ancak biss menüde yeni kanal ekleyemedim.
  • quote:

sağolun biss menüyü açtım ancak biss menüde yeni kanal ekleyemedim.

eklenmesi lazım hocam en yukarda biss yazması lazım sayfaları aşağıya anlattıkça başka şeylerde yazıyo bi yazınca dur ve yeşile bas
  • cihazı dün aldım bende indirimden kurulumu yapınca buraya görüşlerimi yazarım
  • Dün kurulum yaptım izlenimlerim pek olumlu değil. Mediamarktan indirimli olarak almıştım ama pek olumlu değil görüşlerim.

1. Kumandanın çekmesi için yer araştırıyorum nereden çekiyor diye
    2. Kanal geçişleri 2-3 sn arası beklemek istemiyorum çok yavaş
    3. Menüsü güzel diyecek birşey yok
    4. Kumanda küçük hafif güzel ama tuşlara bastıkca o çıt çıt ses deli ediyor.

Bu günde inceleyip yarın gidip iade etmeyi düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametshn

Dün kurulum yaptım izlenimlerim pek olumlu değil. Mediamarktan indirimli olarak almıştım

mediamarkta 230tl diye biliyorum kaç tlye aldınız?
  • 159 tl ye aldım indirimden
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxicix

quote:

Orijinalden alıntı: sametshn

Dün kurulum yaptım izlenimlerim pek olumlu değil. Mediamarktan indirimli olarak almıştım

mediamarkta 230tl diye biliyorum kaç tlye aldınız?

Teknosa'da 129TL Üstelik kargo dahil ve kargo şirketi UPS.

Ayın 28'inde aldım 24 saat geçmeden kapıma teslim edildi. Cccam Server denedim güzel çalışıyor... Birtek Youtube özelliği çalışmıyor aslında videoların resimleri bilgileri geliyor izlemeye çalışınca video açılmıyor araştırdım bu durum bütün youtube özellikli uydu alıcılarında varmış. Yeni yazılım çıkması gerekiyormuş... Tavsiye edebileceğim bir uydu.

129TL'ye UPS kargo ile 24 saat içinde kapınızda olmasını istiyorsanız sizde bu linkten alabilirsiniz.

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/uydu-receiver/819/110240510/starcom-2500-nano-hd-pro-uydu-alici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mymaxmy -- 30 Aralık 2012; 14:08:14 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.