Şimdi Ara

Galaxy S3 için Android 4.1.2 test sürümü internette yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Bir süre önce önemli yenilikler sunan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini alan Galaxy S3 için 4.1.2 çalışmaları devam ediyor.

XDA geliştiricileri tarafından sızdırılan I9300XXELK4 yapı numaralı Android 4.1.2 test sürümü Aralık ayında muhtemel bir dağıtımı işaret ederken, kullanıcıları heyecanlandıracak yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. Yapının derlenme tarihi ise 8 Kasım olarak not düşülmüş.

Yeni güncellemede yer alan bazı yenilikler şu şekilde:

- Aynı anda birden fazla pencere çalıştırılmasına imkan veren ve yeni Note ürünlerinde Multi-Windows olarak gördüğümüz geliştirilmiş çoklu görev fonksiyonu Multi-View.

- kişiselleştirilebilen bildirim paneli

- Note II modelindeki Page Buddy özelliği. Bu özellik S-Pen, kulaklık, Roaming ve dock aktiviteleri esnasında ekranın sağ üst köşesine bir kulakçık ekliyor ve kısayollarla işlemleri daha kolay halletmenize yardımcı oluyor.

- Smart Rotation özelliği : Bu özellik ile ayarlar kısmında bir aktivasyon yapmanıza gerek kalmadan ön kamera bakış açınıza göre ekranı dikey-yatay olarak ayarlıyor.

- Swype benzeri klavye uygulaması

- Note II modelinde de yer alan Paper Artist çizim uygulaması 

- Note II modelindeki yeni resim galerisi uygulaması.

Sürüm ile ilgili incelemeler derinleştikçe sunulan diğer yenilikler de göz önüne serilecektir. Meraklı kullanıcılar test ROM'unu cihazlarına yükleyerek deneme imkanına sahipler. Ancak garanti konusunda uyarıları da dikkate almaları gerekiyor.

• yükledim, fena değil
  • Yaklasik bir hafta oluyor bu surum cikali hatta su anda bircok custom rom mevcut xda da sunuda belirteyim orjinal 4.1.1 surumunden daha stabil test surumu demeye bin sahit :))

• Paylaşım için teşekkürler!

• Bu güzel haber için teşekkürler DH...

• Çok güzel yenilikler.

• arkadaşlar rehber hızlanmış mı ? en önemli konulardan biri bu bence

• Rehberde değişiklik yok, herzaman ki hantal rehber :)

• Ilk ciktigindan beri kullaniyorum orjinal 4.1 1 surumunden daha stabil ve extra ozelliklerle beraber harika olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Woow, bir kullanıcı olarak çok heyecanlandım(!)...
  • Arkadaşlar, hafta sonu XDA'dan Omega V33.1 Android versiyon 4.1.2 romu yükledim. Harika yenilikler var, stabilite çok üst düzeyde. Multiwindow özelliği güzel ama en çok galerinin yeni görünümü hoşuma gitti. Şarj süresi bariz bir şekilde uzadı. Kısacası telefon hiç olmadığı kadar güzel oldu. İnanın hiç abartmıyorum, kesinlikle beklemeye değer
  • Rehber hala yavaşmış, neden düzeltmiyorlar hayret birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Rehber hala yavaşmış, neden düzeltmiyorlar hayret birşey

Cunku sorun degil onlara gore programi oyle dizayn etmisler bi ozelligi var demekki boyle olmasinin yoksa 3310 un bile saniyede gosterdigi rehberi s3 un zor acmasi gibi bir durum yokzaten bi kere acinca bir daha zor acmiyor en azindan bende oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multi window filan harika, şuan yüklü hiçbi sorun yok.

• Ayrıca kulaklığı takınca medya uygulamaları otomatik devreye giriyor.

• yaklasik 2-3 gundur kullaniyorum omega v33.1 isimli romu.alet gercekten daha da hizlandi.ayarlar menusune artik hemen giriyor,program gecisleri arasindada hizlanma var.genel olarak 4.1.2 gercekten hizli bunu hissedebiliyorsunuz ama pil tuketiminde sorun var,romlami alakali yoksa xxelke4 lemi bilmiyorum.alet yuzde 10-20daha fazla pil tuketiyor.

rehber bende gayet hizli

daha stabil diyen arkadaslara
    4.1.1 ile ne stabilite sorunu yasadiniz?

• bu romu kuran arkadaşlar sorum size , 3 dosya halindemi kuruluyor modem csc tarzı yoksa tek dosya haldemi ? cevaplarınızı bekliyorum acilen yüklücem :D

• quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

bu romu kuran arkadaşlar sorum size , 3 dosya halindemi kuruluyor modem csc tarzı yoksa tek dosya haldemi ? cevaplarınızı bekliyorum acilen yüklücem :D

Tek, oddin içinde usb tak pda seç yükle ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Rehber hala yavaşmış, neden düzeltmiyorlar hayret birşey

Cunku sorun degil onlara gore programi oyle dizayn etmisler bi ozelligi var demekki boyle olmasinin yoksa 3310 un bile saniyede gosterdigi rehberi s3 un zor acmasi gibi bir durum yokzaten bi kere acinca bir daha zor acmiyor en azindan bende oyle

Deepsleep denilen olay yüzünden. Telefon ekran kapalı bir müddet bekleyince derin uykuya geçiyor ve arka plandaki uygulamaları kapatıyor. psyshock un dediği gibi ekran açıkken bir kez açınca diğer açılmalar daha seri oluyor ancak telefonu bir süre kullanmadığınız da tekrar kapatıyor uygulamaları ve gecikme oluyor. Şu an için tek çözüm farklı rehber uygulaması kullanmak.

• Bu s3 haberleri çıktıkça sony aldığıma pişman oluyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.