Şimdi Ara

tekrarlanan ürün kodu hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dr dan aldığım FM 2013 ü steam a yüklemeye çalışırken kodu istedi girdim ve böyle bir mesaj verdi

tekrarlanan ürün kodu hatası diye dr ye arala ve steam a mail attım. steama attığım mailde fatura ve ürün kodunun resmini filande çekip attım.

sizlerden aranızda böyle bi durum yaşayan varsa beni yönlendirebilir mi 72 tl ye yanıyorum kırk yılda bir orjinal aldım ondada uğraş dur oofff

şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

• tecrübeli kimse yok mu?
  • Aynı sorun bende de var kardeşim. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle şunu denedim ve işe yaradı.
    Oyunun muhtemelen ARAL firmasından dağıtılıyor. Bu nedenle ilk iş olarak ARAL firmasını ara.
    Daha sonra seni bir operatöre bağlayacaklar. Operatöre CD KEY'ini söyleyeceksin. Onlar kontrol edip sana yeni KEY verecekler. Böylece sorunun çözülecek.
    Ve bu sorun sadece bizim başımızda ve FM 2013 için değil. Çok sayıda oyun ve program üzerinde de görülüyor.
    Tecrübeyle sabit. :)
  • Bu aral tam bi şerefsiz.bende napoleon total war oyununu aldım aynı sorun bendede çıktı aradım ta 5 saat sonra döndüler.Tamam sorun halloldu ama resmen eziyet çektik.Bida araldan oyun falan almam
  • Az önce başıma geldi.Teknosa'dan Total War Atilla satın aldım ve bu hatayı gördüm. Kutulu oyunun anahtarı nasıl başka yerde kullanılmış olabiliyor. Şimdi aral'a talep gönderdim fatura resmi ve ürün anahtarı resmiyle birlikte.
  • Yav hacı bana bi yardım edin oyunu aldım siyah ekran oluyor taktik ekranında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu gün aldım dishonored 15 tl nasıl yardım alabilirim

tekrarlanan ürün kodu hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protürk07 -- 5 Temmuz 2016; 21:41:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.